evliyken başkasına aşık olmak

Ay çok büyük rezillik ya. insan bunun altından vicdanen nasıl kalkar aklım almıyor hayali bile çok zor.

Allah razı olsun aldatmış olmamak için çaba harcamışsın :) daha ne yapacaksın bu yaptığın da aldatmak?

Bu hayatda hicbirsey gizlenmez cikiyorum konudan Allah isterse eşiniz duyacak herşey onda.Ben kimsenin aptal yerine konmamasindan yanayım iki cocukda evlilikte sizin sorununuz .Aldatmissiniz .Bunu hicbirsey değiştirmez gözümde eşinizi sevmiyorsunuz buda gerçek .Ve dürüstçe ayrılmak yerine biri beni sevsede bu evlilikten öyle gitsem fikrindesiniz.Kolay gelsin

Kadinlarimiza tek baslarina varolmayi bir türlü asilayamadik.

Ay çok büyük rezillik ya. insan bunun altından vicdanen nasıl kalkar aklım almıyor hayali bile çok zor.
Sadece kendisi rezil olsa neyse çocuklarını da mahvedecek. Boşansa adam evlenmez bile. Evli kadının peşinden koşan şerefsizin derdi evlenip yuva kurmak olacak degil. Yatıp kalkıp macera yaşamak istiyor belliki.

Eşinin de hiç haberi yoktur bir Allah'ın kulu da söylemez kesin

Birinin ilgisi size hoş gelebilir yada ne bilim birini yakışıklı bulabilirsiniz ona da eyvallah.ama sizinki bunun ötesine geçmiş.o kişiyle konusmussunuz açılmasına izin vermişsiniz bu aldatma oluyo.ayrica 1.5 yıl az bı sure değil bildiğin eşinizi aldatiyosunuz yoksa birine bu yakışıklı demek kötü bişey degil

Alıntı yapmayın arkadaşlar bana rica ediyorum konuya dönmek istemiyorum 1.5 yıl bir ilişki öyle basit bişey olmaz bir buçuk sene eşini kandırmış ben hiç çaresizlik görmüyorum konuda ve niye kadın diye destek olayım yok cocuklari perişan etme falan yok adam senle ciddi değildir falan umarım eside başkasını sever ne ekersek onu biceriz.1.5 sene diyor birini gördüm eşimden yakışıklı düşündüm sonra benim eşim gözümde dünyaya değer demiyor.Boyle bir evlilik sürse ne sürmese ne .

Dizi izleye izleye delirdi millet. Aşktan meşkten başka dertleri yok. Sosyal medyada, iş yerlerinde herkes aşkını arayıp belasını buluyor.

Vallaha ben artik eski dizilerin tekrarini izlemeyi tercih ediyorum. O zamanlar bari bir kac aile division vardi. Simdi kim kiminle ilk yatiyor, sapkin iliskiler felan. Güzel icerikli varsa bir dizi ya var ya yok

Bir kadın evliyken bir başkasına aşık olabilir. Yargılayıcı olmayın. Ama bu hanım, adamın da ona aşık olduğunu sanıyor. Erkek psikolojisini tanımıyor. Filmlerde izlediği erkek karakterini gerçek sanarak bir takım hayallere kapılıyor. Aslında kadınların çoğu, erkekler hakkında hiçbir şey bilmeden onlarla ilișkiye girip sonrasında mavf oluyor

İğrençsin, eşine acıdım umarım seni sevgilinle yakalar ve sana tekmeyi basar ...

Kadini gönlü kaymasi zaten evliliginde yeterli kadar ilgi görmediginden dir veya esini sevmedigindendir. Yoksa seven sayan biri baskasina öyle bakmaz. Baskasida ona baksa "surdan s* g*" der. Bu durum 1. 5 sene sürüyor ve duygusal aldatma var, fiziksele dökülmek üzere. Insanlarin kendi iliskilerini onarmak yerine böyle heriflere inanip kendilerini rezil etmelerini tercih etmeleri asil akil isi degil. Kadinin Bir de cocugu var. Esinden önce o cocuga karsi sorumlu, elin herifine degil. Yargilamayin diye diye toplumda geldigimiz durum da malum. Duygularini kendi kendilerinw yasamiyorlar ya. Tüm cevrelerini de etkileyecek bu

Yazdıklarından anladığım kadarıyla adamın ona vurgun olduğunu sanıyor ve bundan etkileniyor. Ben diyorum ki, öyle bişey yok. Aynı duruma düşen çok kadın var. Filmlerde gösterilen romantik erkekler gerçek hayatta yok. Erkek psikolojisi üzerinde düşünün, tuzağa düşmeyin

Cesaret mi :)) ohoo ne ahlaksızlar var. Erkeklerin beyin yapısı şu; kadın istiyorsa ben de istediğini veririm. Tek bir amaç var. Onun için tüm hengame. Ama kadınlar duygusal aptallıklarına yeniliyorlar.
Bence kadınlar evliyken yaklaşan erkeğin kendilerine delicesine aşık olduğunu, o yüzden bu risklere girdiğini falan sanıyorlar. Halbuki amaç malum…

Evliyken başkasına aşık olan var mı ? Bu mümkün mü ? Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız ?
aşık mı oldunuz ?

bu sadece beğeni mi ?

yoksa bir ilişki var mı ?

cevaplar değişir yani duruma göre.

ama kimseyi yargılamamak , kınamamak gerekir, bunu çok iyi biliyorum

Aynı yerde çalışıyoruz sürekli muhattabız aksiyon almakta tamamen elimde olmadan gelişti. İş sebebiyle olan yazışmalar işin rengini değiştirdi. Anlayacağınız Allah belamı vermiş benim.

Bu yazdığına hiç çalışmamış olmayanlar bile inanmaz. Hepimiz çalışıyoruz hepimiz mailleşiyoruz hatta benim çalıştığım şirketin %98'i erkek ve böyle şeyler olmuyor. Ha millet yokluyor mu evet ama onların ben olduğum için değil sadece "kadın" olduğum için ilgi gösterdiklerini biliyorum ve dalga geçiyorum onlarla ciddiye bile almıyorum.

Ayrıca dışarıdan o kadar kendinizi belli ediyorsunuz ki iş yerindekilerin tamamı anlamış arkanızdan sizin ne kadar ... olduğunuzu konuşuyorlardır. Bu arada böyle olaylarda kadın işten kovulur bilginiz olsun.

siz sanal ortamda mı tanıstınız

yuzyuze vakıt gecırmeyı ıstemek, hayal dunyasında 1,5 sene ıletısımde olmak... bunlar bulundugunuz hayatın ıcınden kactıgınız hulyalı anlar. aşk değil. ve o kısının de merakı, sızınle sevısmek nasıl bır hıs verecek...

ve sunu dıyeyım kımseye ahlak bekcılıgı yapmam cunku kınadıgım olur dıye de dusunurum ama bır baska erkek ıle fızıkı olmadan gorusmek dahı aldatmaktır, yanı sevısmedıkce aldatmadım dıyemezsınız.

bunun farkında ve yuzlesmesınde olun önce. ve ne bu kısı ne de baskası ıle ıster yuzyuze ıster sanal ortamda gorusmeyın cunku farkedılme ve yakalanma durumunda, en ahlaksız ınsan olacaksınız herkes ıcın, hatta cocuklarınız ıcın bıle omrunuz boyunca

mutsuzsanız, bosanın ve sonra tanıyın kımı tanıyacaksanız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…