2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum nasıl gidiyor hamilelik nasıl minnoşun 💕💕
Canım bulantılarım 3. Ay bitince hafifledi çok şükür, başlarda da kanamam oldu, heyet raporu falan verdi doktor. İki aya yakın evde yattım. Çok şükür şimdi iyiyiz canım. İnşallah bundan sonrası güzel olacak. Sen nasılsın kuzum bebiş nasıl?

Yaaa canım benim bitanem o kadar duygulandım ki anlatamam gözlerim dolu dolu yazıyorum o günler geldi aklıma çabalarımız emeklerimiz mücadeleden hiç vazgeçmedik ve şuan bebegim kucağımda yazıyorum sana allahım inşallah saglıkla ilerlemesini nasip etsin kucagına aldıgın günleri konuşalım inşallah çok çok mutlu oldum saglıkla gelsin melegin 💕💕💕💕
Canım melommm bitanesiinn🥰❤️🥹yerım o minnoşu doğdu bile Allahım esırgesın ya🥹🥹bazen akıntının ıcınde cok hafıf kahvemsı bır renk goruyorum dr normal dedı ama umarım normaldır.bıde cok hareket edınce kasıgım agrıyor.

Canım dostlarım yoldaşlarım cogunuz dogurdu kımımız hala beklıyor hepımız ıcın en guzel en guzel zamanda olsun❤️❤️🥹bugun catlamanın 11.gunu betam 20 cıktı,bır bucuk yılın sonunda gozunu kırptı bızımkı🥹🥰tam dıyorduk artık bı tedavıyemı baslasak falan ama geldı mınnos ınsallah saglıklıdır ve kalıcıdır🥰hepınızı sevıyorum boyle bır haberı sıze vermesem asla olmazdı. T TASUU melegim can melegim can @fnd_50 sevayd sevayd @beyons edahandro edahandro @melisaa93 @golden-snitch IADK IADK herkesı etıketlemek ıstıyom ama aklıma gelmıyor heycandan mazur gorun🥹ve dua edın saglıcakla ılerlesın ınsallah🌸
Yaa nasıl sevindim anlatamam geçen gün aklıma geldin , dedim inşallah dönüşü bu şekilde haberle olur diye hatta🤩 canım benim Allah sağlıkla rahatlıkla ilerletsin inşallah sağlıkla kucağına almayıda basil etsin inşallah🙏🙏 beni de unutma dualarında 🙏🧿🧿

Yaa nasıl sevindim anlatamam geçen gün aklıma geldin , dedim inşallah dönüşü bu şekilde haberle olur diye hatta🤩 canım benim Allah sağlıkla rahatlıkla ilerletsin inşallah sağlıkla kucağına almayıda basil etsin inşallah🙏🙏 beni de unutma dualarında 🙏🧿🧿
Mınnoşum beklıyorum senınde guzel haberlerını bak bır bucuk yıl sonra kendılıgınden geldı suprız🥹heran hersey olabılırmıs ben bunu anladım🥰Allahım dualarımızı kabul etsin en kısa zamanda senınde gönlüne göre versin inşallah❤️🙏sevıyorum senı

Canım bulantılarım 3. Ay bitince hafifledi çok şükür, başlarda da kanamam oldu, heyet raporu falan verdi doktor. İki aya yakın evde yattım. Çok şükür şimdi iyiyiz canım. İnşallah bundan sonrası güzel olacak. Sen nasılsın kuzum bebiş nasıl?
Çok şükür canım bundan sonraki sürecin daha kolay geçer inşallah bizde iyiyiz teyzesi büyüyoruz iki ayımız bitti bal küpü olduk 💕💕

Canım melommm bitanesiinn🥰❤️🥹yerım o minnoşu doğdu bile Allahım esırgesın ya🥹🥹bazen akıntının ıcınde cok hafıf kahvemsı bır renk goruyorum dr normal dedı ama umarım normaldır.bıde cok hareket edınce kasıgım agrıyor.
Yeni oldugu için agrıların normaldir canım ama bol bol dinlen ilk 3 ay sakın agır şeyler yapma tadını çıkar inşallah saglıkla kucagına alacaksın kuzum 🥰🥰

Gayet güzel canım kalınlaşmış sımsıkı tutunsun inşallah bebegin bu arada kız hissettim nedense 💕💕
Melooomm zaten ultrasonu cıksın hemen sana atıcaz teyzesııı🥰🥹ayy heycandan uyuyamıyorum bılıyomusun cok heyecanlıyım.saglıklıca sımsıkı tutunsunda ben erkek hıssettım ama🫠nedenıde tam ovulasyon ve catlama gunlerını degerlendırdım,çatlamadan 10-11 gun sonra 20 cıktı,yani tam çatlama günü tuttu dıye dusundum🥹

Melooomm zaten ultrasonu cıksın hemen sana atıcaz teyzesııı🥰🥹ayy heycandan uyuyamıyorum bılıyomusun cok heyecanlıyım.saglıklıca sımsıkı tutunsunda ben erkek hıssettım ama🫠nedenıde tam ovulasyon ve catlama gunlerını degerlendırdım,çatlamadan 10-11 gun sonra 20 cıktı,yani tam çatlama günü tuttu dıye dusundum🥹
Evet birde onlar vardı demi çatlama günü öncesi sonrası vayy be saglıklı olsunda kuzum ne olursa olsun çok ama çok bekledin sabrının karşılıgını en güzel şekilde versin rabbim gönlünde de ne varsa nasip etsin inşallah 🤗🤗🤗

Canım dostlarım yoldaşlarım cogunuz dogurdu kımımız hala beklıyor hepımız ıcın en guzel en guzel zamanda olsun❤️❤️🥹bugun catlamanın 11.gunu betam 20 cıktı,bır bucuk yılın sonunda gozunu kırptı bızımkı🥹🥰tam dıyorduk artık bı tedavıyemı baslasak falan ama geldı mınnos ınsallah saglıklıdır ve kalıcıdır🥰hepınızı sevıyorum boyle bır haberı sıze vermesem asla olmazdı. T TASUU melegim can melegim can @fnd_50 sevayd sevayd @beyons edahandro edahandro @melisaa93 @golden-snitch IADK IADK herkesı etıketlemek ıstıyom ama aklıma gelmıyor heycandan mazur gorun🥹ve dua edın saglıcakla ılerlesın ınsallah🌸
Yaaaa ağlamak istiyorum, 😥😥😥😥gözün aydın olsun canım, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🤲🤲 çok sevindim, darısı tüm isteyen belekleyen kız kardeşlerime inşallah🤲🤲🤲

Oooo sizede hayırlı olsun🥰🥰🥰, yeni gördüm canım. Sağlıkla kuvuşun kuzunla 🤲🤲🤲

Aynen bende 4 5 gün önce baktım, sizleri unuttum sanmayın 😍😍ara ara girip bakıyorum... Stolkculuk mu neymiş bu çokta anlamam ama olsun takipteyim canlar... Güzel haberlerinizi gören kadar da takipte olacağım... 🤲 imagination forever imagination forever

Beni hatırladın mı bilmiyorum ama senin adına o kadar mutlu oldum ki ❤️ hayırlı sağlıklı eli ayağı düzgün bir bebiş olur inşallah 🤲 darısı bizim başımıza 🙏 ❤️

Yaa bu ne güzel bir haber❤️ çok ama çok sevindim Allah emeğinizi boş çevirmesin. Bebeğini kucağına al inşallah. Çok istedin çok dua ettin ama güzel sürprizler bazen böyle çok bekletebiliyor. Çünkü beklediğin şey dünyanın en güzel şeyi😍 sevinçten ne yazacağımı bilemedim çok şükür 🙏

IMG_3055.jpeg
Kızlar aşılama oldum az önce sperm bu sefer çok az cıktı ilk aşılamamdada yıkamadan önce 28 minyondu 800 bin kalmıştı olumsuz oldu ikincide 180 milyondu 2 milyon kaldı olumlu oldu bunda 12.5 milyondan 1 milyon çıktı

Eki Görüntüle 3449568 Kızlar aşılama oldum az önce sperm bu sefer çok az cıktı ilk aşılamamdada yıkamadan önce 28 minyondu 800 bin kalmıştı olumsuz oldu ikincide 180 milyondu 2 milyon kaldı olumlu oldu bunda 12.5 milyondan 1 milyon çıktı
Stresten olabılır canım..Sakın stres etmeyin.İnşallah tutunur bebısın saglıklı beslen bu sıralar🙏😍

X