Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sağol canımmm allah sağ salim kucaklarımıza aldırsın
Amin canımm amin. Sen hep aklımdaydın çok dua etmiştim inan kendime olmuş kadar sevindim Allah tüm bebekleri korusun göbüşlerin içinde

Kızlar konu açıcaktım ama burda bilen varsa soriyim yoksa açarım konu.Şimdi ben çalışıyorum part time olarak ve doğum sonrası çalışmam pek mümkün görünmüyor ama denemek istiyorum yinede.Bu doğum parası ve rapor 16 haftalık olan parası ayrı şey değilmi ve bu doğm parası devlete geri ödeniyormu iki arkadaşımda geri ödeniyor dedi ayrıca ben istifa etsem işyerinden hiçbir hakkım olmaz değilmi kafam çok karışık bir yardım edin bana bilen varsa

Bakim bizim kızlar napmış dedim harikasınız maşallah Sevsev12 sen ve bebişimiz nasıl kuzum
Iyiyiz çok şükür teyzesi. Bugun troid icin de degere baktim oda normal cikti ilac dozum yeterliymis simdilik bir dahaki ay yine kontrol olacak bakalim. Sen nasilsin kuzum nasil gidiyor

Hic bilgim yok canim ama istifa edersen tüm haklarindan vazgecmis oluyorsun demek. Doğum parasi neden verilsin kiz ilk defa duydum

Iyiyiz çok şükür teyzesi. Bugun troid icin de degere baktim oda normal cikti ilac dozum yeterliymis simdilik bir dahaki ay yine kontrol olacak bakalim. Sen nasilsin kuzum nasil gidiyor
Ben çok ağır geçiriyorum kuzum ya ilk haftalar diş ağrısıyla geçti o bitti derken 8. Haftada bulantılar başladı mahvoluyorum ilaç kullanmama rağmen bulantı kusma bitmiyor. Tam bugün azaldı derken az önce yine başladı kaç kere kustum iştah miştah sıfır kilo verdim raporluydum bu hafta Pazartesi napıcam kara kara düşünüyorum

Allah yardimcin olsun kuzum.
Bende de hicbir sey yok su an ya bazen hamile degil miyim die de düşünmüyorum degil

kuzum yaz sonucu demiştin aldım 34

Allah yardimcin olsun kuzum.
Bende de hicbir sey yok su an ya bazen hamile degil miyim die de düşünmüyorum degil

düşünme yavrum düsünme. nedir bu bulantısı olmayanların bulantı arayışları yav aklım almıyor. birazcık benimkinden vereyimde gör... çok zor çok. bulantısı olmadan doğuranlar çok. hem maşallah kalp atışınıda gördün hamilesin bal gibi. ayyy benimki de geçsin hemen . hemen sağlıkla inşallah .

Canııımm hadi inşallaaaah sende bizimle birlikte ilerlersin hamiş hamiş duacınım allah gönlüne göre versin inş bebişlisindir. Bu arada kız amma belirtin var :) anacım 7 haftalık oldum hala benim sendeki gibi belirtim yok bi uykum geliyor hep o kadar .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…