Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Ben olsam ne yapardım? Bunu çözmeden başka bir konuya yonelmezdim. Eşya bakmak, gelinlik gibi. Çünkü bıçak sırtı bı konu. Sinek küçük derler o cinsten.

Önce kadını aramayı düşünürdüm, önce ağzını arar, işte nisanlimda yanımda herşeyi konuştuk, dönüm noktasındayiz gibi.

Yani çok ustaca laf alma teknikleri var. Bununla ilgili yol gostecek arkadaşlar vardır eminim. Hatta bı kadın kk da kocasının metresini konusturmustu. Ağız arayarak

Ben olsam ne yapardım? Bunu çözmeden başka bir konuya yonelmezdim. Eşya bakmak, gelinlik gibi. Çünkü bıçak sırtı bı konu. Sinek küçük derler o cinsten.

Önce kadını aramayı düşünürdüm, önce ağzını arar, işte nisanlimda yanımda herşeyi konuştuk, dönüm noktasındayiz gibi.
Evet tam olarak dedigiz gibi sinek küçük ama mide bulandırıyor.
Ağzını aramak derken anlayamadım tam olarak ne diyeceğim

Yani o yanımda herşeyi konuştuk karar verdik ama içim rahat etmedi bide sizi dinlemek istedim ben gibi gibi
Hem kimseyi kırmadan her yöne gidebilen bı şekilde, hem öğrenmek istediğiniz şeyi suya sabuna dokunmadan, suçu yoksa sevgilinizi kırmadan. Yani çok mümkün bı şekilde halledilebilir

Nişanlınızı gururlu biri demiştiniz sanırım. 4 defa aramaya insan bir kere gurur yapar. Kendinden kaynaklı bir şey var ki gurur murur yapmamış. Telefona bakmıyor diye kızar yine aramaz insan her kim olursa olsun. Kadının peşinde ama ne için

X