Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ya canim cok şükür yok diyorun olmasin da zaten. Benim zaten alarjim bana yetiyor. Benim toza karsi alarjim var burun da su an hassas donemde ya tozu kaptigim gibi surekli hapsiriyorum burnum akiyor nezle gibi yada tıkanıyor burundab nefes alamiyom 1-2 saate kadar . Doktora gidince kullandigim spreyi götürecem insallah devam edebilirim ona sikinti cikmaz.

Uyku bende de cok var ya yatıyorum yatiyom ama hic uyumamis gibiyim. Aksam yemeklerinden sonra gözler kapaniyor hemen yatiyom sabaha kadar

alerji bendede var maalesef. Son bir haftadır nefes almalarım çok zor. sirkeyi sulandırıp çek burnuna düzenli olarak . inşallah yumuşatıcı vs kullanmıyorum iyi geldi tıkanmıyor eskisi gibi.

Uyku bende de cok var ya yatıyorum yatiyom ama hic uyumamis gibiyim. Aksam yemeklerinden sonra gözler kapaniyor hemen yatiyom sabaha kadar
Günaydııııın , canısı sen benden bi hafta öndesin seninki bi tık fazla olabilir bide sen çalıyorsun ya belki beden zihin yorgunluğuda vardır benim hep uykum var ama öyle uzun uzun uyumuyorum . ay şevko bugün Dr a gidicem 11.30 da randevum var . inş bebişin pıtı pıtı kalbinide duyarım keseyide görürüm.

alerji bendede var maalesef. Son bir haftadır nefes almalarım çok zor. sirkeyi sulandırıp çek burnuna düzenli olarak . inşallah yumuşatıcı vs kullanmıyorum iyi geldi tıkanmıyor eskisi gibi.
Benimki tozu alinca yani burna kaçınca yada keskin bir koku alinca bide aşırı güneş sicakligindan böyle oluyorum. Sabah uyanir uyanmaz muhakkak oluyor. Okulda oldugum icin de sirkeyi falan kullanamam ben .
Ama o spreyi duzenli bir hafta kullandığımda geciyor

Evet tatliskom calismanin verdigi yorgunlukta var kuzum. Ben 6+3 doktora gittigimde duymustum bebiskomun nabzini . Sende duyarsin insallah kuzum

Kizlarrrrr ya Kafam karışık aslında çünkü kan verirken barkod veren görevliye sordum beta ne zaman çıkar diye o cihaz aarizalitdi çok kan birikti eğer yapılmışsa çıkar akşama demişti ya bozuksa yapılmadıysa aklımda deli sorular ya Fairytale35 Sevsev12 karapisso 0fLu

hiç endişe etme . p tesi telratlayacaksın nasıl olsa. bolca dinlen , dua et. inşallah sağlıkla büyüt bebişiniz .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…