evliyken başkasına aşık olmak

Aynı yerde çalışıyoruz sürekli muhattabız aksiyon almakta tamamen elimde olmadan gelişti. İş sebebiyle olan yazışmalar işin rengini değiştirdi. Anlayacağınız Allah belamı vermiş benim.
Benim dinimde zinaya yaklaşmak da yasak. Sizinkini bilemem...

Bizlerde erkekler ile çalışıyoruz. Sizli beyli konuşuyoruz. Özelimizi karşı cinse açmıyoruz. Karşılığında hoşlanma vs olmuyor... Sınırlarınızı çizemiyorsanız çalışmayın. Gerçi o tiniyet varsa sütçü de iş görür

Uzaklaşın. İşi mi bırakıyorsunuz, başka birimi mi istiyorsunuz ne yapıyorsanız artık. Bu aldatmak...

Aynı yerde çalışıyoruz sürekli muhattabız aksiyon almakta tamamen elimde olmadan gelişti. İş sebebiyle olan yazışmalar işin rengini değiştirdi. Anlayacağınız Allah belamı vermiş benim.
hiçbir iş muhabbeti tek mesajla "gel buluşalım"a evrilmez. İnce ince flörtleşmişsiniz işte. Ne oluyor da insanlar elin adamına evliliğini, mutsuz olduğunu falan anlatacak kadar gevşiyor anlamıyorum, iş arkadaşınla sohbet bile etsen konuşacağın konular bellidir. Sizin gözünüz dışardaymış zaten, bırakın bu "elimde değildi" edebiyatını.

Sevgilinize eşinizden bosanacaginizi onunla evlenmek istediğinizi söyleyin. O zaman tavırlarına bakın. Çünkü amacı sizinle yatmak. Başkasının karısı ile herhangi bir beklenti olmadan seks yapma düşüncesi onun motivasyonu. Önce bir emin olun onun niyetinden.

İnsan artık sevmediği çekici bulmadığı biriyle niye beraber olurki ekonomik anlamda mi elalem ne der diyemi ilişki ciddiye binince terketmek icinmi çocuklar icinmi iki kişi olunca daha güzel kendini hissediyor diyemi neden .O zaman bu kişinin sevgisine asla güvenilmez çünkü bu kişi hem eşi hem sevgiliyi değil kendinide kandırıyor.Sevgiyi hakettigini dusunmuyorum böyle insanların sevgi onlarda çok durmaz hayat işte.O kişi dürüstçe ayrılmayı becerirse ancak öyle huzuru ve sevgiyi hak ediyor bence.Baskasini sevmek ayıp değil dürüst olursa dürüstçe bir ilişkiyi bitirirse.Bunu kimse ayiplayamaz karışamaz.Biri yüzümüze seni sevmiyorum ayrılmak istiyorum diyor ve biz onu birakmiyorsak o insan istediğini yapabilir bizde hak ederiz.Cunku dürüstçe söylemiş bitti demiş ben ancak buna saygı duyuyorum

Evliyken başkasına aşık olan var mı ? Bu mümkün mü ? Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız ?
Evliyken başka erkek benim dünya ahiret bacımdır. Bol erkeğin olduğu bi alanda çalışıyorum. Yaşıtım dahi olsa tavrım bellidir. Abi derim. Bey derim. Kimseye o fırsatı vermem. Allahta o duruma düşürmesin. Bu midesizliktir.

Siz nasıl eminsiniz..bir kere eşinizi tercih etseniz bile ondan kesinlikle bosanin. Sonra gerekirse tekrar eşinizle evlenirsiniz. Çünkü şu an aldatmissiniz zaten. Hicbirsey olmamış gibi evliliğe devam etmeyin. Kararirinizi bekarken verirsiniz.

Yüzüne baktıktan sonra bir kere yüzüne dokunayim diyecek. Yüzüne dokunduktan sonra bir kere öpeyim diyecek. Sonrası belli. Düzenli aralıklarla sevisecekler. Bu arada mevcut düzeni bozmayacaklar. Ama kadın dese ki ben seninle boşanmadan ve senle evlenmeden elin elime değmez dese adam kaçacak zaten.

Ne nasıl yani hanimefendi insanlar başkasına aşık olabilir hoslanabilir insanız ya öyle yani.Durustce aldatma olayına girmeden ilişkiyi noktalar.Yoluna gider zincirle halatla bağlayacak değiliz.Terapi ile birbirini sevmeyen eşleri duzeltemiyoruz .Öyle işte.Yani başkasına gönlü kayarsa bunun hapı yok.Esini seven kadın yada adam zaten böyle hislere kapilmiyor.Kapilanlar sevmiyor olay bu

O bir elektrik mevzusu falan galiba. Böyle bir arkadaşım vardı. Hatta iş yerinde evli erkek bekar kadın arkadaşlığı vardı. Ama artık o elektrik dışarı yansiyan arkadaslik boyutunu aşan bir arkadaşlıkti. O da bunu eleştirirdi. Dedikodu yapan bir kız degil böyle seylere dikkat eder ama hepimiz gibi o da garipserdi. Biz de bol erkekle çalışıyoruz. Fakat biriyle bu arkadaş da benzer bir elektrik yaymaya başladı artık. En basiti mesela sürekli ekip olmaya çalışıyorlar. Benim de birlikte çalışmaktan mutlu olduğum eglendigim kadın olsun erkek olsun iş arkadaşlarım var ama kimseyle 3-4 sefer ekip olmaya çalışmıyorum. Zaten bunun dışında başka bir sürü anlarda o elektriği anlıyorsun. Kız asla eşini aldatacak biri değil. Ama uzak da durmuyor. Anlık elektrik olabilir bunu anlayabiliyorum ama sonra en azından mesafe koymak gerekir. O koymadı. Bakalım ne olacak. Kader onları kaç kez ayırdı, ekipleri iptal oldu ama bu yıl yine ekip oldular.

Eğer eşinizi sevseydiniz başkasıyla duygusal bir bağ kurup aşık olmaktan bahsetmezdiniz, aldatmış olmak için illa görüşmek gerekmiyor yaptığınız da bir aldatma ve buna duygusal aldatma deniyor, eşiniz bunu öğrense ve boşanma davası açsa sadakatsizlik nedeniyle evliliğin temelinden sarsılması gerekçesiyle sizden çok rahat boşanır.

Siz yakalanacaksiniz illaki yada bir şekilde birşeyler olacak evliliğiniz asla bundan iyi hale gelmeyecek bı kere karma harekete geçti bı kere ilahi zaten bunu biliyor. biz bilsek ne bilmesek ne siz bosanip tekrar evleniseniz ne bakalım kader size ne yapacak İster devam edin ister devam etmeyin evliliğinize huzuru ve sevgiyi zor bulursunuz.Bu arada kader de harekete geçti esinizde belki başkasını sevecek hayat ya ongorulemez Yanyollara sapanin eside cok geçmeden yan yollara sapar ruhunuz duymaz.Bu inanın size sinir oluo yazmadim çok sakinim hep böyle oluyor kaderin de bir planı oluyor.

Allah aşkına kocanı bırakıp onla olsan ne olacak 2 tane çocuğun var onların düzeni ne olacak onlar için kalbine göm ve yoluna devam et

Valla tamamen erkek mühendislerle dolu bir yerde çalışıyorum. Bir tek kadın olarak patronlardan birisi ben ve çaycı abla var. O kadar muhabbetim oldu hem iş hem normal konular konuşuldu arkadaşlık edildi ancak asla sınır geçilmedi. Siz istemedikten sonra da o sınır geçilmez(ahlaksız bir sapık değilse). Duygusal hisler hele ki eşinizle ilişkiniz gerçekten güzel olsaydı zaten oluşmazdı ancak eşinizden çok iyi bir eş olarak bahsediyorsunuz bari ayrılın da iyi bir insanın hakkına girmeyin.

Aldatma aldatmadir cinsel duygusal beyinde vücutta farketmez zerre iyi hal indirimi yok adam vurdum öldürmedim.Neymis eşim başkasına duygusal hisler beslemiş ama beraber olmamış ama kafasindaymisÇok kabul edilir

Ben de bir sürü erkeğin içinde çalıştım profesyonel bakarsan zaten olmaz

O adama karşı birşeyler hissettiğini anladığın an iş yerini değiştirmen lazımdı. 1,5 yıl aynı ortamda kalırsan tabiki bu hale gelirsiniz. Adamdaki genişliğe bak, evli çocuklu kadınla bir kerelik sevgili gibi takılmak istiyormuş. Aman ne romantik. Şimdi sözde aşk acısı çekiyorsun, yarın sevişir vicdan azabı çekersin, rezil rüsva olana kadar devam edersiniz artık.

Konu sahibinin onu söylecegini zannetmiyorum bile. Insan biraz kafasini kullanir. Artik hepimiz 19 yasinda ergenler degiliz, cocuklarimiz da var. Bencil olmak yerine insan bir der "Ben evli oldugum halde bana yürüyen bir herifin karakteri kac para eder? Diyelim bu herifim yüzünden yuvam dagildi, ben herkesin gözünde o** gibi gözükücegim bu herif beni ortada biraksa bana ve cocuguma ne olur?!" Yok poncik poncik romantizm takiliyor kafasinda. Ben iptal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…