Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gecmis olsun tatlim ben yaptim kaplama. Biraz ugrastirici senin dişi kucultuyorlar vidaliyorlar sonra üstüne yapma bi dis koyuyorlar
17sine randevu aldım bakalım cnm haftaya verecekti oğlan okula başlıyor o saatlerde onla olacağım için diğer haftaya erteledim

Gunaydın bayanlar nasılsınız ya benim ovulasyon testi hakkında yorum yapabilirmisiniz? ben bu ay herayki o catlatma agrısını yasamadım normalde kasıklarım agrırdı ama ne zaman yapsam ovulasyon testi kopkoyuydu. doktora gittim pazartesi dedim 3 gün kopkoyu cıktı diye dediki ne güzel işte. dedim pco lu olabilirmiyim onlarda olurmuş böyle diye doktor dediki öyle olsa değerlerin boyle iyi çıkmaz(progestron). Ama bugun perşembe hala aynı koyulukta. Geçen hafta bitmişti ovulasyın yapamamıştım dun geldi sipariş yine yaptım yine koyu. Bugun sabah gebelik testi yaptım ama negatif.
Senin yumurtlamadan sonra hic silik cikmadi mi ?
Benimde koyu ciktignda yaptim gebelik negatifti ertesi sabah cikti simdi biraz daha net gozukuyor iki gun kaldi

Himm iyi bakalim ilk hafta cocuklar uyum konusunda bide aile olaya bagimlilik konusunda sıkıntı cekiyorlar
Çocukları seviyor aslında beni aramaz diye düşünüyorum ama bazen hiç ayrılmıyor peşimden inş sever baya kararsızım aslında

resimleri attım canım belki siz yorumlayabilirsiniz diye 12 de pik yaptı 13 de yapmadım 14 de yine koyuydu. sonra birde dün aksam yaptım yine koyu anlamadımki

Senin yumurtlamadan sonra hic silik cikmadi mi ?
Benimde koyu ciktignda yaptim gebelik negatifti ertesi sabah cikti simdi biraz daha net gozukuyor iki gun kaldi

Yok kiz onu demiyom daha once kullandığın bi marka mi diyorum . Bide markasina baksana netten memnun olan boyle bi problrm yasayan var mi acaba
bende diyorum ikinci kez nasıl kullanıcam diye canım markası innovita sanırım baya kullanan var geçen ay almıştım ilk kez bu ay kullandım. geçen ay öylesine adete yakın bir kaçtane kullanmıştım silikti bak bu resimde geçen ay adete yakın resim

Eklentiler

• ovuben.jpg
    ovuben.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 14
Kadınlar külübünde bu linkte sormuşlar bayanın biri aşağıdaki gibi yorum yapmış(https://www.kadinlarkulubu.com/forum/threads/innovita-ovulasyon-testi-kullanan-varmi.970159/page-2) genelde kullananlarda memnun.

innovita çok hassas bir test olduğundan silik çıkıyor kızlar. ama güzel bir test. ovulasyonu hemen yakalıyor. bu testle 3 ay içinde 2 defa hamile kaldım. bu testten şaşmam. kibrit çöpü gibi bişey ama iyi. 5 yıldır kullanmadığım marka kalmadı. kanpıhtılaşmasından bu yıl 2 defa düşük yaptım. eşimin sperm sayımını yaptık normalden biraz düşük çıktı. yani ovulasyon testlerine muhtaç biri olarak benim gibi bu testlere dünya kadar para veren biri olarak arkadaşlara tavsiyem bu markadan şaşmayın. kesin sonuç veriyor.

bende diyorum ikinci kez nasıl kullanıcam diye canım markası innovita sanırım baya kullanan var geçen ay almıştım ilk kez bu ay kullandım. geçen ay öylesine adete yakın bir kaçtane kullanmıştım silikti bak bu resimde geçen ay adete yakın resim
Bak burda silik tam koyu degil

X