Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben Dr iyi ise özele gitmeye gerek duymuyorum nitekim Dr um çok iyiydi onu da özel hastane kaptı işte:) şansıma şeeedim . ya bide hayat çok pahalı artık zaten zorlanrken özel hastaneye gitmekte kolay değil ki ne yapacak parası olmayan anne olmasın hasta olan ölsün ne basit oldu yaxık
Doğru diyorsun canım. Biz bir defa kızımı karın ağrısı şikayetiyle götürdük devlete.Tahlil vs.yapmadan direk sadece karnına dokunup idrar yolu enfeksiyonu diyip ilaç yazdılar. Biz şok. E sim tahlil yokmu dedi doktor gerek yok dedi .
Kızdık haliyle özele gittik.Ne cıktı biliyormusunuz?Gaz.Bildiğimiz gaz.Esime dedim hep uzman doktor,en iyisi devlet diyorsun gördün iste.
Ama tabii iyi doktoru tenzih ederim.
Inşallah iyi doktor bulursun kuzum

Doğru diyorsun canım. Biz bir defa kızımı karın ağrısı şikayetiyle götürdük devlete.Tahlil vs.yapmadan direk sadece karnına dokunup idrar yolu enfeksiyonu diyip ilaç yazdılar. Biz şok. E sim tahlil yokmu dedi doktor gerek yok dedi .
Kızdık haliyle özele gittik.Ne cıktı biliyormusunuz?Gaz.Bildiğimiz gaz.Esime dedim hep uzman doktor,en iyisi devlet diyorsun gördün iste.
Ama tabii iyi doktoru tenzih ederim.
Inşallah iyi doktor bulursun kuzum
Benim oglum her hasta oldugunda mecbur ozele gidiyorum ne zaman acile gitsem hicbisey yapmiyolar. Yaptiklari da ise yaramiyor. Giden para olsun diyorum bende napayim

X