evliyken başkasına aşık olmak

Bu yazdığına hiç çalışmamış olmayanlar bile inanmaz. Hepimiz çalışıyoruz hepimiz mailleşiyoruz hatta benim çalıştığım şirketin %98'i erkek ve böyle şeyler olmuyor. Ha millet yokluyor mu evet ama onların ben olduğum için değil sadece "kadın" olduğum için ilgi gösterdiklerini biliyorum ve dalga geçiyorum onlarla ciddiye bile almıyorum.

Ayrıca dışarıdan o kadar kendinizi belli ediyorsunuz ki iş yerindekilerin tamamı anlamış arkanızdan sizin ne kadar ... olduğunuzu konuşuyorlardır. Bu arada böyle olaylarda kadın işten kovulur bilginiz olsun.
aynen ne saçma ya... hep fabrikalarda çalıstım toplam 2 bayan olduk hatta bazen

sız zemıne ızın verırsenız, her ortamda asık olmak da , aldatmak da mumkundur. ortamlar, zemın hazırlamaz, ınsanlar o zemını yaratır

O bir elektrik mevzusu falan galiba. Böyle bir arkadaşım vardı. Hatta iş yerinde evli erkek bekar kadın arkadaşlığı vardı. Ama artık o elektrik dışarı yansiyan arkadaslik boyutunu aşan bir arkadaşlıkti. O da bunu eleştirirdi. Dedikodu yapan bir kız degil böyle seylere dikkat eder ama hepimiz gibi o da garipserdi. Biz de bol erkekle çalışıyoruz. Fakat biriyle bu arkadaş da benzer bir elektrik yaymaya başladı artık. En basiti mesela sürekli ekip olmaya çalışıyorlar. Benim de birlikte çalışmaktan mutlu olduğum eglendigim kadın olsun erkek olsun iş arkadaşlarım var ama kimseyle 3-4 sefer ekip olmaya çalışmıyorum. Zaten bunun dışında başka bir sürü anlarda o elektriği anlıyorsun. Kız asla eşini aldatacak biri değil. Ama uzak da durmuyor. Anlık elektrik olabilir bunu anlayabiliyorum ama sonra en azından mesafe koymak gerekir. O koymadı. Bakalım ne olacak. Kader onları kaç kez ayırdı, ekipleri iptal oldu ama bu yıl yine ekip oldular.
Her türlüsüne karşıyım. Bir erkekle muhattap olmak zorundayım sonuçta dağdan inmedik hepimiz. Ancak her hareketimde şu vardır, aynısını eşim yapsa benim canım yanar mı? Buna göre adım atar buna göre davranırım.

bu arada bu durum tamamen duygusal bel altı olduğuna emin olanlar var yazışmalarda. Dışardan görünen bu olabilir ama asla değil. ikimizde çok çaresiz bi durumdayız ama kendimi hazırlayıp işten ayrılcam ve tamamen irtibatımı kesicem. Ben bu durumun vicdan azabını fazlasıyla yaşıyorum. ama gönlümün kayması inanın elimde değil. böyle bi durumu düşmanıma bile dilemem. yorumlar için teşekkür ederim.
Umarım eşin öğrenir de seni şutlar tazminatını alir. tamamen duygusal olduğunu da hakime anlatırsın artik

benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek.
Adamda ne sabır varmış. 1,5 senedir yatağa atamadım, nasıl olur diye hırs yapmış heralde. Bir atsın bırakır peşinizi. Bir yerde okumuştum, arada bir takılmak ihtiyaç gidermek isteyen erkekler başlarına bela olmasınlar diye evli kadınlarla yatıyorlarmış. Kaybedecek çok şeyi var, sesini çıkaramaz diyorlarmış. Haysiyeti şerefi olan biri asla evli kadınlara göz koymaz.

Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız sorusuna koptum. Kardeş sizde zeka sorunu mu var? Olabilir yani bazı insan geç anlar geç öğrenir, engeli vardır vs.

Çocuklarınızın velayetini bile alır kocanız boynuzlarsanız. Yani biz de adamlara saydırıyoruz, kadınlar 2 çocuğa rağmen boşanmışsa suçu adamlarda arıyoruz. Demek %100 doğru olmayabiliyor.

Son düzenleme:
Evliyken başkasına aşık olan var mı ? Bu mümkün mü ? Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız ?

Hayatta herşey olabilir ama bu duygulara yenilmemek önemli.

Eğer gerçekten eşinizi sevmiyorsanız artık, ihanet etmeden boşanın ve önünüze bakın.

Ama iyi düşünün taşının, hatta destek alın.

Bazen insan elindekinin kıymetini kaybedince anlıyor.

Hollandaca bi atasözü var, komşunun bahçesi hep daha yeşil görünür diye.

Kendi bahçenizdeki çiçeklere ihmal etmediğinize ve suladığınıza emin olun.

çok düzgün bi evliliğim çok iyi bi eşim 2 çocuğum var. 1,5 senedir devam eden duygusal bi durum. karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek. bense şu ana kadar bu duurmu sadece duygusal yaşadım fiziki bi görüşmeye asla döndürmedim aldatmış olmamak için. ama artık dayanması zorlaştı. 2 tarafıda kafamda bitiremiyorum delircem
Aldatmışsınız zaten

Evliyken başkasına aşık olan var mı ? Bu mümkün mü ? Bu süreçte neler yaşadınız neler yaptınız ?
Olabilirsin, ama bunu karşı tarafa bile yansitmadan mevcut evliliğini bitirir insan gibi ayrılır sonra ne yapıyorsan yaparsın. Ama çocuğun varsa 98765443 kere düşünüp öyle adım atarsın. Şıpsevdi gönlün igin bencillik yapamazsın !

Dizi izleye izleye delirdi millet. Aşktan meşkten başka dertleri yok. Sosyal medyada, iş yerlerinde herkes aşkını arayıp belasını buluyor.
Ask falan aradıkları yok aslinda, tamamen fantezi peşinde koşuyorlar. Aşkın bir adabı var yahu, sokaktaki kedi köpek bile çiftleşme konusunda daha seçici geliyor bana artık.

çok düzgün bi evliliğim çok iyi bi eşim 2 çocuğum var. 1,5 senedir devam eden duygusal bi durum. karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı benden tek isteği bir kez görüşmek bişyler yeyip içmek, sevgili gibi spohbet edip yüzüme bakabilmek. bense şu ana kadar bu duurmu sadece duygusal yaşadım fiziki bi görüşmeye asla döndürmedim aldatmış olmamak için. ama artık dayanması zorlaştı. 2 tarafıda kafamda bitiremiyorum delircem
"Hem ayranim ekşimesin hem gtm ellenmesin ."oldu , başka ?

Ay çok büyük rezillik ya. insan bunun altından vicdanen nasıl kalkar aklım almıyor hayali bile çok zor.
Bu sadece çocuklarına ve eşine karşı vicdanın sızlaması meselesi değil, kendine saygı meselesi de aynı zamanda, aynı işyerinde senelerdir çalışan insanlar birbirinin medeni halini de bilir, evli olduğunu bildiği bir kadının kendisine karşı hisleri olduğunu öğrenen adam namuslu ahlaklı biri olsaydı bende sana boş değilim demek yerine bölüm değiştirirdi şube değiştirirdi.

Anlatıma bakılırsa ilk açılan kadın👇

karşımdakida bana karşı bişyler hissediyor oda açıldı
Adam da (lafın gelişi mecburen adam diyorum) bakmış hatun kişi kendisiyle flört ediyor, sana karşı hislerim var diyor, bekaret, evlilik, gelecek planları yapmak zorunda bırakmayacak bir kadını kaçırmayayım demiş.
37 yaşında bir kadın kendisine saygı duymuyorsa iş arkadaşı ne yapsın🤷‍♀️ eline geçen fırsatı değerlendirmek istiyor, eşi vs bir yana bırakıyorum kadının kendisine azıcık saygısı olsa bu adam evliyim diye hislerime karşılık veriyor amacı belli der adam bölüm/şube değiştirmiyorsa kendisi değiştirirdi, hoş kendisine saygısı olan bir kadın eşinden başkasına gönlü kaysa da bunu karşı tarafa belli etmezdi ya neyse.

Sevgilinize eşinizden bosanacaginizi onunla evlenmek istediğinizi söyleyin. O zaman tavırlarına bakın. Çünkü amacı sizinle yatmak. Başkasının karısı ile herhangi bir beklenti olmadan seks yapma düşüncesi onun motivasyonu. Önce bir emin olun onun niyetinden.
Konu sahibi de sanıyor ki 2 çocuğu ile adam onu nikahina alacak 🤣🤣🤣 acımasız olmayayim diyorum ama bu saflık seviyesi ile bu yaşlara gelmiş olmasi büyük şans

X