Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzulaarrr :KK3: ben geldiimm

Hamile oldugunu ögrenen var mi??

Benim adetime 3 gün var ve esim tutturdu test alicam beraber yapicaz diye :KK70:
Zor ikna ettim beklemesini. Benden heyecanli

Hiiii neden kiz oyle yahu cocuk candir yahu o iki ay korunmasaydim keske diyom:kızgın::kızgın:
Vallahi canım biz kendimizi hiç hazır hissedemedik nedense halâ daha tam hazırız diyemem ama 2 yıl bitti yaşım da 28 oldu yavaştan başlayalım dedik kısmet tabii. Geleceği varsa her türlü gelirdi bebek demek ki zamanı değilmiş korundukları halde hamile kalanlar da oluyor sonuçta. O yüzden keşke korunmasaydım deme zamanı gelince olacak o bebek:KK66:

Hoşgeldin :) henüz bir haber yok bizden :) evet beklemeniz iyi olmuş. Çıkmayınca daha erken yine yaparım diyor insan
Aynen öyle. Pek ümitli olmadigim icin adetimi beklicem :olamaz:

Valla ben olsam yapardim coktan :halay:
:KK45: Yok kuzum yok. Pozitif cikmazsa üzülürümm

Yarin sabah yap bence :halay:
Beklicem cnm. Adetimi beklicem :KK70: cesrer edemiyorum üzülücem diye :KK70: daha ilk deneme ama yinede insan bi tuhaf oluyor

Bugün de belirti yok bende sürekli yiyorum can sıkıntısından karnim şişti :KK49:
Al benden de okadar. Abzr cubur ne varsa görürüyorum

Hayirli olsun be tatlim yikilmak yok yola devam:super: özele gidiyorsan yarin gidebilrsin tatlim
Hayııır özele gitmiyorum aslında mecbur kalmadığım sürece özel e gitme taraftarı değilim. Doğum hariç . onun dışında devlet ama muhteşem bi Dr um var hoş oda benim şansımdan özele geçecekmiş galiba geçen ay 2 özel hastaneden teklif var incelemedeyim ikisininde dedi gidici yani :) neyse randevu alayım bari gitmeden dedim dün ama izne çıkmış iyimi pazartesi gidecem sabah erkenden orada olursa görünüyorum yoksa da netten araştırdım var olan Dr ları birini seçtim artık kısmet inş iyi biri olur oda . yarın adetin 3. Günü tekrar bal çörek otu tarçına başlayacam işte , her ihtimale karşı eşimede keçi boynuzu özü alacam inş bu ay bişey çıkar yaa

X