Eylül 2024 transfer bekleyenler❤️

Lekelenme yaşayınca o kadar çok okudum ki burada herkes yasiyormuş seninde bu yaşadığını korkma diyemeyeceğim insan tedirgin oluyorum doktorun da normal dediyse ayaklarını uzatbyat dinlen bolca canım bebeklerin seninledir Allahım izniyle

Sende nasıl oluyor özelde ata bilirmisin fotoğraf.
Hiç çekmedim peceteme geliyor benimde kahve renginde bugün şimdi devlet hastanesine gideceğim dünde geldi çünkü tedirgin oldum görünmekte fayda var dedim kasik ağrılarım var benim hep gebeliğin başından beri birde

Günaydın kızlar dünden beri çok fena grip oldum boğazlarım şiş sürekli hapşırıyorum bence benim transferim tuttuysa bile gitti bebek falan kalmadı

Sağlıklı bir embriyo ise ne yaparsan yap tutunacaksa tutunuyor bence böyle düşünüp kendini üzme doktoruna söyle yine de önerisi olur
Yazdım doktoruma canım cevap bekliyorum umarım dediğin gibidir Test günüm yarın aslında bugün yapsam sonuca göre serum falan mı alsam diyorum acaba ?

Günaydın kızlar dünden beri çok fena grip oldum boğazlarım şiş sürekli hapşırıyorum bence benim transferim tuttuysa bile gitti bebek falan kalmadı
Çok geçmiş olsun. Doktorunu bekle lütfen stres yapma bitki çayı falan da zararlı içme diyor herkes. Sıcak süt iç istersen boğazına iyi gelir

Sizin transfer sonucunuz ne oldu acaba
Pozitif sonuç aldım (12. gün 675 14. gün 1865 beta sonucum) arkadaşım ama bu sabah (15. gün) hafif kahverengi bir akıntı ile karşılaştım. Hemen doktoruma yazdım. Coraspini keselim dedi. Amh ım düşük ve bir tane dondurulmus 3. gün embriyomuz kaldı. Sabahtan beri biraz panik ve üzgünüm.

İnşallah ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…