Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20180906_100909-min.jpg

Merhaba kizlar bugun benim bel agrim kayboldu dun yumurtlama gunuydu acaba ondan miydi sadece bilmem ama b at u beklemek yoracak bu sefer sanki beni
Ben biraz once agrilarim azaldi dedim ama yeniden basladi belim ve karnim acaba aksama dogru mu gelecek boyle kendimi heyecanlandirmak istemiyorum ama ayni kizimdaki gibi agrilar ne kadar batima cook olsa da esim de umutlanacam ama oncekiler gibi olmasi diyo yazik malum 2.yildir bekliyozz:KK17::KK54:

Hamilelikte de aynı adet gibi şancı okuyor ama.Hatta ben 9 ay boyunca her regl döneminde sancı cekerdim.Elbet adet sancısı gibi belirgin değil ama sancı var diye korkmayın.
O oflu ohh daha da belirginlessin kıpkırmızı olsun hatıra kalsın inşallah

Arkadasa dedim test alıp getircek yapıp sonucu atarım hiç umudum yok ama :KK43:
Benim de hiç yoktu canım belirtim bile yoktu 4gün kala test yaptım silik çizgi bile çıkmadı adet günü de kan geldi ama şimdi gebeyim :) umudunu yitirmek yok inşallah güzel haberlerle gelirsin

Benimde gecikti adetim. Sabah ilk idrarla degil ama test yaptim bir kac saat sonra ikinci cizgi belirgin oldu sizce guzel habermidir

Benim de hiç yoktu canım belirtim bile yoktu 4gün kala test yaptım silik çizgi bile çıkmadı adet günü de kan geldi ama şimdi gebeyim :) umudunu yitirmek yok inşallah güzel haberlerle gelirsin
İnsallah canim benim sevgili arkadasım beni çok umursamış test almayı unutmuş yarına kaldım eğer olmazsam tabi

X