Evlilik bitiyor mu?

Tane tane pilav icin;: sehriyeler kizardiktan sonra yikadiginiz pirinçleri ekleyin güzelce kavurun kavrulun pirinç kolay kolay yapışmaz kavruldunu pirinçlerin köşeleri daha beyaz olunca anlasirsiniz ya da 10 dk diyelim , sonra 1 su bardağı pirinç koyduysaniz 2 su bardağı su ekleyin fazlası lapa olur ölçümüz hep 2 ise 4, 1 de 2 şeklinde olsun en son suyunu iyice çekince pilav üzerine kağıt havlu ya da gazete koyun yani tencere ile kapak arasına bir 10 dk böyle demlensin buharını emsin lapa olmasına imkan yok yıllardır böyle yaparım herkes de çok begenir

Ne desek eşiniz haklı yani sevgi de bir yere kadar adamın karnı aç gönlü aç hadi yemeği dışarıdan söyleyin dicem ama hergün hergün de olmaz ki internetin sınırsız ise you tube aç çok güzel anlatan videolar var öğrenirsin ben de evlendiğimde yemek yapmayı bilmezdim eşim çiğ çiğ yaptığım köfteyi yemiştir üstelik Ramazandı içi tam pişmemiş garibim yedi pilava gelecek olursak yapardım pirinçlerin bazı taneleri kıtır kıtır olurdu onu da beceremezdim yapa yapa öğrendim şuan annesine benim yemekleri övüyor ve pilavım da tane tane canım benim istersen özelden msj at tlf ile sana çok güzel pilav yaptırabilirim ben de sen gibiydim o yüzden hiç korkma cinselliğe gelince o konuda iyiydim sanırım ondan yemeklerime bişey demiyordu ayrıca eşin haklı biz yıllarca geri çekilme ile korunduk hiç kaza falan da olmadı yani dipnot : pilavın tane tane olması için pirinç biraz fazla kavrulacak hepsi bu

Çok doğru demişsin aynen katılıyorum

Açıldı mı tam açılıyor çocuk çıkıyor ordan sen düşün

Korkuyorum ayrıca karnımın her yerine iğe batarcasına ağrı oluyor doktora gittim bir kez yendim korkumu ama devamlı yapmadığımızdan yine acıyor. Fırında?

Kastığınız için olmadığına emin misiniz?

Bir arkadaşım idrar yollarında problem olduğunu söyledi geçenlerde. Onun da ilişki sırasında ağrı ve yanmayla ortaya çıkmış.
Tedavi görüyor şimdi.
Bence iyi bir tetkikten geçip psikolojik olduğuna emin olun. Sonra terapiye ağırlık verin..

Geçen gün yine denemek istedi fakat acıdan ölüyorum artık kimsenin de ilk gece süper geçti laflarına pek inanmıyorum ben canımm çıkıyor sanıyordum

Benzer bir konu açılmıştı. O kişi daha uzun yıllardır evliydi ve hiç bir şey yapmamıştı. Operasyon gerekiyordu.
Ben de "biraz daha beklerseniz doğada kendiliğinden yok olur" diye eleştirdiğim için ceza yemiştim.

Lütfen oturduğunuz yerden bir şeyler olacak diye beklemeyin. Eşiniz sinyalleri veriyor. Ona kulak verin..
İnanıyorum şu cinsel ilişki olayını çözünce pilavınız da tutacak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…