Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Ayrıca bat 19 Eylül’dü 3 gün geciktim bu geç yumurtlamadan kaynaklı olabilir. Son reglim 22 Ağustostaydı
Merhaba son regl 23 Ağustos ayında, 3 Eylül'de çatlatma iğnesi ovitrelle vurulmuştu , 18 eylülden itibaren testler çok silik çıkıyor cumartesi ne randevu aldım beklemedeyim bugün adet günüm olmadı sadece ⁸ gündür göğüs şişliği var sizde durum nedir yakın tarihlerde yiz.

Herkese merhaba geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 14 günlük kanama dönemim oldu,kanama bitince Ovulasyon testine başladım ve 7 Eylülde yumurtlama 8 Eylül'de çatlama gördüm. Ancak ben bu ay sadece ve sadece çatlamanin ertesi günü olan 9 Eylül de ilişki oldu.bugun yumurtlamanın 15.gunu adet olmadım evde yalnızca bir testim var.Benim gebe olma ihtimalim olabilir mi yoksa yumurtlamayı kaçırdım hiç şansım yok mu ? Ovulasyon gününden beri de sol kasık ağrısı devam ediyor akıntım baya artti. Bu ay ümidim hiç yok ama belirtilerde acaba olabilir mi dedirtti.

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍
İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Benim 6 yaşında bir oğlum var. 6 aydır da kardeş deniyoruz.
Hepimiz için Eylül mutlu haberler getirsin ♥️

🤰ANNE ADAYLARI - BAT - SONUÇ
Hayırlı olsun 15 Eylül

Kızlar benim de 1 gün gecikti regl tarihim normalde hastanelik olacak kadar agrım vs olurdu hiç olacak gibi hissetmiyorum 4 gün önce test yapmıştım negatifti test yapmak istemiyorum korkuyorum biraz daha beklemek istiyorum sadece beyaz akintim var peceteye sildiğimde bile geliyor bir de belim ağrıyor arar ara sol ve sağ kasigima aynı anda değil ama ağrı giriyor psikolojikpsikolojiktebu ay nedense çevremde kim varsa herkes hamilesin diyor umarım bende dahil isteyen herkese nasip olsun annelik ❤

Merhaba son regl 23 Ağustos ayında, 3 Eylül'de çatlatma iğnesi ovitrelle vurulmuştu , 18 eylülden itibaren testler çok silik çıkıyor cumartesi ne randevu aldım beklemedeyim bugün adet günüm olmadı sadece ⁸ gündür göğüs şişliği var sizde durum nedir yakın tarihlerde yiz.
Canım beklemedeyim. Ben 25. Eylül de yapacağım. Ben 9 Eylül de yumurtlama yaşadım 10. Eylül de çatlama gördüm o yüzden bekliyorum. Korkuyorum ya erkenden olmasın negatif görüp üzülmek istemiyorum.

Canım beklemedeyim. Ben 25. Eylül de yapacağım. Ben 9 Eylül de yumurtlama yaşadım 10. Eylül de çatlama gördüm o yüzden bekliyorum. Korkuyorum ya erkenden olmasın negatif görüp üzülmek istemiyorum.
5 tane testte silik çizgi gördüm bugün bir gün gecikme var sabah ilk idrarımla kaset yaptım çıkmadı anlamıyorum deli olmamak elde değil 🥺

Evet yumurta coğaltıyor ve daha sağlıklı yapıyomuş doktorumun dediğine göre kaç yumurtan oluşmuştu
Bilmiyorum kac tane oldugunu yurt disindayim surekli doktora gidemiyorum. Sans eseri deniyorum. Ama yumurtlama zamani kasiklarimin agrisindan yuruyemiyorum. Umarim 3. Denemede olur

Ayrıca bat 19 Eylül’dü 3 gün geciktim bu geç yumurtlamadan kaynaklı olabilir. Son reglim 22 Ağustostaydı
Son regliden değil yumurtadan hesapla doğru olur yumurtlama sonrası 14 gün say 15 te regli. Olunur en geç senin yumurtlama günün doğruysa test yada ateş yada doktor ultrason İle söylemişse adetin gecikmiş test yapabilirsin kan verebilirsin

Benim de aynı old u oturdum ağlıyorum
Ya ağlama dur canım ya, yapma böyle. Benimde sabah biraz daha lekelenme gibi akıntı çok çok açık kahve rengi gibiydi 3-4 kez tuvalete gittim ana akıntım çamaşıra gelmiyor ben sildkçe peçeteye geliyor. Kaısk ağrım 11 gündür ağrıyor hiç geçmedi. Şuan peçeteye de gelmiyor. Gitmiş bakalım yarına veya daha sonraya gelecek mi ? İnş yerleşme lekelenmesidir. Bu lekelenme mi acaba onu da anlamadım. Çok açık kahve tonu

Ya ağlama dur canım ya, yapma böyle. Benimde sabah biraz daha lekelenme gibi akıntı çok çok açık kahve rengi gibiydi 3-4 kez tuvalete gittim ana akıntım çamaşıra gelmiyor ben sildkçe peçeteye geliyor. Kaısk ağrım 11 gündür ağrıyor hiç geçmedi. Şuan peçeteye de gelmiyor. Gitmiş bakalım yarına veya daha sonraya gelecek mi ? İnş yerleşme lekelenmesidir. Bu lekelenme mi acaba onu da anlamadım. Çok açık kahve tonu
Bende büyük abdestimi yaptım peçeteye geldi pembe pembe 2 saat önce kasık ağrım çok fazla bence ben kırmızı kart gördüm bu ay elendim gibime geliyor 😔 çalışıyorumda dik durmaya çalışıyorum ama içim kan ağlıyor

Bende büyük abdestimi yaptım peçeteye geldi pembe pembe 2 saat önce kasık ağrım çok fazla bence ben kırmızı kart gördüm bu ay elendim gibime geliyor 😔 çalışıyorumda dik durmaya çalışıyorum ama içim kan ağlıyor
Bekle bakalım canım üzme tatlı canını sağlıklısın dur bakalım gün doğmadan neler doğar. Rabbim her şeyin hayırlısını versin.

Selam kızlar 🙋🏻‍♀️
Eylül ayında gebelik planlayanlar olarak burada buluşalım ne yaptık ne ettik ne planlıyoruz birbirimize yardımcı olalım 😍
İnşallah sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız.
Benim 6 yaşında bir oğlum var. 6 aydır da kardeş deniyoruz.
Hepimiz için Eylül mutlu haberler getirsin ♥️

🤰ANNE ADAYLARI - BAT - SONUÇ
Canım benide ekler misin 29 Eylül bat

X