Evlilik bitiyor mu?

Allah korusun ama çok korkuyorum bebeği bu yüzden yapamam olmaz diye

Bende yeni evliyim. Birlikteliğin ilk haftalarında acı oluyor zaten. Ama siz biraz dişinizi sıkacaksınız. Eşiniz biraz size uyum sağlayacak. Sorunlar çözülür. Ayrıca gidip geldikçe ağrı acı falan kalmaz. Yemek işi de internetten tarife bakarak yapın bir şekilde. Bende beceriklilik abidesi değilim ama verilen tarife uyunca bazen güzel bazen fena değil tarifler çıkıyor.

Eşini sevmiomusun.Sen evlenince düzenli sevişceğini bilmiomuydun.Adama yazık ya.

Bende bundan sonra videoyu açıp yapıcam

Illa pilav yapmam sart degil yani internetre dolu tarif var bak ordan. Yemek konusunda ben cok hasassim bide erkek olsam evde yemek yok vayy haline

Umarım bulurum çözümü

Haklisin. Bende eşimi sevdiğim için kendim için başarmalıyım dedik ve öyle oldu valla

Ne demek kocan 11 ay iyi dayandi. Cok sert yorumlar var. Toplum olarak cinsellige kapali yetistirildik. En buyuk problem bu. Bunu cogu insan yasiyor.cevremdede var yani 2.5 yil sonra iliski yasayan. Konu sahibi çozum aramis. Yani hersey cinsellikmi yahu destek olun. Oda olayin farkinda. Psikolojik tamamen durumu. Pilavi bosver canm simdi sen.Kendin icin zor olani basar. Geceliklerini giy suslen uzun sevisme yap kafandan da at bazi seyleri herkes kendinin doktorudur. Unutma

Gerçekten çok tesekkür ederim yaa Umarım olur başarırırm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…