Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar şu gözler görmek istediğinimi görüyor acaba. teste baktım 2.hayalet çizgiyi görüyorum .o_O
Ay benim bugün ilk 5 dakikada oldu o. Çok çok çok silik bi çizgi. Ama eşim de gördü. Yarın tekrarlarsam mı acaba diyorum. Bilemedim. Pazar günü bat. Inşallah hamileyimdir

Sevsev12 Sevsev12 sevo can,Eylül ne yazikki hepimize gulmeyecek:tokat:sen bu sayfaya her yeni ayın başlığına ( eylul ekim)gibi mesela ek yapabiliyorsan basliga eklesen :KK19:devam edelim burda. (naçizane fikrim) :KK58:

karapisso karapisso Cekip atsan ya, cok merak ettim. Ya boyle bir suru hikaye okuyoruz sonradan bakip iki cizgi goren hamile cikan:KK45: insallahhhh öylesindirr:skandal:

Sevsev12 Sevsev12 sevo can,Eylül ne yazikki hepimize gulmeyecek:tokat:sen bu sayfaya her yeni ayın başlığına ( eylul ekim)gibi mesela ek yapabiliyorsan basliga eklesen :KK19:devam edelim burda. (naçizane fikrim) :KK58:
Oyy kuzumm balim öyle deme insallah olurda hepimiz hamis kaliriz:dua::anneadayı: .
Yoneticiler degistirebiliyor sanirsam bizim basta baska bi isimdi topikimiz türkçe karakterler olmadigi icin degistirmisler .
Güzel bi aile olduk bende sizlerle kalmak istiyorum hep :KK19::KK15::KK36:

Iki ay once bende de sonradan cikan cok net cizgi vardi canim cok ümitlendim mutlu oldum ama sonrasinda kirmizlar geldi

kimyasal gebelik olabilir. Bende ilk düşükten sonra bi kimyasal gebelik yaşadım. O zaman baya net görünen çizgi. vardı. hamile kalmaya çalışıyoruz işte inşallah hayrılsıyla nasip etsin Rabbim.

Eklentiler

• ovuson6.jpg
    ovuson6.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 37
Gunaydin kizlar..
Misafir vardi dun aksam yazamadim cok.
Bugun yine kan vermeye gittim dua edin
:dua:
Hamis arkadasimiz da varmis galiba.
Bu ay herkese ugurlu gelir insallah:nazar:

X