EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Merhaba kızlar
Ben 33 yaşındayım bir oğlum var 5 yaşında oğluma kardeş istedik ama olmadı sonra eşim kaynaklı bazı sorunlar olduğunu öğrendik sperm sayı hız morfoloji hepsi çok düşük varikosel olduğu söylendi ama çok güvendiğimiz bir doktor varikosel ameliyatı ina gerek olmadığını söyledi olursa daha kötü olabiliyormuş, bizde tüp düşünüyoruz ama ben çok korkuyorum sorun şu ki komik gelecek ama ben hiç bir şekilde vajinal ultrason olamıyorum bas bas bağırıyorum böyle bir fobi elimde değil üstelik o hormonları kaldırabilir miyim bilmiyorum çünkü ben geçmişte depresyon atlattım ve hormonal değişiklikler anında dengemi bozabiliyor bu süreci daha önce geçirenler vars

oldu muuu transferinnn :) benimde 5.gğn embr. dondurulmuş bu ay progestronum 4 çıktı adetin 9.günü.. erteleyebiliriz diyorlar

benimde progestron 4 çıktı adetin 9.günü. muhtelemen ertelenecek dediler

Kızlar merhaba bende 29 eylülde 2 adet 5. Gün dondurulmuş embriyo transferi oldum. 4 yaşında bir oğlum var 5.gün 5aa ile tutunmuştu. Şimdi 4aa ve bir tık orta kalite 2 embriyo transfer edildi. 3. Günüm ara ara kasık ağrım ve bel ağrım oluyo. Oğlumda 5. Veya 6. Günü yerleşme kanamam olmuştu her gebelik aynı olmuyo bunda olucakmı merak ediyorum

Benım butun tutan gebelıklerde leke oldu canım ıns mınıklerın sıkı sıkı tutunur

Merhaba kızlar, ben 35 yaşındayım. 30 eylülde 5. gün ve 4. gün 2 adet dondurulmuş embriyo transfer edildi. Daha evvel 5 yıl önce aynı merkezde ilk denemede hamile kaldım. 4 yaşında bir oğlum var. Ama bekleme sürecinin ne kadar stresli olduğunu unutmuşum. Allah hepimize pozitifi versin inşallah. Bu arada bizim sorunumuz erkek infertilitesi idi.

Merhabaa. Seninle sürecimiz aynıymış bende 29unda 2 adet 5. Gün embriyo transferi oldum

Benım butun tutan gebelıklerde leke oldu canım ıns mınıklerın sıkı sıkı tutunur
Lekelenme dediğiniz kaç gün sürmüştü,aralıklı mı olmuştu,benimde ara ara kahverengi lekelenmem olıyırda bazende açık pempe 5 hafta 2 günlük gebeyim yaklaşık 3. Haftanın sonundan sonra ara ara oldu

Evet mesela bır hafaa surdu snra kesıldı yıne geldı bırınde 3haftaya yakın geldı yenı yerlesırken oluyo benımde kahve ve sulu pembeydı

Evet mesela bır hafaa surdu snra kesıldı yıne geldı bırınde 3haftaya yakın geldı yenı yerlesırken oluyo benımde kahve ve sulu pembeydı
Gerçekten insan korkuyor genelde dinleniyorum ama kahverengi leke gelince acaba çok mu ayakta kaldırdım ağır bir iş mi yaptım gibi kendimi şuçluyorum…

Gerçekten insan korkuyor genelde dinleniyorum ama kahverengi leke gelince acaba çok mu ayakta kaldırdım ağır bir iş mi yaptım gibi kendimi şuçluyorum…
Yenıyken oluyor bende yurumeye korkuyorum evden cıkamıyorum korkuma hastaneye kontrole gtsek cokmu ayakta kaldım dıyorum leke ıcın doktoruna sorup proluton kullanabılırsın benı o kestı

oldu muuu transferinnn :) benimde 5.gğn embr. dondurulmuş bu ay progestronum 4 çıktı adetin 9.günü.. erteleyebiliriz diyorlar

Evet canım oldu ama kimyasalla sonuçlandı. Bu sefer tüm değerler de normaldi aslında herşey olması gerektiği gibiydi. Nasipte yokmuş. İnşallah seninki en doğru zamanda pozitif olarak gelsin

Evet canım oldu ama kimyasalla sonuçlandı. Bu sefer tüm değerler de normaldi aslında herşey olması gerektiği gibiydi. Nasipte yokmuş. İnşallah seninki en doğru zamanda pozitif olarak gelsin
Olsunnn, 2. De olur sıkma canını benim iptal oldu transferim mevcuttaki yumurtalarım çok büyümüş çatlarsa düşüğe sebebiyet verirmiş vs vs ...

Memnunum iyi bir doktor guleryuzlu. Oncesinde öngörüsme icin gidebilirsiniz en azından icinize sinerse devam edersiniz
Ben Gebze Asm de tüp bebek tedavisi gördüm ancak aydın arıcı vardı ilk denemede tuttu Kızım oldu ancak erken menepoz hastasıyım 2. Kez tüp bebek yapmam gerekiyor maalesef zamanla yarışıyorum aydın hoca ayrılmış Ebru hoca yada başka bi Prof varmış sanırım Ebru hoca tek başına mı takip ediyor sizi yoksa diğer hocayla beraber mi bakıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…