Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla canim ne diyim bilmiyorum. Baska marka ile de yapaydin keske belki test yaniltmistir. Bende uzuldum simdi. Bekle bakalim napalim her seyde vardir bi hayir.
Dunyanin sonu degil ya onumuzde bir suru ay var daha
10 aydır test yapıyorum hiç pozitif çıkmadı ama üzülmemiştim bu kadar olur deyip geçmiştim bu kez çok kötü oldum vardır bundada bi hayır . Rabbim tez zamanda yüzümüzü güldürsün hepimizin hepimize dua ediyorum Allah büyüktür ..

10 aydır test yapıyorum hiç pozitif çıkmadı ama üzülmemiştim bu kadar olur deyip geçmiştim bu kez çok kötü oldum vardır bundada bi hayır . Rabbim tez zamanda yüzümüzü güldürsün hepimizin hepimize dua ediyorum Allah büyüktür ..
Tabiki oyle.
Allah hayirli vakitte nasip etsin.
Cok yipratma kendini aynisi iki ay once basima geldi.
Albi gebelik testi yaptim silik cikti kana gittim negatif cikti bende cok uzulmustm ama yapicak bisey yok kuzum. Saglik olsun diyelim

Tabiki oyle.
Allah hayirli vakitte nasip etsin.
Cok yipratma kendini aynisi iki ay once basima geldi.
Albi gebelik testi yaptim silik cikti kana gittim negatif cikti bende cok uzulmustm ama yapicak bisey yok kuzum. Saglik olsun diyelim
Aynen sağlık olsun

Tatlım hiç üzülme bende yaşadım onu yaptığım tüm testler pozitif çıktı ama bat gününden 1 gün sonra kanamam başladı. Çok emindim hamile olduğumdan ama olmadı o an çok üzüldüm ama dediğin gibi herşeyde bi hayır vardır

Kızlar beta 0.25 doktor adetin geçmeden çıkmaz 3 gün sonra tekrar gel dedi ama büyük ihtimal yükselmez çok kötü oldum çok ağladım :110:
Sabah yaptıgım idrar testi eve geldigimde pozitifti çok ümitlendim ama olmadı . Yükselme ihtimali yoktur dimi kızlar bisey söyleyin yıkıldım :KK43:((((
Üzülmek yok tatlim ya daha var cok şükür senin bata insallah 3 gun sonrA gittiginde deger yukselmis olacak. Hem bata daha var kana gecmemjs olabilir.

Bende temizlik yapıyorum arada bakınıyorum buraya
O oflu kuzum bende duymuştum ovu testiyle gebelik öğrenen ama idrarda çıkmamışsa beklemek gerek
S Sedaaedaa34 Canım çok ay var önümüzde yıpratma kendini
Tatlım hiç üzülme bende yaşadım onu yaptığım tüm testler pozitif çıktı ama bat gününden 1 gün sonra kanamam başladı. Çok emindim hamile olduğumdan ama olmadı o an çok üzüldüm ama dediğin gibi herşeyde bi hayır vardır
psikolojim alt üst oldu sanki 10 yıldır uğraşmış gibiyim rabbime sığınıyorum sadece :KK43:

Aynen canim binim ilk denemelerim gibi sen de hayal kirikligi yasiyosun ama hemen toprla kendini ve yepyeni bir sayfa ac rahatla ve oluruna birakmaya basla nasipte varsa olacak zaten Allah omur versin onumuzdeki aylar ne gune duruyo

Aynen canim binim ilk denemelerim gibi sen de hayal kirikligi yasiyosun ama hemen toprla kendini ve yepyeni bir sayfa ac rahatla ve oluruna birakmaya basla nasipte varsa olacak zaten Allah omur versin onumuzdeki aylar ne gune duruyo
Biraz daha iyim sağolun kızlar moral verdiniz

Kizlar.benim de iki gundur basim cok agriyo erken kalkmaya basladim ondan mi acaba bilmiyorum mahfetti beni

Biraz daha iyim sağolun kızlar moral verdiniz
Daha iyi olursun insallah kuzum. Benimde iki ay once oyle oldum gün boyunca ağladim icim rahatladi canim hele bu ay takmaya calisiyorum lafayi oraya odaklamiyorum . Yum gunlerini fazla hesaplayip takmak istemiyorum ilski durumunu da akışına biraktim. Sende agla icini rahatlat canim sonrasinda cok üzülmüyorsun .
Ama insallah sende olacak canim insallah kan dgerindeki hsg ucacak

X