Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sorma canim ya her ay bi stres.
Sonra hayal kirikligi
Sabretmek gerekiyor ama beceremiyoruZ sanirim.
Hosgeldin o zaman aramiza.
İnsallah guzel haberler aliriz

koyu kırmızı çıkması gerek sanırım ovu testi için bu böyle,normal gebelik testlerinde silik de olsa hamilelik sayılıyor,bir de gebelik testi ile teyit edin isterseniz

Rabnim sesini duysun dualarını kabul edrr insallahhh

Kızlar beta 0.25 doktor adetin geçmeden çıkmaz 3 gün sonra tekrar gel dedi ama büyük ihtimal yükselmez çok kötü oldum çok ağladım
Sabah yaptıgım idrar testi eve geldigimde pozitifti çok ümitlendim ama olmadı . Yükselme ihtimali yoktur dimi kızlar bisey söyleyin yıkıldım ((((

valla bende aynı moddayım bu aralar ,bi de böyle deneyelim
Aynen ya eşlere de yazık ediyoruz öteki türlü. Baskı altında olunca geriliyor insan her ay çılgınlar gibi takip ediyordum baktım olmuyor bide dedim sal gitsin kızım gelceği varsa gelcek

normalde beta hcg önce kana sonra idrara geçer,yani kanda bu kadar düşük olması ama idrar testinin pozitif olması acaba test mi bozuk diye düşündürdü...ama bazen gerçekten kanda da çıkmayabiliyor adet gecikmenizden sonra tekrarlamanızda fayda var umudunuzu yitirmeyin,kendinizi yıpratmayın

Cevabın icin teşekkür ederim canım elimde değil 2 test pozitif çıkıp kanda negatif çıkması soka uğrattı . Net güzel haber bekliyodum çok kötü oldum insallah yükselir demekten başka çarem yok

Cevabın icin teşekkür ederim canım elimde değil 2 test pozitif çıkıp kanda negatif çıkması soka uğrattı . Net güzel haber bekliyodum çok kötü oldum insallah yükselir demekten başka çarem yok
çok ilginç iki test de pozitif peki 5 dk içinde mi çıktı çizgiler ondan sonrasına itibar etmeyin diyorlar bir de marka ne

çok ilginç iki test de pozitif mi peki 5 dk içinde mi çıktı çizgiler ondan sonrasına itibar etmeyin diyorlar bir de marka ne
Marka pyro clınıce
Dün akşam yaptım hemen çıktı bu sabah yaptım fazla beklemeden evden çıktım kan vermeye gittim geldigimde çizgi silikti ben hala atlatamadım şokumu oyun oynuyo bu testler benimle ya

Valla canim ne diyim bilmiyorum. Baska marka ile de yapaydin keske belki test yaniltmistir. Bende uzuldum simdi. Bekle bakalim napalim her seyde vardir bi hayir.
Dunyanin sonu degil ya onumuzde bir suru ay var daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…