EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

10. Gün 141
12. Gün 536
14. Gün 803
16. Gün 770
18. Gün 814
20.gün 1113 sonrada hoca betaya bakmadı keseyi alttan görünce sabırla bekliycez dedi Sağol canım
Maşallah Allah tamamına erdirsin... 16. günde yaşadığınız beta düşüşünün sebebi hakkında doktorunuz ne söylemişti? 2 embriyo transferiydi de biri mi gitti acaba

Kızlar ben yarınki kontrol için çoooooook heyecanlıyım.
Pazartesi transfer yapılıp yapılmayacağı yarın belli olacak.
Dua edin de bir aksilik çıkmasın.
Yaa inşallah hayırlı haberler almışsındır. Ben de seninle aynıyım bugün transfer öncesi son muayeneye gittim pzt transferim var ben de çok heyecanlıyım inşallah her şey güzel olur hepimiz için

Arkadaşlar merhaba dün transferim oldu ilk denemem nelere dikkat etmem lazım bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?

Elif ne yaptın doktor ne dedi
Canım cokkk şükür iyi bir doktora denk geldim şimdi çıktım. Bebek şükürki rahimde gelişimi güzel değil 1 haftaya adet olursun düşer dedi. 2. Embriyo içinde 2. Adetinde gel dedi
Hem çok üzüldüm bebek rahimde ama sağlıklı deil diye. Hem sevindim ameliyatsız kendi gidecek diğer transfer sürecimi ileriye atmadı diye

Rabbim hayırlısını versin.İnşallah ikinci denemende tutar.

Demek ki dış gebelik değilmiş sağlıksız gebelikmis.Buna şükür senin sağlığın her şeyden önemli toparla kendini tekrar dan denersiniz

Merhaba nereye gidiyorsunuz sakıncası yoksa sorabilir miyim

Arkadaşlar merhaba dün transferim oldu ilk denemem nelere dikkat etmem lazım bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?
İlk 3 gün mümkünse hep dinlen, hiç iş yapma. Eğilme, yukarıya uzanma, ani hareket yapma, sakın kabız olup tuvalette ıkınma, mümkünse 2-3 gün duş alma, sonra sıcak değil ılık duş al. Arada sürekli kalkıp evin içinde yürü hareket et, kan akışın bozulmasın. Bunun haricinde kafein alma, beslenmene de dikkat et :)

Merhaba, eşiniz 6 ay boyunca ürologtan nasıl bir tedavi aldı acaba? Bir de üroloğunuz hangisiydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…