EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Kizlar neden kaç gündür kimse yazmıyor? Bugün 3te transferim var dua edin 🙏
Benim de bugündü transferim canım. 🥰
Hatta beni de saat 3’te çağırdılar merkeze ama 4’ü buldu işlem.
2 adet embriyo transfer edildi.
Hayırlısıyla güzel sonuçlar alalım inşallah. 🥰

Benim de daha önce 2 kaybım var o yüzden 4. Denemede istediler bu işlemi 3 embriyo vardı yolladık hepsini maalesef 2 si sağlıksız 1i de %50 bozuk geldi. Onu da transfer olup kaybetmek istemedim. Farklı hastanede yeniden tedaviye başladık transfer oldum bakalım hayırlısı. Dediğiniz gibi gerçekten çok ciddi paralar ve sonucu ne olacağı belli değil. Ben Memorial de yaptırmıştım o işlemi genelde zaten öyle yönlerdşriyor o hastane. Hakkınızda hayırlısı

Benim de daha önce 2 kaybım var o yüzden 4. Denemede istediler bu işlemi 3 embriyo vardı yolladık hepsini maalesef 2 si sağlıksız 1i de %50 bozuk geldi. Onu da transfer olup kaybetmek istemedim. Farklı hastanede yeniden tedaviye başladık transfer oldum bakalım hayırlısı. Dediğiniz gibi gerçekten çok ciddi paralar ve sonucu ne olacağı belli değil. Ben Memorial de yaptırmıştım o işlemi genelde zaten öyle yönlerdşriyor o hastane. Hakkınızda hayırlısı olsun

İlginç bir şekilde genetikten çok hızlı geldi sonuç. 3 embriyomuz genetik incelemeye gitmişti, bir haftada doktor aradı sonuç gelmiş. 2 tanesi sağlıklı, bir tanesi sağlıksız dedi. Yarın muayene için gideceğim; yumurta toplamadan sonra 5. Gün hemen regl oldum, bakalım bu ay belki transfer bile olabilirmişim. Yarın belli olacak.

Merhaba kızlar
Ben 33 yaşındayım bir oğlum var 5 yaşında oğluma kardeş istedik ama olmadı sonra eşim kaynaklı bazı sorunlar olduğunu öğrendik sperm sayı hız morfoloji hepsi çok düşük varikosel olduğu söylendi ama çok güvendiğimiz bir doktor varikosel ameliyatı ina gerek olmadığını söyledi olursa daha kötü olabiliyormuş, bizde tüp düşünüyoruz ama ben çok korkuyorum sorun şu ki komik gelecek ama ben hiç bir şekilde vajinal ultrason olamıyorum bas bas bağırıyorum böyle bir fobi elimde değil üstelik o hormonları kaldırabilir miyim bilmiyorum çünkü ben geçmişte depresyon atlattım ve hormonal değişiklikler anında dengemi bozabiliyor bu süreci daha önce geçirenler varsa ne önerir bana

X