Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

benim de 205 çıktı 10.gün dr ikinciyi istemedi bile stres olmayın inşallah sağlıkla görürsünüz keseyi insan kıyaslama yapıyor haklısınız ama inanın böyle sayılar çok bişey ifade etmiyor katlanmaya bakıyolar sadece

Ben de cumartesi gününe aldım kese randevusu bakalım görebilcez mi vajinal bakmıştı kızımda da bu da öyle olur küçük oluyor çünkü insallah saglikla ilerlesin hepimizin ki stresi hic bitmiyor kalp atisi sonra her ay iyi mi diye stres olmak sonra hareket ediyo mu ay bugun hareketsiz die kendini dinlemek son gunlerde giren sancilar kramplar yuzunden nst ye kosmak, tup bebek anneleri hep diken ustunde bizi bizden baskasi anlamayaz o yuzden

Kızlar meraba maşllah grup baya baya bereketlenmiş pozitif olan hanımlar gözünüz aydın olsun sağlıkla ilerlesin bebeklerimiz negatif olan kardeşlerimde rabbim de n kısa zamanda nasip etsin inşllahhhhhh Aranızda kahve rengi leke çamur gibi görem varmı 6 haftalık gebelikte yaşayan varmı bunu

Merhaba kızlar son adet tarihim 11 Eylül. Transfer tarihim 26 Eylül. Araştırdım da herkes başka başka hesaplıyo bugün 12. Günüm şimdi ben kaç haftalık hamileyim ?

Merhaba kızlar son adet tarihim 11 Eylül. Transfer tarihim 26 Eylül. Araştırdım da herkes başka başka hesaplıyo bugün 12. Günüm şimdi ben kaç haftalık hamileyim ?
Son adet tarihinin ilk gününe göre hesapla cnm transfer tarihin önemli değil doktorlar bakmıyor ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…