Eylül Ayı Gebelik Planlayanlar 👩‍🍼🤰

Evet benimde 5 Eylül’de olması gerekiyor, bugünde böyle çıktı testim. 19 Eylül’de benimde regl zamanım. 7 gündür yoğun bir akıntı var 3 gündürde sarımtrak oldu rengi. Dün ve bugün diye foto ekledim. Bugün 2. Resimdeki sol çizgi çok koyu çıktı. Yumurtlama hala çatlamamış sanırım bakalım yarın ne olacak çatlayacak mı ?
Çok ilginç bende aynı durumu yaşıyorum acaba hamile miyim diye hem normal hem de erken gebelik testi yaptım ama kocaman tek çizgi kafam çok karışık. Benim akıntım bitti ama regl olacakmışım gibi ağrım var sol yumurtalığımda sanki taş varmış gibi hissediyorum çok tuhaf

Evet benimde 5 Eylül’de olması gerekiyor, bugünde böyle çıktı testim. 19 Eylül’de benimde regl zamanım. 7 gündür yoğun bir akıntı var 3 gündürde sarımtrak oldu rengi. Dün ve bugün diye foto ekledim. Bugün 2. Resimdeki sol çizgi çok koyu çıktı. Yumurtlama hala çatlamamış sanırım bakalım yarın ne olacak çatlayacak mı ?
Bugün yumurtanız çatlamış gibi gözüküyor bence bu günü değerlendirmelisiniz

Pardon yanlış görmüşüm bugün pik gününüz gibi gözüküyor bence değerlendirin
Valla anlamadım bu kadar geç olmazdı yumurtlama değişik geldi bana da geçen haftadan beri akıntım var, geçmekte bitmedi bakalım yarın ne olacak. Testte çatlamış gözükecek mi ?

Çok ilginç bende aynı durumu yaşıyorum acaba hamile miyim diye hem normal hem de erken gebelik testi yaptım ama kocaman tek çizgi kafam çok karışık. Benim akıntım bitti ama regl olacakmışım gibi ağrım var sol yumurtalığımda sanki taş varmış gibi hissediyorum çok tuhaf
Benim akıntım devam ediyor bakalım çatlayınca biter heralde ama geç oldu yumurta çatlamadı bu ay

Anladım peki bundan önce hiç ovulasyon testi kullandınız mı bu ay yumurtanız çatladı mı bu ikinci pozitifiniz mi
vallahi bilmiyorum ovülasyon testim vardı ama hayat koşturmacasından hiç aklıma gelmedi yapmak, cumartesi pazar günü geçen hafta yoğun bir şekilde şeffaf akıntım başladı pazartesi daha da yoğunlaştı ben 6 Ağustos salı günü yapmaya başladım test, testeki çizgi en baskın bugün koyu çıktı ama işte bilemiyorum benim normalde 5. De yumurtlama olması gerekiyor hadi bir kaç gün geçse 7-8 gibi olmalı. İşte ben de düşünüyorum acaba 2. Ye mi yumurtlama oluyor. Bir de benim perşembe gününden beri akıntım sarılı beyazlı oldu.

Belki de hamilesinizdir 🥳 peki akıntınıza eşlik eden kaşıntı koku var mı allah korusun enfeksiyon da olabilir

Martta 19haftalik bebeğimi kaybettim ve Haziran ayından beri korumuyoruz.3gun önce de ovuluasyon testine başladım.insallah bu ay nasip olur.Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏

Martta 19haftalik bebeğimi kaybettim ve Haziran ayından beri korumuyoruz.3gun önce de ovuluasyon testine başladım.insallah bu ay nasip olur.Rabbim isteyen herkese nasip etsin 🙏
Amin inşallah kaybınız için çok üzüldüm 😞 umarım rabbim yakın zamanda bir evlat nasip eder

Belki de hamilesinizdir 🥳 peki akıntınıza eşlik eden kaşıntı koku var mı allah korusun enfeksiyon da olabilir
:) vallahi canım hamile olduğumu sanmıyorum ya. Yok canım enfeksiyonum yok kaşıntı koku vs şeyler bakalım yarın testte soldaki çizgi silik çıkarsa yumurta çatlamıştır demektir :) ne zaman silik olacak :)

:) vallahi canım hamile olduğumu sanmıyorum ya. Yok canım enfeksiyonum yok kaşıntı koku vs şeyler bakalım yarın testte soldaki çizgi silik çıkarsa yumurta çatlamıştır demektir :) ne zaman silik olacak :)
Bunlar benim ovulasyon testlerim canım üst üste birkaç gün koyu çıktı doktoruma başvurdum dedim böyle böyle çok uzun süre koyu çıktı merak etme önemli olan git gide açılması dedi yani olur da üst üste birkaç gün koyu çıkarsa canını sıkma eminim git gide silikleşecektir içini ferah tut

Eklentiler

• 6EBEEF19-156F-4577-8402-16677C769A85.jpeg
    6EBEEF19-156F-4577-8402-16677C769A85.jpeg
    199,3 KB · Görüntüleme: 31
Bunlar benim ovulasyon testlerim canım üst üste birkaç gün koyu çıktı doktoruma başvurdum dedim böyle böyle çok uzun süre koyu çıktı merak etme önemli olan git gide açılması dedi yani olur da üst üste birkaç gün koyu çıkarsa canını sıkma eminim git gide silikleşecektir içini ferah tut
Gerçekten çok karışık kafa karıştırıcı bakalım ne olacak canım. Senin bat ne zaman:)

Bu kimin testi yazılanı bulamadım ama bolca havuç yedin günde 5-6 tane bak nasıl çatlıyor

X