Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım senin 8 Eylül değil miydi? Bence erken yaptığın için çıkmamış olabilir. Bazen gün geçtiğinde bile çıkmayabiliyor o testlerde. Geç döllenme gibi bir sürü ihtimal var. Bence hemen umudunu kaybetme.
Aynen erken yaptim daha 6 gün var:işsiz:
Zamanda gecmiyor beklerken.
:KK43:

Bati yakin olan bayanlar?
Test yaptiniz mi belirti falan var mi ?
Ben deli gibi test yaptm negatif cikti
Bel agrisi falan da var bu ay da olmadi sanirim.
Bi yapan merakli olan sen oldun bu topikte sanirsam hic kimse test yapmiyor testsiz buraa:halay::halay:

:skandal::skandal:
Kizçeler benim kasiklar cok agriyor ya yumurtlama da bu kadar ağrı olur mu mu adet sancisi cekiyorum şu an bal tarvin çörek otunu denedim onlar yumlari cok büyüttü mü acaba o guzden mi benm sancilarr:cry:

:skandal::skandal:
Kizçeler benim kasiklar cok agriyor ya yumurtlama da bu kadar ağrı olur mu mu adet sancisi cekiyorum şu an bal tarvin çörek otunu denedim onlar yumlari cok büyüttü mü acaba o guzden mi benm sancilarr:cry:
Canim ben de ayni durumdayim karnima tuhaf sancilar giriyo bazen basim da hep agriyor neredeyse sari akintim da var goguslerimde tik yok suan sadece

Yok daha yapmam durdurun beni :KK67:
Yapmaa erken daha sonra cikmaz belki cikacagi varsada..Ben kesin degilim!!! Yapmicam yapmaya kalmadan adet olucam biliyorum.Bu kadar kesin konusma diceksin ama, ben gelen sancilarimdan anliyorum altan vuruyor.Vursun gondersin adeti pes etmek yok. :bicak:

Yapmaa erken daha sonra cikmaz belki cikacagi varsada..Ben kesin degilim!!! Yapmicam yapmaya kalmadan adet olucam biliyorum.Bu kadar kesin konusma diceksin ama, ben gelen sancilarimdan anliyorum altan vuruyor.Vursun gondersin adeti pes etmek yok. :bicak:
Pes etmek yok bir sürü ay var onümüzde

X