Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat günü olup test yapmadan durabilenleri kutluyorum burdan beş gün kaldı ama alıp yapsam mı die düşünüyorum şu an zevk meselesi oldu test yapmak resmen bugn az önce kasıklarımda regl ağrısı gibi ağrı oldu sarı akıntım geldi sonra sanırım regl olucam ben beş gün var bu kadar erken ağrımazdı ama öyle hissediyorum malesef... bat günü olanlar bilgi verin de sevindirin bari bizi de

Bat 8 eylül beklemedeyim gelmezse 8 inde 12sine kadar sabretmek istiyorum

Canim valla 2 yildir istiyorum ben ilk birkac ay 3 -4 gun kala basladim testtlerr negatif cika cika artik asla diyorum evimde de yok hele bir iki gun gecsin gerekirse hastaneye giderim diyorum

Bu arada karnimin sag tarfina tuhaf sancilar giriyi normalde solda olurdu akintim da var malum yumurtlama gunleri insallah degerlendirebilirim bu ay hareket etmeye calisoyorum insallah tutar

Canim valla 2 yildir istiyorum ben ilk birkac ay 3 -4 gun kala basladim testtlerr negatif cika cika artik asla diyorum evimde de yok hele bir iki gun gecsin gerekirse hastaneye giderim diyorum
Yani bencede mantıklı olan beklemek hatta boşvermek benim kaçtane hamile kalan arkadaşım varsa tesadüfen keşfetti hamileliğini hiçde umursamadılar sorun da yaşamadılar biz böle çok takıp engelliyoruz sanki herşeyi işte elde değil malesef

Ben gelmezse hastanedeyim kesin 8 eylül benimde dayanabilsem keşke i
Aa aynı zamanı bekliyoruz :) dün karnımın içinde kasılma oldu ama tam anlatamıyorum işte nasıl olduğunu. Bugünü de saymazsak 4 güncük kaldı biraz daha sabır

Bat günüm yarin ve test yapmadim henüz
Esim benden heyecanli.

Normalinde benim adetimden 1-2 gün önce kadik agrilarim baslar fakat bu sefer hicbir adet belirtisi yok sadece her ay oldugu gibi canim cikolata istedi bilac gün önce okadar. Iyi mi kötü mü bilmiyorum...

Benim kürtaj olan gebeliğimde ilk göğüslerimin ucundaki halkalar genişlemiş ve şişmişti ordan anlamıştm bu sefer o da yok herkes kendi vücudunu tanır cnm umarım iyi haberlerle dönersin buraya

Benim kürtaj olan gebeliğimde ilk göğüslerimin ucundaki halkalar genişlemiş ve şişmişti ordan anlamıştm bu sefer o da yok herkes kendi vücudunu tanır cnm umarım iyi haberlerle dönersin buraya
Dedigim gibi ne adet belirtisi var ne hamilelik belirtisi var... allahtan hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…