Evlilik bitiyor mu?

Bilmem kaçıncı deneyişim ama bilemiyorum hata nerede..
Pirinci suyunu çok koyuyorsunuz kullandığınız pirinç önemli mesela baldo pirinci iri ve çok gösterişlidir ama pişirmesi yemesi lezzetli değildir osmancık pirinci alın (paketlerin üstünde yazar )1 ölçüye 1.5 ölçü su koyarım denk gelir önce kavurun sonra suyu ekleyin knor dana etsu tablet(çok az 1 tableti 4e bölün 1 parçasını atın ) kullanabilirsiniz iyice bi fokurdayınca altını kısın suyunu çeksin sonra kapatın bu söylediğim işlemler toplamda 10-12dk internetten yemek videoları izleyin pratik ama lezetti şeyler yapmaya çalışın hepimiz deneye deneye öğrendik kendinize haftalık yemek listesi hazırlayabilirsiniz (hergün aynı şeyi yememek için)patatese asılın hem lezeetli hem yapması kolay hemde bi sürü çeşiti var .adam haklı ne karnı doyuyor ne de gönlü çocuk istemiyorsanız spiral taktırabilirsiniz sağlık ocaklarında ücretsiz takılıyor

Başta çocuk olacak diye cinsellikten uzağım yazmışsın, yorumlarda canın acıdığı için.. çocuk içinse eger neden bukadar panik? Korunmanin bin tane yolu var yani bunun için değermi evliliği sallantıya sokmaya? Canının yanmasına gelince, kendini fazla kastığın için acıyordur. Adama yazık vallahi yen bu korkunu yapamıyorsan destek almayı dene. Pilava gelince o, bu konunun yanında çok basit,önce gerçek sorununu çöz.

Arkadaşın dediği yöntem güvenli geldi ama takılırken acır mı bilemedim herneyse gidip konusup çözücem eşim şuan çok sinirli mesajlaşıyoruz biraz daja böyle giderse biticek evliliğimiz dedi..

ergenler gibi telefon üzerinden kavga etmeyin. siz iki yetiskin insansiniz- sorunlariniza cözebilirsiniz. suanda sizin bir degil 10 adim atmaniz lazim. ilk isiniz cinsellik sorunu olsun- sonrada yavas yavas yemek isine girisin.
not olarak- ilk zamanlar kendi zevdiginiz yemekleri pisirin belki daha hevesli olursunuz.
simdiden kolay gelsin.

Acı için uyuşturucu kremler var onlardan kullanabilirsiniz daha sonra geçiyo merak etmeyin 1 ay dişinizi sıkın

Önce sen bizim dediklerimiz uygula. Ayrıca korkacakne var. Ölmeyeceksin ya. Bunu düşün. Acıya ve korkuya yüz verme. Kendin aşmaya çalış. Olmazsa doktora gidersin. Ama çalış yani.

Bu yemek yapamama olayını bir turlu anlamıyorum.
İnternette cesit cesit tarifler videolar var bakarakta mı yapamıyorsun. İnsan hep aynı yemegi yer mi ya? İşinize öyle gelmiş biraz bemce.

Bir de mesajlarından bile belli çok kaygılı birisin.Cinsellik sadece o bölümden ibaret değil ki.Ona gelene kadar bir sürü şey var yapabileceğiniz.Ne biliyim eşinle oynaş , sarıl , dokun , evin içinde sıkıştır.Azcık yüreğini hoplat eşinin.Sürekli acır acır dersen acımayacaksa da acır.Ayrıca ne acıması , bebek çıkıyor ordan.

Aynen öyle ben diyorum korkuyorum ağlıyorum acıdan doğum yaparken Allah yardımcım olsun

Aynen öyle ben diyorum korkuyorum ağlıyorum acıdan doğum yaparken Allah yardımcım olsun
Burdan yazılanlar sana yeterli olur mu bilmem.Bir cinsel terapiste gidebilirsin.İnsan korkabilir bunda kötü bişey yok ama dünyadaki insanların nerdeyse hepsinin yapmaya programlı olarak dünyaya geldiği bir şeyi yapmaya korkuyorsan ve bu korkunu yenemiyorsan bir sorun var demektir.Hayatını zorlaştırma.Çözümsüz değil senin yaşadıkların.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…