Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Sanırım vardı okumuştum ben buralarda. Beni 10 gün sonra çağırdı bunu zor bekledim ya ben biraz eski yaşadıklarımdan dolayı çok korkuyorum biran önce hepimiz görürüz inşallah
Amin insallah ben de cumartesi almistim randevu ama cuma gitcem guzel haberler verelim insallah 🤲🧿

150-350 geldi başka baktırmadık :) sağlıklı olsun da sonu iyi olsun inşallah
Amin insallah gayet iyi degerler 🌸 benim dr ikinciye de baktirmadi biraz tedirgin oldum aslinda ama hayirlisi diyorum ya cuna gorucez guzel haberleri alalim insallah saglikli olsun minnoslarimiz 💕

Amin insallah gayet iyi degerler 🌸 benim dr ikinciye de baktirmadi biraz tedirgin oldum aslinda ama hayirlisi diyorum ya cuna gorucez guzel haberleri alalim insallah saglikli olsun minnoslarimiz 💕
Aynen gerçekten ben birini 9 birini 12. Haftada kaybettim. Onlarda da beta da sorun yoktu neyse artık sağlıcakla geçsin bu süreç

Aynen gerçekten ben birini 9 birini 12. Haftada kaybettim. Onlarda da beta da sorun yoktu neyse artık sağlıcakla geçsin bu süreç
Ah cok uzuldum 😢 Saglikla kucaginiza alirsiniz insallah pozitif olun hersey guzel olcak haziran annesi olcaz ya da mayis inaniyorum ben de 😍 dualarim sizinle cuma kacta randevunuz 🌸

Ah cok uzuldum 😢 Saglikla kucaginiza alirsiniz insallah pozitif olun hersey guzel olcak haziran annesi olcaz ya da mayis inaniyorum ben de 😍 dualarim sizinle cuma kacta randevunuz 🌸
Sabah etkenden gidecem 8 de 🤣ben tüp bebek merkezine değil kendi bulunduğum ilde bir hastaneye gideceğim uzak geldi artık oraya gitmekten de çok sıkıldım 😅

Üstelik benim doktorum haftaya kese görmek için muayeneye gevrek yok 2 hafta sonra vajinal muayene ol hem kese bakarız hem de kalp atışı dinleriz dedi bu şekilde yapan var mı
Merhabalar bana tüp bebrk merkezinden 2 hafta sonra gidip baktırın dediler ama ben dayanamayıp kendi doktoruma gittim keseyi gördüm içim rahatladı. Onlr artık o kadar alışmışki bizdeki heyecanı anlayamıyorlar bence🙈

Merhabalar bana tüp bebrk merkezinden 2 hafta sonra gidip baktırın dediler ama ben dayanamayıp kendi doktoruma gittim keseyi gördüm içim rahatladı. Onlr artık o kadar alışmışki bizdeki heyecanı anlayamıyorlar bence🙈
Evet anlamıyorlar ama iki defa vajinal muayene ile riske girmek te istemiyorum açıkçası merakıma yenilmeyeceğim galiba bekleyeceğim

Pozitif sonuç alan anne adayları vücudunuzda ne gibi değişimler gözlemliyorsunuz? Arada benim kasıklarıma küçük kramplar giriyor. Normal mi sizce?

Kızlar temmuz ayında tüp bebek tedavisine başladım. Açıklanamayan nedenlerden dolayı 2.5yıldır çocuk sahibi olamıyorum. 11 temmuzda ilaç kullanmaya başladık 22 temmuzda yumurtalarım toplandı. 2 tane iyi kalite 2 tane orta kalite 5.gün embriyomuz oluştu. Çok şükür ama sonra embriyoları araştırdım da araştırdım araştırdım da araştırdım çok iyi kalite değil. Kafayı yemek üzereyken araştırmak vazgeçeye karar verdim artık önce Allah’a sonra embriyo larıma inanıyorum herşeyin güzel olacağına inanıyorum. Bana 2 adet bekleyeceğiz transfer için dediler ilk adet yumurta toplamadan 6 gün sonra oldu. Bitmesine 2 gün kaldı. İnşallah yeni adetimi bekleyeceğim benimle benzer durumda olanlar varsa yazsın paylaştıkça belki biraz daha kolay geçer zaman. Rabbim bebek isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Alıntı
Merhaba bende transfer bekliyorum son evre inş dört yumurta toplandı yaşım 40 şeker hastasıyım gebelik engel olurmu

X