Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

canım ablammmm sağolasın. inşallah inşallah inşallah . hani.senin gebelik takvimin , nasılsın nasıl gidiyor . sende kendine iyi bak. inşallah sağlıkla kucağımıza alırız . emeklerinin karşılığını alırsın inşallah.

İnşallah canım benim,rabbim hepimizin gönlüne göre versin. Ben takvimi yapmadım niyeyse yapsam sanki bisey olacakmış gibi hissediyorum şuan hersey çok iyi görünüyor rabbime şükürler olsun

Canım benim inşallah güzel haber verirsin.Oglusun hayırlı olsun

karapisso Canım nasıl oldun?Merak ediyorum seni

dün öğlen taburcu oldum. eve geldim tekrarladı
sonra takip ettim gece biraz daha azaldı. şimdi leke şeklinde geliyor. dr. gelebilir endişe etme dedi. kırmızı olursa sorun demişti. dün eve gelince korktum açıkçası. çok teşekkür ederim canım benim . Allâh razı olsun . inşallah geçer en kısa zamanda. sen nasılsın öpüyorum seni.

Rabbim yardimcin olsun. İnsallah tez vakitte iyi olursunuz ikinizde.
oflu canım senin bir çoçugunda okula gidiyor değilmi kaçıncı sınıfa gidiyor okula giderken acaba zor olurmu diye düşündümde ben.
Allah razı olsun kardeşim sağolasın.
canım hiç kötü düşünme hayırlısıyla inşallah bebegin saglıkla kucagına alıcaksın, çok geçmiş olsun

Daha 1 e yeni basladi canim zorlaniyorum tabiki. 1. Sinif daha zor

Daha 1 e yeni basladi canim zorlaniyorum tabiki. 1. Sinif daha zor
tamam canım cok saol benim seneye bire başlıyacak benim çocuk bu ay olsa okula başlayana kadar bebek 2 aylık olur ama bu ay olmazsa ertelesem daha iyi sanırım en azından ilk dönem bebek zor olur cocugum ıcın

inşallah tatlım inşallah . hayrılsıyla sende hamiş kalırsın en kısa zamanda.

tamam canım cok saol benim seneye bire başlıyacak benim çocuk bu ay olsa okula başlayana kadar bebek 2 aylık olur ama bu ay olmazsa ertelesem daha iyi sanırım en azından ilk dönem bebek zor olur cocugum ıcın

tatlım belki haklısın ama erteleme derim. Allâh yardım eder bir şekilde . inşallah bu ay olur seninde kafan rahat eder.

Valla bencede erteleme canim allah yardım eder bende anaokulu biterken kalırım dedim kalamadm anaokul bitti 1. Sınıf bitti 2. Sınıfta anca kalabildim kısmet işi yani biz isteyince olmuyor

tatlım belki haklısın ama erteleme derim. Allâh yardım eder bir şekilde . inşallah bu ay olur seninde kafan rahat eder.

Valla bencede erteleme canim allah yardım eder bende anaokulu biterken kalırım dedim kalamadm anaokul bitti 1. Sınıf bitti 2. Sınıfta anca kalabildim kısmet işi yani biz isteyince olmuyor
Çok saolun haklısınız rabbim bilir belki olmaz ama ne bileyim korktum okula alışma sürecinde yeni doğum yapmış olursam nasıl gider ne yaparım diye zaten olsaydı şimdi bir yaşındaydı:) istediğimiz andada olmuyor saolun. Zaten doktorlarda şimdi git 5 ay sonra gel diyorlar

oluruna burak madem 5 aya kadar Allâh kerim , olur inşallah.

karapisso Kuzum inşallah kırmızıya dönmez kalbin ferahlarBen kalpten inanıyorum bir şey olmayacağına

Ben niye ictigimi bilmediğim tarlusal ı içmeye devam ediyorum.Bugun akşam son hapim. Yarın bat günüm.Erken gelmesi gerekliydi bence reglimin. Ama tabii doktordan daha iyi bilecek degilim. Bu ay hakkatten zor geçti benim için.
Devamlı sancım vardı kasiklarimda. Hiç çalışma yapmadık desem yeridir.ayıp demesi koca ay sadece 1 defa deneme yapabildim sancılarımdan dolayi
Kısmet artik.Hsg çektirmeyi bekliyorum inşallah gelecek ay için çok umutluyum .
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun insallah

kız sen nasıl duruyorsun. test yapsana. bir kez yeter olması için . :)
inşallah bitti bitti . Allahım yaşatmasın tekrarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…