evlilikten önce cinsellik

Niye birlikte olunca evlenilmesin ajfjhahajsb
Siz evlenirken kocanıza bekaret raporu mu gösterdiniz ajfjajahgsha Allahım ya şaka gibisiniz. Şu bekarete, evlilik öncesi cinselliğe tü kaka olarak bakmayın, insanları da bu şekilde ayrıştırmayın! Haddinizi bilin bir zahmet.

Hanımefendi bekaret saygınlık falan getirmez, siz iyi misiniz? Kendinizi 3 (yazıyla üç) gram kandan ibaret mi görüyorsunuz? Milyonlarca insan bakire olmadan evleniyor ve çok çok mutlu evliliklere sahip oluyorlar. Bu ataerkil düşünceden bir an önce çıkın kendinizi 3 gram kanla değerli olarak görmeyin. O zaman sizi de kocanız bakire olduğunuz için "aldı" (siz kendinizi alınabilecek bir eşya olarak gördüğünüz için yazdım siz eşya olabilirsiniz ama biz değiliz). Demek ki 3 gram kanınız olmasaydı kocanızın gözünde de kalbinizde değeriniz olmayacaktı. Oturupta kocanız tarafından bu kadar değersiz oluşunuza yanın. Ayrıca kınamayın milleti, yarın birgün kızınız size "anne ben birlikte oldum" diyerek gelirse kaldıramazsınız. Ama hayır ya yaşayın, kınadığınızı mutlaka yaşayın, görün. Belki o zaman insanları kalıplara sokmayı, milleti seviye olarak yerlerde görmeyi, ötekileştirme bırakırsınız.

E madem boyle sorun olustirsa ne olur ki?

Evlenmeden cinsel iliski asla benim yapacagim bisey degil ama yapanlarada sen soylesin boylesin degersizsin tarzi yazilanlara asla katilmiyorum bu tercih meselesidir siz zaten bu kafada bir insanla beraber degilseniz sorun olmaz cinsellik rutinede binmez neden binsin sevgiliyken her an belkide beraber olamazsiniz asil evlenince rutine biniyor Bu dusunce gereksiz bana gore. Diger seviyesiz yorumlara kulak asmaya degmez cahil cuhela iste

Bu hadsiz, bu kendini bilmez, bir KİB yapmış. Orada da eğer konu sahibi ceza almaz ise siteyi terk ederim demiş. Hatta terk yetmez 8 kişiyiz biz 8 kişiyi de alır giderim demiş.

Bizde tabii dedik üyeliğini kapadık, zira konu sahibi ne hakaret etmiş ne de küfür etmiş.

Bizi adaletsizlikle suçluyor.... Bir adil olamadık gitti !

Konu evlilik öncesi cinsellik yasiyorum yanlis mi yaptim, siz neye inaniyorsaniz ona inanacagim o yüzden beni yola getirin konusu degil ki..
Yani heyecan kaybetme isi zaten evliliklerde de mümkün yeri gelince, yani arada bir heyacansiz oluyor diye iliskinin kalitesini etkileyecegini sanmam
Hayat inis cikislarla dolu, hatalaniriz, stresimiz olur, bir aksilik olur, olur da olur.. Yani normal seyler bunlar. Simdiden bunu düsünme zaten hersey yolundayken.
Biz yorgunluktan burnumuzun ucunu göremiyoruz esimle, yani cinsellik bu durumda azldi diye endiselenmiyorum.
Ah bak keske böyle uzunca zaman olsa da azicik romantik zaman gecirsek.
Iki cocukluyum, düsün yani sevgilimle romantik an yasiyorken kaka kokusu geliyor, haydi kalk bez degistir.
Hayat bu yani, sevgi saygi bitmesin onun eksikligi asil endise verici olurdu

ilginiz için teşekkür ederim. sabrımı çok zorlamıştı o kişi ama gereğinin yapılacağını düşünüyordum zaten.

Sizin için şu açıdan üzüldüm, sizin gibi düşünmeyen birine hatta sizin gibi davranmamış tersini yapmış birine saygıyla yaklaşıp empati kurmayı, sorduğuna soruyu soran acısından düşünüp yardımcı olmayı becerememek,, bu duygulari geliştirememiş olmak..bu haliniza cok üzüldüm ..ayıplayacaksanız bile bunu daha seviyeli sekilde anlatabilirsiniz...ha simdi bana "aaa sen kimsin köpek ne havliyorsun ordan kesin sen de seviştin evlenmeden önce onu koruyorsun pis ahlaksızlar onun avukatinmisin "" şeklinde cevap verme.potansiyelinizin riskini alarak içimi döktüm....buyrun burdayim

ilginiz için teşekkür ederim. sabrımı çok zorlamıştı o kişi ama gereğinin yapılacağını düşünüyordum zaten.
Gercekten şok olmakla birlikte pek de şaşırmadım....erkek karşısında tek saygınlığının bekaret oldugunu sananlar çok...bakirsem geri kalan her gunaha girebilirim...dedikodu yalan çirkeflikkk kalp kırmak vs vs vs bu kafada cok insan var kadin var

Rutine evlenince bile binmemesi sizin elinizde birbirinize sevgi saygi kaybetmedikçe rutine binmez takma siz ayarlarsiniz ancak onu zamanla....binecekse rutine censellik plmadan da ilişkiler yıpranip rutinlesebiliyor

Bu namus bekçiliği yapan hanımlar anne baba oluyor ya yemin ederim çocuklarına acıyorum gerçekten.. Ne kadar herşeye maydanoz insanlarsınız. Sanki öte dünyada sen çekicen günahını dinden tutta annesine babasına geniş diye hakaret edecek kadar nasıl da kendinizi birşey zannediyorsunuz..arkadaşım rahatsız oluyorsan okuma geç sanane evlenmeden önce evlendikten sonra beraber olmuş hatası sevabı günahı onaaa Sanaaaaneeeee.. Burnunuzu herşeye sokmayın Allah aşkına.. Böyle boru boru ötüyosunuz karma denen şey inş birgün başınıza gelirse o zaman görürüm sizi.. Namus bekçileri..

Bırak burada namus namus diye atıp tutanları. Önüne gelenle birlikte ol demiyorum tabii ki özgürlük bu değil ama namus da onların anlattığı gibi değil. Benim bir tanıdığımın kardeşi bir sürü erkekle birlikte olduktan sonra kizlik zarını diktitip salak bir oğlanı kandırıp evlendi. Dışardan baksan namus timsali sanırsın. Ama ameliyat olduğunu öğrenmeyen kalmadı nerdeyse ablası sağolsun ablası da yıllarca inanılmaz özgür yaşadıktan sonra tesettüre girip bekaret takıntılı biriyle evlendi. Adam onu hep kapalı biriydi sanıyor. Ohh olsun işte mustehak böyle adamlara. Sürekli karısının yalancılıgi yüzünden kavga edip boşanma eşiğine geliyorlar ☺ yaaa Allahın sopası yok. Zar zar diye ağlarsan böyle ömür boyu yalanlarla baş edersin.

Hayatındaki adam ilerde bunu sorun eder mi, ilişkiniz evliliğe gitmeden heyecanıni yitirir mi bilemiyorum bunu da bize değil kendine sormalisin. Eğer sıkıntı çıkarsa da geriye döndüremeyecegin eylemlerinin arkasında durup yola o şekilde devam edebilmelisin. Demek istediğim, ilerde bu durum aranızda sorun olursa sırf bir şeyler yaşadın diye onunla hayatını birleştirmek zorunda hissetme yani. Seni sen olduğun için sevecek bir adam bulur onunla devam edersin.

Ablamız çok hiddetlenmiş. Konu sahibi, senin bakire olup olmaman evlenecegin kişiyi hic ilgilendirmez. Hele senii sen kim kopek seni hic ilgilendirmez. Çünkü ablamız senden daha iyi bilir. Niye çünkü bu abla verdi sana bu bedeni doğal olarak bedenin üzerinde hak sahibi. Nasıl olur da ona sormadan ilişkiye girersin. Kızdırma bi daha bu tanrıçayı.

Konuya bağlı olarakta sanmıyorum heyecanını kaybedeceğini. Aşk varsa zaten her an çok özel ve çok güzel oluyor. Ha dersen ki evlendiğim gece yine de özel olsun sıkarsınız dişinizi düğünden önce uzun bi müddet yine heyecanı olur. En azından ilk gece korkusunu atlatmış olursun. Acısıydı temizligiydi uğraşmazsınız

Kadınlar kulübüne sorduk elimizdeki hymen madalyasını kime verelim diye. Herkes size vermemiz yönünde oyladı. En birinci namuslu sizmissiniz. Güle güle takın.

Tabu olarak veya hayat memat meselesi olarak görmediğiniz konu başlığınızdan ve mesaj içeriğinizden belli oluyor ☺

Anlat cahil. dinliyoruz

evlilikten önce sevgilimle birlikte oldum diye ne namussuzluğum kaldı ne ailemin genişliği. teşekkür ederim yorumunuz için böyle aklı başında bir yorum görmek mutlu etti
Ülkem insanının cahilliği hayattan soğutmaya devam ediyor... aşkı, sevgiyi bile onların rezil yaşam tarzıyla yaşıyalım istiyorlar. Unuttukları şeyse burası arabistan değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…