Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Kızlaaar iki gün önce kanamam var diye koşarak gitmiştim hastaneye transfer hariç 8.günümdü kan verdik 200,51 çıkmıştı bugün tekrarlamamı istediler 10. Günüm 682,69 çıktı
Maşallah canım Rabbim tamamına erdirsin Bana da dua et ikinci kez kan verdim şimdi umarım güzel yükselmiştir 1 saate çıkacak hayırlısıyla

Sağol kuzum sağlıkla ilerlesin gebeliklerimiz inşallah Acaba ne zaman çağırır doktorum sizi kaçıncı gün çağırmıştı canım
Valla beni ilk gebeligimde de bu gebeligimde de dort bes gun sonra cagirmis oldu kuzum zaten bizim bir gun arayla idi yanlis hatirlamiosam belki pazartesi falan cagirir mi yani her dr un proseduru baska oluyor

Valla beni ilk gebeligimde de bu gebeligimde de dort bes gun sonra cagirmis oldu kuzum zaten bizim bir gun arayla idi yanlis hatirlamiosam belki pazartesi falan cagirir mi yani her dr un proseduru baska oluyor
Yazdı şimdi canım 10 gün sonra ilk gebelik muayenesi için gelin kese görmüş olacağız dediler Hayırlısı bakalım sabırsızlıkla bekleyeceğiz

Merhaba kızlar 30 Eylül de transfer oldum birkaç gündür kahverengi leke geliyordu ama az önce pıhtılı kırmızılı siyahlı geldi yaşayan var mı korkmalı mıyım ??

Merhaba kızlar 30 Eylül de transfer oldum birkaç gündür kahverengi leke geliyordu ama az önce pıhtılı kırmızılı siyahlı geldi yaşayan var mı korkmalı mıyım ??
Aynı gün transfer olmuşuz Kahverengi leke bende de geldi canım 8.günümde kan ver ona göre konuşalım dedi verdim pozitif çıktı yerleşme kanamasıdır dedi ama nolur bıkmaz Progestan 50 mg ampul verdi kalçadan onu vurdurdum hala leke devam ediyor yarın bi daha vurdurmamı söylediler doktoruna danıştın mı

Kızlar bugün 10.günüm sonuç 682 çıktı 21 Ekim pazartesiye verdi ultrason gününü 10 gün çok uzun değil mi ya ne kadarlıkken bakmış olcak ultrasonda

Kızlar bugün 10.günüm sonuç 682 çıktı 21 Ekim pazartesiye verdi ultrason gününü 10 gün çok uzun değil mi ya ne kadarlıkken bakmış olcak ultrasonda
Canım senin yine iyi benim 14. Günüm olmasına rağmen 10 gün sonra çağırdı kese görmeye Anlıyorum seni insan sabırsızlanıyor ama bu kadar beklemişiz nihayetinde

Evet canım bana da 50 mg promester vurun diğer ilaçları da bırak dedi esrofemle vitaminlere devam etmemi söyledi. İdrar testlerim hep pozitif çıktı ama güvenemiyorum kanı görmeyince

Evet canım bana da 50 mg promester vurun diğer ilaçları da bırak dedi esrofemle vitaminlere devam etmemi söyledi. İdrar testlerim hep pozitif çıktı ama güvenemiyorum kanı görmeyince
İçini ferah tut canım bende çok korktum ağlayarak gittim hastaneye ama güzel çıktı sonuç inşallah sende güzel haberlerini alırsın inşallah test günün ne zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…