Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok geçmiş olsunn canm, kimyasal olmuş inşallah bu ay sağlıklı bir gebelik olur, bebişi görüp kalp atışlarını duyduktan sonra kaybetmek çok çok daha zor oluyor Allah bu kadarla sınamış olsun

Canım çok geçmiş olsun allah bir daha bu üzüntüyü yaşatmasın inş . ama çok üzmeyin kendinizi üzüntü etkiliyor biliyorsunuz önümüze bakmaya devam hayırlı olmayacaktı belkide vardır bir hayrı bununda . Rabbim hayırlısını versin

Merhabalar hepinize.. 8 eylülcüler ne var ne yok ? Adet sancilarim tam gaz devam ediyor her an olucak gibiyim. bir de hava soguk burada, battaniyenin altin da adet olmus gibi sancilardayim

Bu arada kizlar biraz ozel olacak ama hamilelik icin denemelerinizde hemen kalkiyo musunuz yoksa bekleyip bacaklari kaldiriyor musunuz merak ettim

canım benim bugün bat. aynı belirtiler bende de var bir haftadır

Merhabalar hepinize.. 8 eylülcüler ne var ne yok ? Adet sancilarim tam gaz devam ediyor her an olucak gibiyim. bir de hava soguk burada, battaniyenin altin da adet olmus gibi sancilardayim
Bana da geliyo ara sira o agrilar ama surekli degil
Kasiklarda batma bel agrisi

Bu arada karnimin sag tarfina tuhaf sancilar giriyi normalde solda olurdu akintim da var malum yumurtlama gunleri insallah degerlendirebilirim bu ay hareket etmeye calisoyorum insallah tutar
Bos durma kiz her gün yapiver bende de akinti kasik ağrısı yumlardan herhalde kendilerine catliyorlar

Benim bugun olsaydi kac tane test yapmistim sabrina hayranim
canım ben koç burcuyum ve normalde çok sabırsız bir insanımdır ailem çok şikayetçi o yüzden benden. lakin, 3 aydır bat günü test yaptım negatif olunca psikolojim bozuldu o yüzden bu sefer kararlıyım 3 gün daha beklicem

Geçmis olsun canim zor durum ama sunu da bilmeni isterim vucut saglikli olmayan gebelikleri kendiliginden atarmis.
Her seyde vardir bir hayir.
Kimyasal gebelikten sonraki ay daha kolay hamile kalabilirsin

Ya aen kirma bizi varsa suan bile cikar. Varsa var yokaa yok bunu degistiremeyiz ki.
Sonucta alistik tek cizgiye.
Ama cift cizgi cikarsa hepimiz birden seviniriz

bu arada hiçbi belirtim yok. ateşim normalde 36 'dır bugün ölçtüm 36.7 çıktı. anlamam gerçi ateşten. regl günü mü düşüyordu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…