Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlar 2 gün sonra tekrarlicam kan testini . Yani bugün yaptım saat 12 de perşembe günü mü yapcam ikinci kan testini aynı saatte olması mı gerekiyor ?

Kızlar bugün 9. Gün dayanamıyorum kan testine gidecem ve arabayı ben kullansam sakıncası olur mu acaba vitesli araba fren debriyaj falan zorlar mı acaba bebeği

hayırlı olsun Allah tamamına saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın. benım size bir sorum olacak benım de pozıtıf fakat ben 2 test aynı hastanede verdım fakat 14. gun farklı hastanede tekrar yükselısını merak ettıgım için beta verdım diğer iki gun için sıktı yok yukselış iki katı doktorum kan vermene gerek yok dedı ama korku meraktan baska hastane de verınce ölçüm birimleri farklı oldugu için degerde farklılık var 9. gun 173 11.gun 345 ml ölçüm yapılmıs farklı verdıgım hastanede ise 2558 l olarak hesaplanmıs siz 14.gun betanıza bakabılırmısınız ölçüm birimi ne diye ?

Birim MIU/mL görünüyor. Sizi de tebrik ederim. İnşallah süreç sağlıklı devam eder ve bebişlerimizi kucağımıza sağlıkla alırız.

Üstelik benim doktorum haftaya kese görmek için muayeneye gevrek yok 2 hafta sonra vajinal muayene ol hem kese bakarız hem de kalp atışı dinleriz dedi bu şekilde yapan var mı

Üstelik benim doktorum haftaya kese görmek için muayeneye gevrek yok 2 hafta sonra vajinal muayene ol hem kese bakarız hem de kalp atışı dinleriz dedi bu şekilde yapan var mı
Sanırım vardı okumuştum ben buralarda. Beni 10 gün sonra çağırdı bunu zor bekledim ya ben biraz eski yaşadıklarımdan dolayı çok korkuyorum biran önce hepimiz görürüz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…