evlilikten önce cinsellik

Bu devirde zarı sorun eden adam evlenmesin zaten. Yobazlık kokan genlerini gelecek nesillere aktarmasın. Böyle geri kafalı adamlara yüz vermeyin. Bi de ileride zarı önemseyen biriyle evlenirsen diyenlere pes diyorum. Hayatını zehir etmek isteyen varsa kızlık zarı gibi saçma sapan bi şeyi önemseyen bi bağnazla evlensin.

Bu devirde zarı sorun eden adam evlenmesin zaten. Yobazlık kokan genlerini gelecek nesillere aktarmasın. Böyle geri kafalı adamlara yüz vermeyin. Bi de ileride zarı önemseyen biriyle evlenirsen diyenlere pes diyorum. Hayatını zehir etmek isteyen varsa kızlık zarı gibi saçma sapan bi şeyi önemseyen bi bağnazla evlensin.
eskiler boşuna dememiş; kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş.

Bu güven degil benim için saygıdır. Üzgünüm adınıza bu saygıyı tamamen kaybetmişsiniz yazık, ailenizinde baya genismis. Seni zaten kimse almaz kimse salak değil zaten. Bu çocuk seni bırakırsa o zaman görürüm senin için bekaretlik onemli mi degil mi diye başkasını ararken😂😂 ama bak son dediğin cümle doğru otur kendine de ki artik bakire degilim beni kim alır de😂😂 sizi Allah'a havale ediyorum ben evliyim çok şükür neyi ne zaman yapmam gerektiğini biliyorum, seviyeniz çok aşağıda ondan inmicem 😏🙋🏻‍♀️😁😁
Üslubunuz Yazdıklarınız zihniyetiniz çok saçma
Kadınların en büyük düşmanı yine kadınlarımız malesef

Ayrılınca burada kızlık nasıl diktiririm
Beni böyle kabul etcek biri çıkarmı diye yazma da
Bu konuda seninle sevgilin arasında ayrıca ona sor kendin anla kişiden kişiye değişcek bişey çünkü

22 yaşındayım. 1 yıldır çok güzel giden bir ilişkim var. okulum bittikten sonra evliliği düşünüyoruz. ilk kez onunla birlikte oldum. evlilikten önce bunları yaşamamız sorun oluşturur mu ? onu çok seviyorum beni sevdiğine de inancım tam. sonsuz güveniyorum. sadece alışkanlığa dönüşmesinden zamanla ilk günkü heyecanı kaybetmekten korkuyorum. ne dersiniz problem çıkarır mı ?
Eğer yanılmazsam ki çok kişi tanıdım ilişki anlamında yanılacağımı da zannetmiyorum erkeklerin hepsi aynı düşüncede cinsellik konusunda
bundan sonra senden bunu sürekli talep edecektir hatta arkadaşlığınız sadece cinsellik yönünde bile ilerleyebilir düşüncesindeyim tabi umarım öyle olmaz yanılıyorumdur
evlenmeden önce cinsellikte fazla ileri gidilmemesi yönündeyim bende
Baktınız sürekli diretiyor tavrınızı koyun bence
Görüyorsunuz ülkemizdeki zihniyeti bakış açısını yorumlar bile küçük düşürücü bu yüzden her zaman biz kadınlar kendimizi korumak zorundayız

cinselliği tabu olarak görenlerden değilim bekaret benim için hayat memat meselesi değil. çevremdekiler de benim gibi düşünen insanlardır. ailem aynı şekilde.
demek ki karşınıza o güveni veren biri çıkmamış üzgünüm sizin adınıza
ayrıca ben farklı bir soru sordum. ilişkimizi etkileyip etkilemeyeceğini. “artık bakire değilim beni kim alır ühühüüh” demedim.
Tabuluk ile alakası yok inanıcnz varsa yaptığınızın adına zina deniyor Allah katında en büyük günah....

Ona buna derken ? Kime sataşmışım göster bakalim atarli genç seni😁 sen dışında kimseyle konuşmadım ben. Namus konusuna gelince o senin haddine degil. Namus sorgulayacaksan bi donde kendine bak namus varmi diye ne bok yersen ye ya banane sanki babamın kizisin ne halin varsa gor😁 bu arada ben çok sakinimdir köpüren sensin cicim🤨😂

Ne kadar terbiyesizsiniz.

22 yaşındayım. 1 yıldır çok güzel giden bir ilişkim var. okulum bittikten sonra evliliği düşünüyoruz. ilk kez onunla birlikte oldum. evlilikten önce bunları yaşamamız sorun oluşturur mu ? onu çok seviyorum beni sevdiğine de inancım tam. sonsuz güveniyorum. sadece alışkanlığa dönüşmesinden zamanla ilk günkü heyecanı kaybetmekten korkuyorum. ne dersiniz problem çıkarır mı ?

Hiç kimseyi teşvik etmek adına söylemiyorum, linç ekibi geri dursun.

Ben de eşimle evlenmeden birlikte oldum. Her zaman ilk günkü gibi olmayabilir ama kimse kimseden sıkılmış da değil. Bu ikinizle alakalı. Evlenmeden birlikte olduk diye eksilmedim de artmadım da.

evlilik öncesi cinsellik yaşamak bir seçimdir. özgür bir iradeyle istediğinizi yaparsınız, kimse karışamaz tabii ki. kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. bu yüzden sizi kınayacak değiliz, haddimize de değil.
ancak kendi fikrimce bazı güzel şeyleri evlilikten önce tüketmek bana yanlış geliyor. ben aynılarını yaşadım, o zaman seviyorum sanıyordum; zaman geçtikçe gerçekleri kendi gözümle gördüm. kimsenin dediklerine aldırış etmemiştim -karakteri ile alakalı veya birbirimize uyumluluğumuzla- kendim gördüm ve ayrıldım.
kendimi mecbur da görebilirdim eski kafalılıkla, ama bu meselenin çok daha farklı bir boyutta olduğunu düşünüyorum.
şahsi fikrime gelicek olursak; bence hiç kimseden uzunca bir süre geçmeden emin olamayız. yanlış bildiklerimiz doğru, doğru bildiklerimiz ise zaman içinde yanlışa dönebilir. o yüzden tedbirli olmakta fayda var. şimdiki düşüncelerim olsa evlilikten sonra yaşardım cinselliği. yani bedenimi ve ruhumu ilk ve son kez sadece eşime adamak için..

Sevgi bitmedikce heyecan da bitmez. Oyle olsa yillarca evli olan "herkes" için siradanlasirdi, asil onemli olan sey sevginin ve sayginin devam etmesi. Insan sevince hic bıkmaz bence dokunmaktan, sarilmaktan, sevismekten hepsi cok ozel cok guzel duygular ve ne kadar yasanirsa yasansin sizin icin degerli olan bir kisiyle degerini asla yitirmez bence.

Tabuluk ile alakası yok inanıcnz varsa yaptığınızın adına zina deniyor Allah katında en büyük günah....
Karşınızda çocuk yok di mi günahın zinanın ne olduğunu herkes biliyor. Böyle başlıkların altına günah vs yazan insanların amacı ne ya neden bu kadar zevk alıyorsunz başkasının hayatına burnunuzu sokmaktan size mi kaldı elaleme akıl vermek. Ay ne kadar inançlı diyelim diye yapıyorsanız valla demiyoruz öyle.

Heyecanın benle evlilikten önceki cinsellikle alakası yok .Evlendikten sonra ilk birliktelik olsa da yıllar içinde yine heyecan bitebilir.Heyacanı elinizde tutmak sen ve sevgilinin elinde olan birşey .Dini açıdan sana kalmış birşey bence kimse yargılayamaz .inşallah evlenirseniz sevgilinle zaten bunu kabul etmiştir , ki ilişki yaşadığı biriyle evleniyor sonuçta .Eğer olurda evlenmezsen bunu sorun etmeyen biriyle ilerde evlilik düşünürsün .Ayrıca erkek her şeyi yapıyor sorun yok , kadın birlikte olunca mı sıkıntı oluyor ? Ha bana göre yanlış benim görüşüme göre , ama evlilik öncesi ilişki yaşayan birine de saygı duyarım .

Karşınızda çocuk yok di mi günahın zinanın ne olduğunu herkes biliyor. Böyle başlıkların altına günah vs yazan insanların amacı ne ya neden bu kadar zevk alıyorsunz başkasının hayatına burnunuzu sokmaktan size mi kaldı elaleme akıl vermek. Ay ne kadar inançlı diyelim diye yapıyorsanız valla demiyoruz öyle.
Bu kadar tepki neden.. Ben kötü bişey demedim sadece inancın varsa böyle dedim.. İnancı olmayanı bağlayan bişey yok zaten....

Bu kadar tepki neden.. Ben kötü bişey demedim sadece inancın varsa böyle dedim.. İnancı olmayanı bağlayan bişey yok zaten....
inancın varsa böyle demek size mi kaldı. bir siz biliyorsunuz günahı sevabı sanki haddinizi bilin biraz ya. kocaman insanlara din dersi vermeye kalkıyorsunuz hepimiz biliyoruz çok şükür siz kendi inancınızı kendinize saklayın.

Bilmiyorum zaten inancınz ile ilgili bişey demedim sadece İslam inancına göre böyle demek istedim.. Farklı Bi inanışta olabilirsiniz zaten Bi lafımda yok
islamı yaymakla görevlendirilen ablamız konuştu... siz söylemseniz kimse bilmiyordu isalmiyet nasıl bi şey söylediğiniz iyi oldu (!)

X