Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Regl tarihime daha 6 gün var eczanede önerdikleri bir erken gebelik testini alıp denedim.Sonuç ne negatif şimdilik hissettiğim bir belirtide yok aslında ama yinede insan sabırsızlanıp merak ediyor
B2EC205F-04E4-4A0F-8390-6ECDA1048B3C.jpeg

Merhaba adetim bitti ve buradayım 😀 ilk defa ovülasyon testi deneyeceğim adet bitiminden sonra ne zaman başlamam gerekiyor adetlerim pek düzenli değil bu ay 35 günde oldum geçen ay 25 günde o yüzden ne zaman başlamam gerektiğini bilmiyorum elimde 15 tane ovü testi var
Adet bittikten sonraki gün başla. Her gün aynı saatte yapmaya çalış.

Hayır canım sağlık içindi tedavim ilk tehıs kondugunda 32 yasındaydım eğer ilaçla adet görmez isen vucudunda menapoza bağlı hastalıklar ortaya çıkar kemık erımesi vs en azından 40/45 yasına kadar adet görmeni sağlamanız lazım dedi doktorlar birden fazla doktora göründüm, bazısı tüp bebek dene çocuk istiyorsan dedi ben istemedim zaten hormonlarım alt üst olmuştu, amh ım 0.33 fln dı fsh ım 108 lerdeydı çok doktora göründüm. Bebek fikri aslında aklımda yoktu çünkü çok zor bir hamilelik yaşadım vede lohusalık o yuzden korkuyordum hep istemedim ama bilmiyorum oğlumda da böyle olmuştu içimde bir his bu ay denemem gerektiğini söyledi,olursa olur olmazsa da sorun değil en azından yumurta oluştuğunu gördüm klomen kullanırken bile olmamıstı 😃
Fsh 108 ken mi gamile kaldın canım?

Kısmet çok şükür bir tane oğlum var Rabbim önce ona can sağlığı varsa başka bebiş gelirsede hoş gelir gelmezse de kısmetten öte yol gitmez demek ki zamanı var der geçerim 🤲
Belli yaştan sonra zamanı var demek çok gerçekçi olamıyor, yirmili yaşlarda bunlar çok daha rahat deniyordu.
Rabbim can sağlığı versin en baş o🤲

Arkadaslar merhaba. Desteğinize deneyimlerinize ihtiyacım var 🥺 Bız bu ay bebek için çalışmalara başladık. Ovulasyon takıbıyle ılkkez yumurtlama gunumu ogrendım ve degerlendırdık. 1 agustoa battı 23 agustosta yumurtlamam oldu 25 ınse catladı ve bız 23-25 degerlendırdık. 27 sınde bırlıktelıkte benım asırı derecede kasık batması oldu ve sonrasında kasık agrım hergecen gun artarak devam ettı. Ogunden aomra ılıskı olmadı ama kasık agrım gecmıyor. Bugun belım agrıyor. Sol kasıyım cız cız vuruyor arada ama sureklı bır sızı var alt karında . Aynı adet belırtısı. Goguslerımde bı acı sısme yok sadece uclarına dokundugumda acıyor. Ovulasyon testı yapmamıs olsam aga adet olacagım dıyecegım kı sık sık wcye sımdı adet oldum deyıp gıdıyorum bakıyorum akıntı bıle yok. Yumurtlamamım ustunden 6 gun gectı. Yumurtlamadan en az 14 gun sonramı adet gorurum. Once olma ıhtımalım olur mu ? Benım adetlerım son aylarda cok duzensızlestı. 35 gunde falan olurdum gecen ay 50 gun oldu. Cok kafam karısık. Deneyımlerınızı paylasırsanız cok mutlu olurum.

Selam kızlar
Bende birinci mucizem için 4. Denediğim aya girişim yapacağım
Bende Ağustos ayındaki topiğinden geliyorum maalesef bugün elendim ve adet oldum
Bat 27 Eylül
Umarım hepimize Uğur getirir D dodocum ❤️
Hepimize bol şans

Beni de ekler misiniz 😊 4 ağustosta 12+4 haftalıkken bebeğim tahliye edilmek zorunda kaldı. Tıbbi düşük ve kürtaj oldum. Eylülde hamile kalmış olmayı umuyorum. Ama kürtaj sonrası henüz adet olmadım BAT ne olur bilemiyorum
Çok geçmiş olsun ya bende aynı şeyi 1 şubatta yaşadım ama ben iyileşemdğm adetim düzensizleşti lekelerim geçmedi kürtajdan beri daha da gebelik 8 ay oldu yeni düşünecem işte inşallah size bana nasip olur

Çok geçmiş olsun ya bende aynı şeyi 1 şubatta yaşadım ama ben iyileşemdğm adetim düzensizleşti lekelerim geçmedi kürtajdan beri daha da gebelik 8 ay oldu yeni düşünecem işte inşallah size bana nasip olur
Size de çok geçmiş olsun 😓 inşallah hayırlısı ile tekrar nasip olur

Kızlar bu ay nasıl bir çalışma planlıyorsunuz
Benim adet bitimine 2 gün kaldı
Sizce ovulasyon a devam etsem mi
Benimle bat 27 Eylül olan var mı
Fikirlerinize ihtiyacım var 🍀🍀

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍
İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Benim 6 yaşında bir oğlum var. 6 aydır da kardeş deniyoruz.
Hepimiz için Eylül mutlu haberler getirsin ♥️

🤰ANNE ADAYLARI - BAT - SONUÇ
Bende varım. Bat 24 eylül yas 35. Geçen ay olmadı. Bakalım kısmet.

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍
İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Benim 6 yaşında bir oğlum var. 6 aydır da kardeş deniyoruz.
Hepimiz için Eylül mutlu haberler getirsin ♥️

🤰ANNE ADAYLARI - BAT - SONUÇ
Merhaba beni de ekleyebilir misiniz bat 29 ağustos

Merhaba adetim bitti ve buradayım 😀 ilk defa ovülasyon testi deneyeceğim adet bitiminden sonra ne zaman başlamam gerekiyor adetlerim pek düzenli değil bu ay 35 günde oldum geçen ay 25 günde o yüzden ne zaman başlamam gerektiğini bilmiyorum elimde 15 tane ovü testi var
Canım sana naçizane birtavsiye
Adet düzenliliği için papatya çayı tüket her akşam
Ben hap kullanmadan adetmi kendim düzenledim 🍀

Ben sanırım adet olucam yarın, sancılarım başladı çünkü 🙄 bu ay tüp bebek düşünüyorum hayırlısıyla, süreç nasıl olucak her şeyden haberdar ederim ama öncelikle ismimi listeye yazdırayım:) bat : 11 Eylül yazalım:) inşallah Eylül ayı hepimize mucizesiyle birlikte gelir... 🌺❤️💐
Merhaba ben bat falan nedir hiç bilmiyorum iki aydır deniyorum bu ay adet sancısı gibi sancilarim başladı ve iki hafta önce sol yumurtalık kismimda ağrı oldu batmayla beraber adet olmam gerekiyordu bugün olmadım ama akıntı göğüs ucu hassasiyeti hissettim karında çok şişlik ve regl olacakmisim gibi sancılar ara ara oluyor acaba hamile olma ihtimalim var mı düşünüyorum

Kizlar en son hcg 289 cikinca tekrar test yapmana gerek yok dediler bende yapmadim ama belirtim falan kalmadi sizde belirtileriniz devam ediyor mu benim arada olan kasik sizlamam gecti acaba sorun mu var diye düşünüyorum siz ne durumdasınız

Kizlar en son hcg 289 cikinca tekrar test yapmana gerek yok dediler bende yapmadim ama belirtim falan kalmadi sizde belirtileriniz devam ediyor mu benim arada olan kasik sizlamam gecti acaba sorun mu var diye düşünüyorum siz ne durumdasınız
Cnm benimde ilk hamilleigimde 103 filn ciktiydi 1 hafta sonra tekrar test ver dediydi doktor artma var mı diye bakmak için istersen az bekle 1 hafta 10 gün doktora görün direk

X