Evlilik öncesi aldatılıyor muyum ???Acil fikre ihtiyacim var!

Sizin hafıza probleminiz var mı?

Adamın açıklaması doğruysa dediğim gibi, eskort.
Taktınız eskort olmasına.Eskort değil.Bariz eskort profiliyle takiplesecek kadar salak olamaz.Ki profilinde çocuğuyla fotoğrafları var.Aciks açık 1 tane fotoğraf yok. WhatsApp durumu atmış kadın bugün çocuğuyla falan.Bu anlattıklarımdan nasıl eskort olduğu kanısına vardınız gerçekten anlamıyorum.
Bu kemalim yapmaz gibi algılanmasın bağlantı kuramıyorum sadece

Şahsen ben aşırı unutkan ve kararsız olduğum için yeri geliyor tamam dediğim bir meseleyi unutup, hayır öyle değil diyebilecek derecede saçmalaya bilirim. Aşırı kansızlığın sonucunda

E yardım alıyorsanız neden yani? Birde defalarca aramaya karşı neden cevap yok? En azından mesajla dönebilirdi kadın?Resmen sapik muamelesi gibi. Onun dışında gerçekten hikaye bütüncül değil çok kopuk

Şahsen ben aşırı unutkan ve kararsız olduğum için yeri geliyor tamam dediğim bir meseleyi unutup, hayır öyle değil diyebilecek derecede saçmalaya bilirim. Aşırı kansızlığın sonucunda
Önceden olay hafızam çok iyiydi.Ama son zamanlarda sizin dediğiniz gibi sorunlar yaşıyorum. Hatta bir kaç kez telefonda arayan kişi ben x dedi mesela kapattığımda ismi unuttum .

İşle ilgili kendimizi geliştirmek için diyebiliriz
Bu kadar basit bir şey için neden kadına 3 4 arama yapıyor bir defa arayıp dönmesini bekler insan. Karşıdakinin açmayacağını anlamış onun için ısrarlı arama olmuş gibi de. Kadın 4 aramaya da dönmediyse bu çok şüpheli değil mi. Madem samimiler bir mesajla bile cevap verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…