Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Cnm benimde ilk hamilleigimde 103 filn ciktiydi 1 hafta sonra tekrar test ver dediydi doktor artma var mı diye bakmak için istersen az bekle 1 hafta 10 gün doktora görün direk
Benimde 103 tu sonra 289 oldu iki hafta sonra gel dediler de iste agri sizi kalmayinca tedirgin oldum

Merhabalar
Gruba yeni katıldım ben de nisan ayında düşük yaşadım o zamandan beri deniyoruz ama bu ay içimde bir umut var beni de yazabilir misiniz BAT 25 Eylül D dodocum

Arkadaşlar merhaba
kafama takılan bir şeyi sormak istiyorum
32 yaşındayım
hayatımda hiç yumurtlama kanaması yaşamadım
hormonlarımda bi sıkıntı yok
bu tuhaf bir şey mi ?

Selam kızlar beni de yazın o zaman haydi 🤭 yine bir kaçak ilişki ve yine ben 3 aydır topic topic geziyorum 🤭 eşim korunuyor ama tam bir kaza oldu ve tam da yumurtlama gününe denk geldi sanırım 🤭 bat 10 Eylül , göğüs uçlarım bugün hafif ağrımaya başladı dokununca. Birkaç gündür de yumurta akı kıvamında akıntı var. Bugün süt kesiğine döndü ve akşam da kuruluk yaşamaya başladım bakalım nedir ne değildir.☺️

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍
İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Benim 6 yaşında bir oğlum var. 6 aydır da kardeş deniyoruz.
Hepimiz için Eylül mutlu haberler getirsin ♥️

🤰ANNE ADAYLARI - BAT - SONUÇ
Ay beni de ekleyin lütfen 9 Eylül bat

Benim son adetten bir hafta sonra göğüs ağrım başladı hala da devam ediyor ara ara mide bulantım oldu bel ve kasıklar da ağrı var bat 9 Eylül hadi bakalım hayırlısı

Belli yaştan sonra zamanı var demek çok gerçekçi olamıyor, yirmili yaşlarda bunlar çok daha rahat deniyordu.
Rabbim can sağlığı versin en baş o🤲
Valla ben rahatım ya, sizi bilemem ama çok şükür anne babalığı tattırdı Rabbim kaderi zorlamanın gereği yok, bazen rüzgarına bırakmak gerekir, farklı olumsuz şeylerde getirebilir kaderle oynanmaz, Rabbim neylerse güzel eyler, verdiğinede şükür vermediğinede ben Rabbimden razıyım

Valla ben rahatım ya, sizi bilemem ama çok şükür anne babalığı tattırdı Rabbim kaderi zorlamanın gereği yok, bazen rüzgarına bırakmak gerekir, farklı olumsuz şeylerde getirebilir kaderle oynanmaz, Rabbim neylerse güzel eyler, verdiğinede şükür vermediğinede ben Rabbimden razıyım
Bi kader Rab' den razılık,, razisizlik değıl konuyu nasıl oraya getirdiniz?
Genel insani bi bakış açısıydı, yaşla beraber rezerv sorunu vs, yoksa tatma, tatmama tekrar, kaderin analizi değil, çok farklı yerlere getirmişsiniz konuyu.

Bi kader Rab' den razılık,, razisizlik değıl konuyu nasıl oraya getirdiniz?
Genel insani bi bakış açısıydı, yaşla beraber rezerv sorunu vs, yoksa tatma, tatmama tekrar, kaderin analizi değil, çok farklı yerlere getirmişsiniz konuyu.
Canım benim farklı yere getirmedim sen benim adıma benim düşüncelerime yorum yapmıssın, ben 3 sene adet olamadım ya erken menapoz dendi, sen bir daha asla anne olamazsın, Kıbrısa git yumurta donasyonu yaptır diyen bile çıktı, sen benim neler yaşadığımı biliyormusun hayır o yuzden yaş geçince vs dıye konuşmaya lüzum yok çünkü 36 yasındayım benım yengem 42 yasında hamıle kaldı hemde 18 sene aradan sonra süpriz bebek oldu, o yüzden benim teslimiyetim tam, bence daha fazlada konusmayalım yani en azından ben sana cevap yazmayacağım, Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin iyi günler

Canım benim farklı yere getirmedim sen benim adıma benim düşüncelerime yorum yapmıssın, ben 3 sene adet olamadım ya erken menapoz dendi, sen bir daha asla anne olamazsın, Kıbrısa git yumurta donasyonu yaptır diyen bile çıktı, sen benim neler yaşadığımı biliyormusun hayır o yuzden yaş geçince vs dıye konuşmaya lüzum yok çünkü 36 yasındayım benım yengem 42 yasında hamıle kaldı hemde 18 sene aradan sonra süpriz bebek oldu, o yüzden benim teslimiyetim tam, bence daha fazlada konusmayalım yani en azından ben sana cevap yazmayacağım, Rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin iyi günler
Yoo ben senin adına yazmadım, senin özelinde değil, zaten genel bi yorum olduğunu bi öncekindede belirtmişim okuduğun üzere.
Su durumda sen beni yanlış anladın diyeyim yumuşatarak, niyet okuyuculuğu demiyorum itham gibi ben.

Yaşa gelince bu benim değil Dr ların tabiri, ileri yaş rezerv vs,
Sanırım anlaşılmama durunu var, insani düşünerek anlattım, dediğin gibi devam ettirmeyelim, en azından cvap yazmama gibi.

Günaydın kızlar bu sabah ki test

Eklentiler

• 0D378008-FEA6-413D-B000-BF5AB4430BAE.jpeg
    0D378008-FEA6-413D-B000-BF5AB4430BAE.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 53
X