Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
herşey bir yana eşim geldi şimdi sen kesin test yapmissindir dedi. Evet negatif dedim. İnanmadi testi istedi. Sürpriz bekliyor adam çok üzüldüm yaaa
Eşimde benim ovulasyon testimi görmüş hiç haber vermiyorsun dedi:KK70:
Ya dedim benim masum köylüm o yumurtlama testi:KK70:
Bi heyecan olmuş. Yahu daha 10.gun yumurtlayamadım bile:KK70:

Vücut sıcaklığınız kaç merak ettimde bende ölçüyorum her gün 36.8 -37 çıkıyor sürekli anlayamadm regle yakı in düşmesi mi lazm normalde

Evet benimde o civarlarda hatta biraz daha yükseliyor bile. Adete yakın düşüyor diyolar ama sanki adete az kalınca günler geçmiyor gibi :/

Kızlar bende sessiz sedasızda olsa da aranızda yım günde kaç defa girip bişey yazmışlar mı diye okuyup merak ediyorum test yapmışlar mı hamile var mı diye kendimi nasıl kaptırdım belli değil artık dayanayıp yazdım :halay:
Hoşgeldin.
Sessiz durma sende katil :halay:

İnsan kendini bi başına kalmış gibi hissediyor dimi :) alışınca insan buradaki akışa merak ediyorsun illa

Bu topik bana coook iyi geldi aylardir boyle konusabilecegim hoş bor ortam yoktu bu konuları da heryerde konusamiyosun iyi geliyo yani dertlesme aayyy bi de hamiliklerimizi de konussak:anneadayı:

Bu topik bana coook iyi geldi aylardir boyle konusabilecegim hoş bor ortam yoktu bu konuları da heryerde konusamiyosun iyi geliyo yani dertlesme aayyy bi de hamiliklerimizi de konussak:anneadayı:
İnşallah bir gün oda olur hepimizin hayali o birbirimize dua ediyoruz en azından bu bile çok güzel

Hoşbuldum teşekkür ederim aynen söylediğin gibi hepiniz tanıyorum takip ediyorum deli gibi inşallah biran önce meleklerinizd kavuşursunuz :dua:

Slm kızlar üç gün önce beta 505 çıktı bugün 83 . Ve gebeliğimin sonlandığını öğrendim. Eve gelir gelmez de şiddetli bir ağrı ile regl oldum. Eşimle birbirimizi teselli ettik ama ikimizde yıkıldık. Naspte yokmuş bu sefer napalım ddik. İnş yakın zamanda o çift çizgiyi tekrar görmek nasip olur

X