Evlilik bitiyor mu?

Herşeyi denicem mutlaka..

atıcam zaten ilk pskologa gitsem daha mantıklı az önce çünkü kadın hastalıkları kapısında beklerken çaresiz yavru kediye dönüyorum korkudan. doktor sinirliyse bide o üstüne kaba kaba küçümseyip konuşup rezil ediyor insanı daha da incinip eve dönüyorum tıpış tıpış.

Eşim bir süre sonra hiç açmadı konuyu o açmayıncs bende rahattaydım korktuğum için şu sıralar tek lafı ne yemek ne cimsellik yeter diyor

Ama adam hakli- yani ben daha biraz önce baska bir konuda libido sorunumu yazdim. yani her kadin kocasinin üstüne atlamiyor- benimde ara ara libido sorunum oluyor ama 12 ay boyunca ( siz bide yeni evlisiniz) cözüm aramaman kirici bir davranis. adam saygi ve sevgisinden bir laf dememis ama sende o zaman icinde sorunu cözmen gerekirdi.
12 ay dile kolay- üstüne birde yemek sorunu eklenince adamin sinirleri tavan yapmis. hergün birseyler denesen (demir baslardan baslayip) bugüne kadar bir 20 cesit yemek cikardi elinden gelen. benimde elim fazla lezzetli degildir ama yapiyorum iste birseyler. kimse senden 4/4lük ev hanimi ve yatakda bir firtina olmani beklemiyor ama vajinal birliktelik disinda bir iki birseyler yap bari- adam caba görsün

Arkadaşın dediği yöntem güvenli geldi ama takılırken acır mı bilemedim herneyse gidip konusup çözücem eşim şuan çok sinirli mesajlaşıyoruz biraz daja böyle giderse biticek evliliğimiz dedi..

Kardeşim elin kolun bağlı değil herşey senin elinde kendini düzeltmezsen sonra çok pişman olursun

Arkadaşın dediği yöntem güvenli geldi ama takılırken acır mı bilemedim herneyse gidip konusup çözücem eşim şuan çok sinirli mesajlaşıyoruz biraz daja böyle giderse biticek evliliğimiz dedi..
Bu akşamlık geri çekilme ile deneyin. Tamam risk var diyorlar ama vallahi 5 6 aydır başıma bir şey gelmedi.

en azından korunsa yine korkum azalcak işte ama hiç zevklice yapamadığımız için öyle ilişkye girmek istedi

Farklı hap dene
Her DK hapı her bünyeye gitmiyor
Kol içi implant taktırdım ben kafam rahat 3 sene
Ayrıca spiral tabii ki acıtmaz, serçe parmağın kadar yok minik bişey

Bi dünya yemek sitesi var onlardan baka baka hergün değişik yemekler yaparsın herseyi tam ölçülü veriyo cinsellik tamamen senin elinde hap kullan aylık iğne vurun bi şekilde Korun eşine güvenmiyosan evliliğini kurtarmak senin elinde

pilav tarifi vermeye geldim. bir kere pirinci çok yika. pirinc beyaz şu vermeyi bıraksın. sonra ılık suyla ısla. 15 dk yeter. şehriyeni güzelce kavur biraz tereyağ ve sıvıyağ karışımın içinde. sonra pirinçleri iyice süz ve yağın içine kat biraz kavur tüzunu koy. 1 ölçü pirince 1.5 bardak ılık suyunu koy. pilavın hazır.
diğer probleminle ilgili doktora gitmelisiniz, belli ki anlayış göstererek çözülemeyecek kadar ciddi. vajinusmus gibi görünüyor. tedavi ile aşabilirsiniz hem size hem eşinize yazık . çözüm yolu aramanın vakti gelmiş de geçiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…