EYLÜL 2021 Tüp Bebek Serüveni

Kızlar ben yarınki kontrol için çoooooook heyecanlıyım. 🙃
Pazartesi transfer yapılıp yapılmayacağı yarın belli olacak. 🥰
Dua edin de bir aksilik çıkmasın. 🙏

Merhaba 10. Gün beta hcg 259 12. Gün 347 inşallah artış olur böyle durum yaşayan var mı

Canım bu sitede çok güzel açıklamış.
%60 üzeri olması yeterli.
Hemen üzülme bence.

Canım bu sitede çok güzel açıklamış.
%60 üzeri olması yeterli.
Hemen üzülme bence.
Teşekkür ederim çok :KK43: benim %60 da değil ona çok üzüldüm. İnşallah biranda artar da. Hepimizin güzel olsun kendim için ne istiyorsam bin katını sizler için istiyorum inanın🙏🏻😔

Teşekkür ederim çok :KK43: benim %60 da değil ona çok üzüldüm. İnşallah biranda artar da. Hepimizin güzel olsun kendim için ne istiyorsam bin katını sizler için istiyorum inanın🙏🏻😔
Daha çok başında bakılmış canım, du bakalım.
Hiç belli olmaz.
1000-1500 olduğu zaman kese için muayeneye gidersin, o zaman daha net belli olur her şey. 😉
Hepimiz aynı yollardan geçiyoruz, bizim de dualarımız seninle kuzum. 🤲

Benimde 2 kez artış 2 kat oldu sonra böyle yavaş devam etti... inşallah düzelir 🙏🙏
Şuan grupda ilk başta artışları olup sonradan yavaşlayan sanırım şuan üçümüz varız inş sonradan bebişler hızla büyür kızlar gelişmelerden mutlaka haberdar edelim inş

Benimde 2 kez artış 2 kat oldu sonra böyle yavaş devam etti... inşallah düzelir 🙏🙏

Şuan grupda ilk başta artışları olup sonradan yavaşlayan sanırım şuan üçümüz varız inş sonradan bebişler hızla büyür kızlar gelişmelerden mutlaka haberdar edelim inş
Doktorla konuştuk. İkiz olup birinin devam etmediği zamanlar bu durum yaşanabiliyor. 3. Testteki Değer önemli duruma göre dış gebelik de olabilir dedi

Sağlıksız çıkınca transferden vazgeçiliyor sadece dimi?
Evet. Benim biri %50 bozuk çıkmıştı onun kararını bize bırakıyor. Kendini 4amşt edip edip yola devam da edebilir o zaman gebelikte daha detaylı testler yapılır dendi. Ama kayıp da olabilir dendi. Benim zaten 2 kaybın olduğu için tercih etmedim.

Kızlar hatırlarsınız benim kan değerlerim sıkıntılıydı şimdi doktordan çıktım ve çok şükür kese göründü darısı inşallah herkese🥰🥰🥰🥰
Cok sevindim canimm demek ki hemen ilac biraktirmamak takip etmek lazimmis 😍 saglikla büyüsün insAllah bebisin canim

Kızlar hatırlarsınız benim kan değerlerim sıkıntılıydı şimdi doktordan çıktım ve çok şükür kese göründü darısı inşallah herkese🥰🥰🥰🥰
Hadi gözün aydın.Kaybedecegim korkusu varken kese gördün ne büyük mutluluk 🥰Saglijla ilerlesin inşallah.Kac haftalık oldun kese için alttan mı bakti

Cok sevindim canimm demek ki hemen ilac biraktirmamak takip etmek lazimmis 😍 saglikla büyüsün insAllah bebisin canim
Sağol canım benim darısı tüm isteyenlerin başına inş.
Çok sevindim ya nasıldı değerlerin yazarmisin
Valla pazartesi günü değerim 1113 dü bugün ise doktor bakıp keseyi görünce artık betaya gerek yok görünüyor dedi🥰
Hadi gözün aydın.Kaybedecegim korkusu varken kese gördün ne büyük mutluluk 🥰Saglijla ilerlesin inşallah.Kac haftalık oldun kese için alttan mı bakti
Allah razı olsun 5+4 oldum ve alttan baktı evet doktor bazı hamileliklerde geç tutunur dedi sabırla beklemek gerek dedi🥰 darısı isteyen herkese inşallah

Sağol canım benim darısı tüm isteyenlerin başına inş.

Valla pazartesi günü değerim 1113 dü bugün ise doktor bakıp keseyi görünce artık betaya gerek yok görünüyor dedi🥰

Allah razı olsun 5+4 oldum ve alttan baktı evet doktor bazı hamileliklerde geç tutunur dedi sabırla beklemek gerek dedi🥰 darısı isteyen herkese inşallah
Değerin ıyiymis senin benim henüz 436 da şuan kan verdim bekliyorum. Senin için çok sevindim inş sağlıkla ilerler

X