Evlilikte ilk gece?

Önceden sevişmek tüm dertleri çözüyor herhalde😏
Biz sevişerek evlendiğimizden ilk gecede de genlinlikli jartiyerli fantezi yapmış olmuştuk🤓
Şaka bir yana gelinlik kim çıkaracak falan takıp bu kadar kasmayın kendinizi. Sevişmek, bir insanın vücudunun her satırını bilmek çok özel bir duygu. Beraber olmaya alıştıkça çok zevk alacaksınız ve bedeninizi ezberledikçe sizi tanıdıkça aldığınız zevki de arttıracak. Tanımak, tanışmak, sevişmek çok güzel utanacak bir şey de yom doğal bir olay🥰🥰

En iyisi bence.bir kurali yok demis bazilari ama sanki direk konu o olaya gelcek diye dusundum biraz.bornoz yerine duştan gecelikle ciksam da sanki biraz ilginc olur
Ya takılma böyle şeylere gerçekten. Istersen yarım saat hazırlanin herkes sirayla dus alsın namaz kılacaksa kilsın sonra yatak odasında buluşulsun. 🤷🏻‍♀️

Tek bana mı fake geldi konu :KK70:
Yok valla banada geldi hatta fake degilse kesin kucuk kesimdeki buldumcuk sahislardan biri

Eskiden gelinin sadıçı olurmus o herseyi anlatirmis en tiksindigim komiklik geri kalmisliklardan biri

Yani biz soyke yapin boyle yaoin desek sanki ona gore hareket edecek ben acikcasi fake olmasini canı gonulden diliyorum

Kapalıyım.o sekilde de zor olur mu acaba acması
Hemde nasıl o kadar zor ki sana anlatamam . O yüzden beraber açmak zorundasınız. Gelinlik a arkadan baglananlardir büyük ihtimalle acar açmaz direk bedenin gözükmez sonuçta içte bir astar oluyor üzerine iple bağlıyorlar ama bence ilk basini acin sonra gelinliği çıkarın

X