Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hamile kalmaya etkili olduğunu okuduğum bir kür'e sizlerinde etiketledim belki birimize faydası olur düşüncesiyle inş şifa olur deneyenlere ...

☺️☺️
Ben de kasabakizi gibi hissediyorum anliyorum mesela bende bu ay,solumdan pirtlattim yumurtayı:spor: hisseder cogu insan ( her ay ya sagdan ya soldan bir tane yumurtluyoruz ya,yumurtlayacagimiz tarafta agri olur daha cok hatta, orda sanki yumurtaligini daha cok hissedersin oturup kalkarken. yanlisim varsa duzeltsin beni arkdaslar:) (yumurta takibine gittigim de doktora ben diyordum bu sefer burda degil mi dogru diyordu. Boyle anliyoruz iste.
Teşekkür ederim ben anlamıyorumda merak ettim ☺️

Dimi artık ne kadar eminsem kendimden sanki hamileyim de o gün alcam müjdeli haberi :) yok yok yapmıcam ya beklicem 11 12sine kadar
Belkide icine dogmustur tatlim :KK36:
Esim de 1 haftadir test yap diyor. Bugün adet olmam gerekiyor hala test yapmadim :KK70: nekadar sabirliyim ben yaa :KK30:

Belkide icine dogmustur tatlim :KK36:
Esim de 1 haftadir test yap diyor. Bugün adet olmam gerekiyor hala test yapmadim :KK70: nekadar sabirliyim ben yaa :KK30:
Adet günü test yapmayı da hiç sevmiyorum ya 1 gün daha beklemek gerek diye düşünüyorum. DayAnabilirsen bekle bence sabahı. Heray içime doğuyor nedense :KK70:

Adet günü test yapmayı da hiç sevmiyorum ya 1 gün daha beklemek gerek diye düşünüyorum. DayAnabilirsen bekle bence sabahı. Heray içime doğuyor nedense :KK70:
Gelmezse yarini beklicem :)
:KK70: ozaman bir ay icine dogmasin bak bebis nasil süpriz yapiyor. Kacan kocalanir kuzum kovalamayalim bebisleri

Gelmezse yarini beklicem :)
:KK70: ozaman bir ay icine dogmasin bak bebis nasil süpriz yapiyor. Kacan kocalanir kuzum kovalamayalim bebisleri
Dimi zaten doğduklarında bol bol peşlerinden koşcaz. Bu ay günleri hiç takip etmedim zaten tatildeydik gelişine yaptık geçtik. Ne zaman yumurtladığımı bile bilmiyorum yani. Saldım çayıra artık :)

hadi bakalım hakkımızda hayırlısı güzel haberlerinizi alırız inşallah...ben ilk aylar çok kafaya taktım testler,ovu testleri erken gebelik testleri.. her kanamayı yerleşme kanaması sanma,her kasık bel ağrısı işte bebek diye umutlanmalar...bi ara kafayı kırmıştım baya:halay: sonraları hayal kırıkları üst üste gelince artık nasip bi zamanı var deyip kabullendik,elimizden geleni yapıyoruz yine inşallah mutlu sonuçlar alırız.etrafımdaki herkesin tek seferde hamile kalmasıyla daha çok psikolojik baskı yapmışım kendime..umarım mutlu eylül hamişleri oluruz hepimizzzz,:anneadayı:canı gönülden diliyorum,hepiniz dualarımdasınız :dua:

Dimi zaten doğduklarında bol bol peşlerinden koşcaz. Bu ay günleri hiç takip etmedim zaten tatildeydik gelişine yaptık geçtik. Ne zaman yumurtladığımı bile bilmiyorum yani. Saldım çayıra artık :)
valla bende aynı moddayım bu aralar ,bi de böyle deneyelim :KK76:

X