Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Yani o yanımda herşeyi konuştuk karar verdik ama içim rahat etmedi bide sizi dinlemek istedim ben gibi gibi

Hem kimseyi kırmadan her yöne gidebilen bı şekilde, hem öğrenmek istediğiniz şeyi suya sabuna dokunmadan, suçu yoksa sevgilinizi kırmadan. Yani çok mümkün bı şekilde halledilebilir
Evet bu şekilde hani nişanlım da sizi aramıştı bu konu ile ilgili ama ben görüşmek istedim sizinle gibi.
Bence nişanlınıza da çok sakin iyi olun. Bir şeyden şüphelenmesin başka bir durumsa açıklaması olan. Ama fırsat buldukça sohbet aralarında sorun. Bakın aklınıza yatıyor mu diye.

Ama baktınız gerçekten içinize sinmeyen bir şeyler var, siz anlarsınız o zaman açık açık rahatsız olduğunuz şeyi söyleyin. A acayipbirisi123

Bu gün de tuttum kendimi sakın sakın sordum laf arasında gibi.
Yalnız nişanlım daha önce o konuda konuştuğunu söylemedi.Onun için aramıştım dedi

Hiç inandırıcı gelmedi bana hadi hayırlısı.
Hatta aa söylemiştim,unutmuştum demesi de bir kaçış şekli bence.
Böyle yapan çok var. İki üç güne gelip hiç konuşmadığınız konu hakkında vs geçen gün şunu konuşmuştuk ne yapacağız o işi vs deyip daha da emin adımlarla ilerleyebilir dikkatli olun.
Bazıları usta öyle kalp atış hızı ile falan anlayamazsınız yani.

Aynen narsistler çok yapar üstelik.

Bu gün de tuttum kendimi sakın sakın sordum laf arasında gibi.
Yalnız nişanlım daha önce o konuda konuştuğunu söylemedi.Onun için aramıştım dedi
Hani böyle kimi erkek bu tarz şeylere çok takılmaz konuştum konuşmadım filan. Mesela normal zamanda her şeyi detaylı anlatır mı yoksa öyle bi bahseder mi.
Kendi aramalarını da silmez miydi ki duruyor kendi aramaları
Hiç bilmiyorum ki bunu.

Güncellemeyi şimdi okudum. Bundan sonrası için bence böyle telaşlı davranmayın bu konuyla ilgili. Bizler buradan sadece sizin yazdıklarınzıa göre yorum yapıp, fikir yürütüyoruz. Bir yerde nişanlınızın dediği gibi de olabilir. Konuşmasından, ses tonundan bakışlarından en iyi siz bilebilirsiniz neler çevirebildiğini. Siz nişanlınızla çok yüzeysel konuşmuşsunuz. Keşke daha sorgulayocı, şüpheli bir tavırla da sorsaydınız ondan cevap gelince.

Şuan için en mantıklısı kadından bir süre için bir daha bahsetmemeniz. Eşeğin aklına karpuz kabuğunu düşürmeyin sakın.

Benim arkadaşım, kardeşim olsanız o kadın hakkında bilgi almak için valla oturur tarot falı hesabı açar, kadına fal bakmaya çalışırdım ağzından laf alırdım.

Ben de kendimden emin olamıyorum ki
Çünkü hikayenin yarısı var bende hatırlıyorum boşandı kocası hamileyken dövdü kısmını gerisi yok bende destek kısmı.

O yüzden diyemiyorum ki doğru söylüyor yada yalan söylüyor

Hani böyle kimi erkek bu tarz şeylere çok takılmaz konuştum konuşmadım filan. Mesela normal zamanda her şeyi detaylı anlatır mı yoksa öyle bi bahseder mi.

Hiç bilmiyorum ki bunu.
Konuya göre değişiyor. Bazen benim saçma bulduğum konularda çok.gereksiz detay verirken bazı konuları da yüzeysel geçebiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…