evlilikten önce cinsellik

Hanımlar,
üyeler site kurallarına ve kanunlara aykırı olmayan her konuyu açabilirler, ayrıca konu doğru bir bölüme (cinsellik bölümü) açılmış, kişilerin evli veya bekar olması, özel hayatları yalnızca kendilerini ilgilendirir, açtıkları konuların içerikleriyle ilgili yazmak isterseniz yazarsınız ama hayat görüşünüze ters bir konuysa tartışmak yerine lütfen konuyu yanıtlamama hakkınızı kullanınız.
teşekkürler

O
22 yaşındayım. 1 yıldır çok güzel giden bir ilişkim var. okulum bittikten sonra evliliği düşünüyoruz. ilk kez onunla birlikte oldum. evlilikten önce bunları yaşamamız sorun oluşturur mu ? onu çok seviyorum beni sevdiğine de inancım tam. sonsuz güveniyorum. sadece alışkanlığa dönüşmesinden zamanla ilk günkü heyecanı kaybetmekten korkuyorum. ne dersiniz problem çıkarır mı ?
Olmus bitmis bisey zaten güveniyosan sknti yok aman dikkat kendisine ona mecburmus gibi hissettirme bide hamile kalma o zaman hersey daha fena olabilir

22 yaşındayım. 1 yıldır çok güzel giden bir ilişkim var. okulum bittikten sonra evliliği düşünüyoruz. ilk kez onunla birlikte oldum. evlilikten önce bunları yaşamamız sorun oluşturur mu ? onu çok seviyorum beni sevdiğine de inancım tam. sonsuz güveniyorum. sadece alışkanlığa dönüşmesinden zamanla ilk günkü heyecanı kaybetmekten korkuyorum. ne dersiniz problem çıkarır mı ?
Tek sıkıntı yıllarca evlilik olmadan sevgili kalmak bana göre.herşeyi yaşayıp tüketmiş olabilirsiniz.1..2 sene içinde evlilik olucaksa sevgi saygıda problem olmaz.
birde erkeği kovalamayacaksın.
sonra bu kız hep elimde diye kaçmaya başlıyor.
Zorunlu hissetmeyin kendinizi🌸

Siz ne sormuşsunuz insanlar ne yanıt vermiş. Hemen bekarete, namusa bağlamışlar, kimse seni almaz demişler. Benim sinirlerim zıplamadan çıkıyorum buradan. Sizin de aklınız varsa çıkın. Sorduğunuz soruya yanıt vereyim. İster evli olun ister olmayın cinsellik ilk başlarda daha büyük heyecan ve yoğunlukta yaşanır sonra ise azalır ama bir rutine oturur. Arada sevgi ve çekim varsa da sorun yaşamazsınız.

Şu yazilan yorumlari agzim acik okudum
Bizleremi kaldi namus bekciligi yapmak,herkes kendi hayatindan sorumludur.
Iliskiye girdi diye kimse kimseyi sorgulayamaz arkadasim
Kim sutten cikmis ak kasik burada?
Kız bi soru sormus cevabi olan yazar konuyu saptirmaya gerek yok
Soruna gelince gercekten seven cift icin sevgiliyken yasandi diye heyecan kaybolmaz

Herkesin namusu kendini ilgilendirir. Onun dışında evlilik öncesi hoş olmamış ama karekterli biriyse öyle de kalır.

Ya kimsenin cinsel hayatı ya da cinsellik yaşama zamanı beni ilgilendirmez. Ama şunu söyleyebilirim ileriye dönük çok kesin düşünüyorsun ve bu seni yanıltabilir. 22 yaş büyük bir yaş sayılmaz. Kişilik ve ne istediğini anlamak 25 yaşta başlıyor deniliyor. Yani şuan o asla yapmaz bende onsuz olamam sözleri 1 yıl sonra değişebilir. Kızlık zarı diktirmeyi ben bu kk da duydum, gördüm ve çok kişinin yaptığınıda gene burdan öğrendim umarım onlardan olmazsın. Heyecan için soruyorsan cinsellik yaşadın diye sevgisi azalmaz.

Bu her konuda boyle genelde ilk gün olan heyecan olmuyor .
Sevgi ve saygı olduktan sonra heyecan çok önemli değil zamanla cinsellik dışında farklı aktiviteler yaparak evlilik veya ilişkiyi canladirabilirsiniz .
Bir sorun olacağını sanmıyorum

Siz ne sormuşsunuz insanlar ne yanıt vermiş. Hemen bekarete, namusa bağlamışlar, kimse seni almaz demişler. Benim sinirlerim zıplamadan çıkıyorum buradan.Sorduğunuz soruya yanıt vereyim. İster evli olun ister olmayın cinsellik ilk başlarda daha büyük heyecan ve yoğunlukta yaşanır sonra ise azalır ama bir rutine oturur. Arada sevgi ve çekim varsa da sorun yaşamazsınız.
Ben burada "bir rutine oturur" derken rutin kelimesini olumsuz anlamda kullanmadım. Söylemek istediğim cinsellik ilk başlarda daha sık ve daha yoğun yaşanır, sonra ise azalır, ilk başlardaki kadar olmaz bu doğaldır ve kötü bir şey değildir. Aranızda sevgi varsa nicelik azalsa da nitelik artar. Aşkı canlı tutmak insanın elinde, tıpkı bir çiçek gibi hergün biraz su ister, ışık, ilgi ve sevgi ister.

Bu güven degil benim için saygıdır. Üzgünüm adınıza bu saygıyı tamamen kaybetmişsiniz yazık, ailenizinde baya genismis. Seni zaten kimse almaz kimse salak değil zaten. Bu çocuk seni bırakırsa o zaman görürüm senin için bekaretlik onemli mi degil mi diye başkasını ararken😂😂 ama bak son dediğin cümle doğru otur kendine de ki artik bakire degilim beni kim alır de😂😂 sizi Allah'a havale ediyorum ben evliyim çok şükür neyi ne zaman yapmam gerektiğini biliyorum, seviyeniz çok aşağıda ondan inmicem 😏🙋🏻‍♀️😁😁
Ne kadar kırıcı ve kötü cümleler.. Neden aşağılıyorsunuz ki ? Herkesin kişisel görüşü hayat standartları ve yaşayışı farklıdır bunu ne zaman kabul edeceğiz acaba ? Bizimde çocuklarımız var veya olacak nereden bilebiliriz ki onların da böyle birşey yapmayacağını ? Neden yadırgıyorsunuz? Belki pişman olacak belki olmayacak bir insanı aşağılamak ne kadar doğru? Herkesin bir nasibi vardır belki beraber olduğu kişiyle evlenecek belki de kendi hayat.görüşüne uygun.başka birisiyle evlenecek.. Yazık günah konu sahibini aşağılayıp yermek yerine kırıcı cümleler kurmak yerine daha tatlı dilli olmanızı öneririm.. Bu hayatınızda da hep böyle olsun birşey kaybetmezsiniz..

Siz ne sormuşsunuz insanlar ne yanıt vermiş. Hemen bekarete, namusa bağlamışlar, kimse seni almaz demişler. Benim sinirlerim zıplamadan çıkıyorum buradan. Sizin de aklınız varsa çıkın. Sorduğunuz soruya yanıt vereyim. İster evli olun ister olmayın cinsellik ilk başlarda daha büyük heyecan ve yoğunlukta yaşanır sonra ise azalır ama bir rutine oturur. Arada sevgi ve çekim varsa da sorun yaşamazsınız.
insanların yüzüne söylemeye cesaret edemeyeceği şeyleri böyle yerlerden sırf canını acıtmak için söylediklerini unutmuşum. neyse ki ben etkilenmiyorum artık nasıl baş edeceğimi öğrendim
teşekkür ediyorum yorumunuz için sağ olun 😊

Ne kadar kırıcı ve kötü cümleler.. Neden aşağılıyorsunuz ki ? Herkesin kişisel görüşü hayat standartları ve yaşayışı farklıdır bunu ne zaman kabul edeceğiz acaba ? Bizimde çocuklarımız var veya olacak nereden bilebiliriz ki onların da böyle birşey yapmayacağını ? Neden yadırgıyorsunuz? Belki pişman olacak belki olmayacak bir insanı aşağılamak ne kadar doğru? Herkesin bir nasibi vardır belki beraber olduğu kişiyle evlenecek belki de kendi hayat.görüşüne uygun.başka birisiyle evlenecek.. Yazık günah konu sahibini aşağılayıp yermek yerine kırıcı cümleler kurmak yerine daha tatlı dilli olmanızı öneririm.. Bu hayatınızda da hep böyle olsun birşey kaybetmezsiniz..
kendini tanıyan yaptığı her adımı ölçüp tartan biriyim ve kişiliğimi geliştirdiğimi düşünüyorum. bu yüzden bu çaptaki insanlar beni yaralamıyor ama herkes bu durumlarda kafasına takmadan geçemiyor.
çok haklısınız yorumunuz için teşekkür ederim

Namusu iki bacak arasında sananlar burada toplanmış... sevgi ve tutku kaybolmazsa hiçbir şey olmaz... cinsellik bitecek bir şey değil zevk aldıkça ve arzuladıkça...
aynı fikirdeyim 😊
buradaki hemcinslerimden fikir almakta hata ettiğimi sanıyordum ama çok güzel fikirler yorumlar da geldi. mutlu oldum. teşekkür ederim yorumunuz için 😌

aynı fikirdeyim 😊
buradaki hemcinslerimden fikir almakta hata ettiğimi sanıyordum ama çok güzel fikirler yorumlar da geldi. mutlu oldum. teşekkür ederim yorumunuz için 😌
Ben de yaşadım önceden, ve ilk yaşadığım kişiyle evlenmedim. Benim tercihimdi, ben ayrıldım. Kimse vazgeçilmez değil. "Seni artık kimse almaz zaten" diyenlere duyurmak isterim...🤘🏻

Bu güven degil benim için saygıdır. Üzgünüm adınıza bu saygıyı tamamen kaybetmişsiniz yazık, ailenizinde baya genismis. Seni zaten kimse almaz kimse salak değil zaten. Bu çocuk seni bırakırsa o zaman görürüm senin için bekaretlik onemli mi degil mi diye başkasını ararken😂😂 ama bak son dediğin cümle doğru otur kendine de ki artik bakire degilim beni kim alır de😂😂 sizi Allah'a havale ediyorum ben evliyim çok şükür neyi ne zaman yapmam gerektiğini biliyorum, seviyeniz çok aşağıda ondan inmicem 😏🙋🏻‍♀️😁😁

bu öfkelerin altında hangi doyurulmamış duygular var gerçekten bir araştırma konusu olmalı.

Bu yorum beni şoka soktu keşke hiç görmeseydim

Tatlım ben de evlenmeden tam 4.5 yıl seks yaptım kocamla. Ben de ilk başta korktum sıradan olur mu vs diye fakat uzaktayken videolar fotoğraflar atardım, yanyanayken de hazırlanırdım özel olarak iç çamaşırları jartiyerler va sürekli böyleydim o yüzden de asla sıradanlaşma olmadı hep ilk günkü istekle aşkla yaklaştı bana. İlişkiyi alevli tutucaksın. Sürprizli olucaksın. Hiç beklemediği anlarda beklemediği yaramazlıklar yapcaksın bu kadar ☺️❤️

X