Evlilik bitiyor mu?

Pirinci suyunu çok koyuyorsunuz kullandığınız pirinç önemli mesela baldo pirinci iri ve çok gösterişlidir ama pişirmesi yemesi lezzetli değildir osmancık pirinci alın (paketlerin üstünde yazar )1 ölçüye 1.5 ölçü su koyarım denk gelir önce kavurun sonra suyu ekleyin knor dana etsu tablet(çok az 1 tableti 4e bölün 1 parçasını atın ) kullanabilirsiniz iyice bi fokurdayınca altını kısın suyunu çeksin sonra kapatın bu söylediğim işlemler toplamda 10-12dk internetten yemek videoları izleyin pratik ama lezetti şeyler yapmaya çalışın hepimiz deneye deneye öğrendik kendinize haftalık yemek listesi hazırlayabilirsiniz (hergün aynı şeyi yememek için)patatese asılın hem lezeetli hem yapması kolay hemde bi sürü çeşiti var .adam haklı ne karnı doyuyor ne de gönlü🤗 çocuk istemiyorsanız spiral taktırabilirsiniz sağlık ocaklarında ücretsiz takılıyor
Spiral doğumdan sonra diye duydum ben ?

pilav tarifi vermeye geldim. bir kere pirinci çok yika. pirinc beyaz şu vermeyi bıraksın. sonra ılık suyla ısla. 15 dk yeter. şehriyeni güzelce kavur biraz tereyağ ve sıvıyağ karışımın içinde. sonra pirinçleri iyice süz ve yağın içine kat biraz kavur tüzunu koy. 1 ölçü pirince 1.5 bardak ılık suyunu koy. pilavın hazır.
diğer probleminle ilgili doktora gitmelisiniz, belli ki anlayış göstererek çözülemeyecek kadar ciddi. vajinusmus gibi görünüyor. tedavi ile aşabilirsiniz hem size hem eşinize yazık . çözüm yolu aramanın vakti gelmiş de geçiyor
aynen öyle

pilav tarifi vermeye geldim. bir kere pirinci çok yika. pirinc beyaz şu vermeyi bıraksın. sonra ılık suyla ısla. 15 dk yeter. şehriyeni güzelce kavur biraz tereyağ ve sıvıyağ karışımın içinde. sonra pirinçleri iyice süz ve yağın içine kat biraz kavur tüzunu koy. 1 ölçü pirince 1.5 bardak ılık suyunu koy. pilavın hazır.
diğer probleminle ilgili doktora gitmelisiniz, belli ki anlayış göstererek çözülemeyecek kadar ciddi. vajinusmus gibi görünüyor. tedavi ile aşabilirsiniz hem size hem eşinize yazık . çözüm yolu aramanın vakti gelmiş de geçiyor
tesekkür ederim ayrıca

Eşiniz oruçtan dolayı sinirle söylemiştir, büyütmeyin. Arkadaşlarin verdiği pilav tariflerini deneyin. Illaki biri tutacaktır. Eşim bana sürpriz için ilk pilav yaptıgında verdigim ölcuye gore ve en az bir saat ilik tuzlu suda bekleterek yapmıstı. Benim yaptigima yakin olmustu. Nefis yemek tarifleri sitesini telefonunuza indirin. 5 senelik evliyim. Hala tarife bakarak yemek yaparım. Cinsellik konusunda tavsiyem yok. Eşinizi haklı buluyorum. Ben bile sevmiyorum o plastiği :)

Eşiniz oruçtan dolayı sinirle söylemiştir, büyütmeyin. Arkadaşlarin verdiği pilav tariflerini deneyin. Illaki biri tutacaktır. Eşim bana sürpriz için ilk pilav yaptıgında verdigim ölcuye gore ve en az bir saat ilik tuzlu suda bekleterek yapmıstı. Benim yaptigima yakin olmustu. Nefis yemek tarifleri sitesini telefonunuza indirin. 5 senelik evliyim. Hala tarife bakarak yemek yaparım. Cinsellik konusunda tavsiyem yok. Eşinizi haklı buluyorum. Ben bile sevmiyorum o plastiği :)
Eşimde sen karışma ben yapayım diyor ama çok gücüme gidiyor. bazende diyorum ne var ki erkeğin yemek yapmasında o pilav yapsa ben yanına uydursam ama işte ben bir kez bile olsa yapmam gerek. siz nasıl korunuyorsunuz?

Eşimde sen karışma ben yapayım diyor ama çok gücüme gidiyor. bazende diyorum ne var ki erkeğin yemek yapmasında o pilav yapsa ben yanına uydursam ama işte ben bir kez bile olsa yapmam gerek. siz nasıl korunuyorsunuz?
Eşim 5 senede toplasam 3 kere pilav yapmıştır. Genelde ben yaparım. Yaparsın sıkma canını. Eşim prezervatif kullanıyor ama sevmiyorum işte. Doğum kontrol hapı kullansam iyi olacak. 2.çocuğu kesinlikle istemiyoruz. Bende doğumdan sonra bir soğukluk oldu, 2 sene olacak hala soğuğum eşime. 3-5ayda bir görüşüyoruz. Perşembe psikiyatriye gidecegim başka sebeplerden. Belki bu konuyu da danışırım.

Eşim 5 senede toplasam 3 kere pilav yapmıştır. Genelde ben yaparım. Yaparsın sıkma canını. Eşim prezervatif kullanıyor ama sevmiyorum işte. Doğum kontrol hapı kullansam iyi olacak. 2.çocuğu kesinlikle istemiyoruz. Bende doğumdan sonra bir soğukluk oldu, 2 sene olacak hala soğuğum eşime. 3-5ayda bir görüşüyoruz. Perşembe psikiyatriye gidecegim başka sebeplerden. Belki bu konuyu da danışırım.
Herkesin kendince bir derdi var desene. Üzüldüm sizin adınıza umarım düzelirsiniz.

prezervatifte mi acıtıyor yaaaa
Arkadasım önce Bi sakin ol. Çok acıtan bir şey olsa bu kadar kadın zevk almaz değil mi. Önce cep teline bir regl takvimi indir ve doğurgan günlerini öğren (bunlar adetinin 10 ve 16. Gününü kapsayan bütün günler). O günlerde yapmayın. Bunun dışında da normal prezervatif siz deneyin. İlk birkaç sefer acır sonra acımaz. Kesinlikle çok normal bir süreç ilk siz yaşamıyorsunuz herkes bu sekilde alışıyor.
Prezervatifi biraz alışınca denersiniz. Takdir edersin ki bu haliyle bile zorlanıyorken üstünde prezervatif varken girmesi fiziken daha zor.
Cinsel organlar işlevini görmek için doğru sekilde evrilmiş ve sen bunların doğal süreçler olduğunu kabul edip beyninde olayı normalkeştirdikçe hersey daha güzel olacak.

Merhaba kızlar içimi rahatca dökebilceğim hiç kimsem yok. Pek sır vermeyi de sevmem. En mantıklı burası geldi. Biraz uzun ama okuyup bana tecrübelerinizi, deneyimlerinizi anlatıp bir çözüm yolu gösterirseniz çok sevinirim her yoruma açığım ama lütfen karşınızdakinin zor durumda olduğunu bilerek yazın.

Öncelikle konuyu özetlersem; ne yemekte ne yatakta diyeyim...
Eşimle evleneli tam 11 ay oldu 1 yıl diyelim.
1 yıl içinde cinselliğimiz 2 kez balayında oldu oda ne cinsellik ama ağlaya sızlaya başta pozisyon yanlış dedik ben kendimi çok kasıyorum dedim düzeltmeye çalıştık eşim fazlasıyla sabırlı anlayışlı bir insan. Belli bir süre ben doğum kontrol hapı kullandım ama sonra bıraktım yani boşu boşuna diyebilirz. şuan eşim beraber olmayı çok istiyor ama ben hamile kalmaktan korkuyorum eşim daha önce doğru düzgün cinsellik yaşamadığımız için ten tene değsimn istiyor korunmak istemiyor ben bilerek hamile bırakcak değilim seni yani boşalırken çekilcem diyo ama hem korkudan hem acıdan yapamıyorum bir süre sonra oda kesti elini ayağını bu işten.

Mutfağa gelirsek kendimi bildim bileli beceriksizdim. Eşimin en sevdiği pilavdır pilav yap baska birşey istemem her gün yemek aramakla uğraşmazsın der ama tam 1 yıldır herkesten dinleyp denememe rağmen pilavım hep lapa desen lapa değil böyle içinde yoğurt varmışcasına beyaz bi yapış yağış sıvıyla çıkıyor ve soğuduktan sonra bildiğin kalıp olarak bütün çıkıyor yani tane tane değil. bazen diyorum nişaştasını tam çıkaramıyorum ama bakıyorum etrafımdakiler biraz dibinde kalan suyuyla bile mis gibi pilav yapıyorlar. Şuan malum ramazan eşim oruçlu ve ben her akşam diken üstündeyim.

Eşin en son bugün çok kızdı ne karnımız doyuyor doğru düzgün bir yemek pişiyor ne de yatağa giriyoruz artık çok sıkılmaya başladım dedi. ve ben şahidim ilkte çok anlayışlıydı belki 2 3 ay hep aynı şeyleri yedi gık demeden beni zorlmadı ilişki için.
Şuan boşluktayım ne yapmalıyım neleri nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olu bu konuları kimseye açamıyorum ben elim kolum bağlı.
bir arakadaşın yada yakınınla yap yemeği, öğrenirsin...

Arkadasım önce Bi sakin ol. Çok acıtan bir şey olsa bu kadar kadın zevk almaz değil mi. Önce cep teline bir regl takvimi indir ve doğurgan günlerini öğren (bunlar adetinin 10 ve 16. Gününü kapsayan bütün günler). O günlerde yapmayın. Bunun dışında da normal prezervatif siz deneyin. İlk birkaç sefer acır sonra acımaz. Kesinlikle çok normal bir süreç ilk siz yaşamıyorsunuz herkes bu sekilde alışıyor.
Prezervatifi biraz alışınca denersiniz. Takdir edersin ki bu haliyle bile zorlanıyorken üstünde prezervatif varken girmesi fiziken daha zor.
Cinsel organlar işlevini görmek için doğru sekilde evrilmiş ve sen bunların doğal süreçler olduğunu kabul edip beyninde olayı normalkeştirdikçe hersey daha güzel olacak.
bende diyorum bu insanlar nasıl bu kadar zevk alıyor böyle acı birşeyden diye. Umarım herşey yoluna girer.

X