Gebeliğe Hazırlık Eylül Ayının Anne Adayları !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allâh Allah baya yüksek demekki çıkıyor. iğne yumurta çatlaması için değil mi. bebiş yoksa niye çıksın ki.

Merhaba kızlar nasılsınız benim kafam hala karmakarışık sizlere sorum olacak O oflu everytime_night Sevsev12 Anneyimbenanne35 seher01seher karapisso aklıma gelmeyen diğer hamişler .. Ben SAT a göre 5 haftalık hamileyim küçük olduğundan kese görünmemişti perşembe günü ne kadar bekleyip öyle gitmeyi düşünüyorum fakat kafama takılan bende hiç bulantııı ne bilim aşerme öyle bariz bi halsizlik uyku hali yok eski ben gibiyim yani , normalmi ki acaba hayır her hamilelikte olacak diye bişi yok biliyorum ama yinede kese falanda görmedim ya aklım bi gidip geliyor

Tatlım bende çok mutluydum dedim 3 bebişim ve kolay geçiyor. eşim bile demişti artık alıştın diye.
neyse tam kalp atışı başladı 6 haftanın içindeyken benim başladı bütün sıkıntılarım. ama ondan önce sadece baş dönmesi halsizlik vardı . 8.haftanın içlndeyim ve geçmedi b türlü. bi arkadaşım vardı belirtsi yoktu misler gibi bir hamilelik yaşadı. illa bulantı kusma baş dönmesi olmalı dye bir kaide yok. gönlü ferah tut. inşallah perşembe güzel habelerlerle gelirsin ve stres yağma bırak minnoşun güzelce gelişsin annesi..

senin hamilelik takvimini seveyim.

Yaa varya dün misafirlik teyfik sinirimi bozdular ondan taktım herhalde . kız çocuk diye diye deli olcam ya belirti arıyorum . Allaha bin şükür hamilelik duygusu u tattırdı bana . tabi önce sağlıklı bi evlat hepimizin dileği ama , gönlüme söz geçiremiyorum allahın bildiğini kuldan saklayamam ya , küçüklüktrn beri hep büyüyüp anne olmayı bi kızım olduğunu hayal ederek bu yaşa geldim . o kadar çok kızım olsun istiyorum ki anlatamam . bulantı yoksa sabah bulantıları birde erkek çocukmuş dediler . eve geldim netten araştırdım aynen de öyle yazıyı her yerde ehh üzüldüm tabi ne yalan söyleyim . resmen bulantın olsun ister oldum (

kuzu bebek mavzusunu kimselerle konuşma derim sana benimde hassas noktam doğumdur , kimseyle konuşmak istemiyorum mesela. Kadın iki normal doğum yapmış hala deli gibi korkuyorum diyor . bana diyor ne normal diyorsun git sezeryan ol. Heh öyle tipler işte kendisi doğurmuş bana yol gösteriyor. bu konular çok hassas. hele sen beklenen bir hamşle şek yaşıyorsun özel kıymetli . kimseler bilmesin. hele daha çok yeni kese görünsün bi inşallah sırayla kalp atışı. sağ selamet... içini rahat tut. benim geç başladı iste. olmasaydı sevinirdim öyle kolay değil çünkü sende du et olmasın ne diye bulantı istiyorsun ah bé yavrucukkkkkk

Evet bende de uygulama var bi tane sprout diye ama buradaki günlük ayrıntı veriyor baya
bide , niye biz kadınlar bu kadar takıyorz kafamıza. neden az yüreğimizi ferah tutamıyoruz , güzel düşünelim inşallah. kader neyse o yaşayacağız . ama dua ile ferah olur kalplerimiz . ben 2 düşük bir kimyasal gebeliğin ardından oğlumu kucağıma aldım. 8 hatim yaptım gece gündüz okudum. abdestiz gezmedim Dedim ki , Senden başka yardım edecek yok bana Allahım. ve gerçekten O'na sığındıpımda beni korudu. bana yardım etti. Gönlüm gözüm aydın oldu . sadece okumakla değil , çevremde kimse ile kırgın küs kalmadım herkesİ affettim , aslında kendimi affettim ve hafifledim kuş gibi. oğlum doğduğundan beri hayat felsefem bu. öpüyorum seni..çok uzun yazdım ama belki fadam olur. inşallah sağ salim kucağımıza alırız inanıyorum ben.

Rahat ol tatliskom bende de bu belirtiler yok sadece uyuklamak disinda bazen bende kendi kendime diyorum ne biçim hamileyim die hani bulanti bas donmesi falan ama iyiki de yoklar diyorum valla okulda rezil olurdum bunlarla ugrasmaktan bisey de yapamazdim.
Bende yarin doktora gitmeyi düşünüyorum hade insallah senden de guzel haberler aliriz kuzum

Zeze _skcn canım bende de öğrendikten sonra ilk ve ikinci hafta bulantı çok vardı hatta bu kadar erken olurmu diye şaşırdım çünkü daha kese yoktu geçen haftada canım deli gibi salatalk turşusu çekti ayyy içim yanmış öyle yedim resmen

Merhaba kızlar dün kahverengi akıntım oldu doktorumu aradım progestan başladı regl üçüncü günü denk geldi knama bugün devam etmedi... yerleşme kanaması olabilirmi ağrım olmadı hiç yaşayan varmı bu durumu yarın doktor randevum var meraktayım

benim olmuştu. Elhamdülillah sorun yaşamadım senin gibi bir kez oldu temrralamadı ama ben ilaç vs kullanmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…