Evlilik bitiyor mu?

Bir de mesajlarından bile belli çok kaygılı birisin.Cinsellik sadece o bölümden ibaret değil ki.Ona gelene kadar bir sürü şey var yapabileceğiniz.Ne biliyim eşinle oynaş , sarıl , dokun , evin içinde sıkıştır.Azcık yüreğini hoplat eşinin.Sürekli acır acır dersen acımayacaksa da acır.Ayrıca ne acıması , bebek çıkıyor ordan.
Allah korusun ama çok korkuyorum bebeği bu yüzden yapamam olmaz diye

Bende yeni evliyim. Birlikteliğin ilk haftalarında acı oluyor zaten. Ama siz biraz dişinizi sıkacaksınız. Eşiniz biraz size uyum sağlayacak. Sorunlar çözülür. Ayrıca gidip geldikçe ağrı acı falan kalmaz. Yemek işi de internetten tarife bakarak yapın bir şekilde. Bende beceriklilik abidesi değilim ama verilen tarife uyunca bazen güzel bazen fena değil tarifler çıkıyor.

Merhaba kızlar içimi rahatca dökebilceğim hiç kimsem yok. Pek sır vermeyi de sevmem. En mantıklı burası geldi. Biraz uzun ama okuyup bana tecrübelerinizi, deneyimlerinizi anlatıp bir çözüm yolu gösterirseniz çok sevinirim her yoruma açığım ama lütfen karşınızdakinin zor durumda olduğunu bilerek yazın.

Öncelikle konuyu özetlersem; ne yemekte ne yatakta diyeyim...
Eşimle evleneli tam 11 ay oldu 1 yıl diyelim.
1 yıl içinde cinselliğimiz 2 kez balayında oldu oda ne cinsellik ama ağlaya sızlaya başta pozisyon yanlış dedik ben kendimi çok kasıyorum dedim düzeltmeye çalıştık eşim fazlasıyla sabırlı anlayışlı bir insan. Belli bir süre ben doğum kontrol hapı kullandım ama sonra bıraktım yani boşu boşuna diyebilirz. şuan eşim beraber olmayı çok istiyor ama ben hamile kalmaktan korkuyorum eşim daha önce doğru düzgün cinsellik yaşamadığımız için ten tene değsimn istiyor korunmak istemiyor ben bilerek hamile bırakcak değilim seni yani boşalırken çekilcem diyo ama hem korkudan hem acıdan yapamıyorum bir süre sonra oda kesti elini ayağını bu işten.

Mutfağa gelirsek kendimi bildim bileli beceriksizdim. Eşimin en sevdiği pilavdır pilav yap baska birşey istemem her gün yemek aramakla uğraşmazsın der ama tam 1 yıldır herkesten dinleyp denememe rağmen pilavım hep lapa desen lapa değil böyle içinde yoğurt varmışcasına beyaz bi yapış yağış sıvıyla çıkıyor ve soğuduktan sonra bildiğin kalıp olarak bütün çıkıyor yani tane tane değil. bazen diyorum nişaştasını tam çıkaramıyorum ama bakıyorum etrafımdakiler biraz dibinde kalan suyuyla bile mis gibi pilav yapıyorlar. Şuan malum ramazan eşim oruçlu ve ben her akşam diken üstündeyim.

Eşin en son bugün çok kızdı ne karnımız doyuyor doğru düzgün bir yemek pişiyor ne de yatağa giriyoruz artık çok sıkılmaya başladım dedi. ve ben şahidim ilkte çok anlayışlıydı belki 2 3 ay hep aynı şeyleri yedi gık demeden beni zorlmadı ilişki için.
Şuan boşluktayım ne yapmalıyım neleri nasıl düzeltebilirim lütfen yardımcı olu bu konuları kimseye açamıyorum ben elim kolum bağlı.
Eşini sevmiomusun.Sen evlenince düzenli sevişceğini bilmiomuydun.Adama yazık ya.

Bende yeni evliyim. Birlikteliğin ilk haftalarında acı oluyor zaten. Ama siz biraz dişinizi sıkacaksınız. Eşiniz biraz size uyum sağlayacak. Sorunlar çözülür. Ayrıca gidip geldikçe ağrı acı falan kalmaz. Yemek işi de internetten tarife bakarak yapın bir şekilde. Bende beceriklilik abidesi değilim ama verilen tarife uyunca bazen güzel bazen fena değil tarifler çıkıyor.
Bende bundan sonra videoyu açıp yapıcam

Illa pilav yapmam sart degil yani internetre dolu tarif var bak ordan. Yemek konusunda ben cok hasassim bide erkek olsam evde yemek yok vayy haline 😂

Burdan yazılanlar sana yeterli olur mu bilmem.Bir cinsel terapiste gidebilirsin.İnsan korkabilir bunda kötü bişey yok ama dünyadaki insanların nerdeyse hepsinin yapmaya programlı olarak dünyaya geldiği bir şeyi yapmaya korkuyorsan ve bu korkunu yenemiyorsan bir sorun var demektir.Hayatını zorlaştırma.Çözümsüz değil senin yaşadıkların.
Umarım bulurum çözümü

Her sey konuşmakla başlar ilk zamanlar bnm de sıkıntım vardı ama bu kadar sürmedi çok şükür. Eşinle herşeyi konuş utanma annem utananin oğlu kızı olmazmış der.eşini seviyorsan ilk sıkıntıyı atmışsındır.ikinci olarak kendini hazırla pikolojik olarak.çocuk olacak diye korkma eşim korunma yontemlerine karşı ama kontrolü sağlaması gerek. Doktara gitmedim istersen

Bende ilk zamanlar bu sorunu yasadim bu kadar uzun sürmedi çok şükür.ilk olarak eşini seviyorsan sıkıntı yok.ikinci olarak herşeyi konuş,üçüncü olarak kendini piskolojik olarak hazırla.özelden mesaj istersen bilgi paylaşa bilirim.
Haklisin. Bende eşimi sevdiğim için kendim için başarmalıyım dedik ve öyle oldu valla

Ne demek kocan 11 ay iyi dayandi. Cok sert yorumlar var. Toplum olarak cinsellige kapali yetistirildik. En buyuk problem bu. Bunu cogu insan yasiyor.cevremdede var yani 2.5 yil sonra iliski yasayan. Konu sahibi çozum aramis. Yani hersey cinsellikmi yahu destek olun. Oda olayin farkinda. Psikolojik tamamen durumu. Pilavi bosver canm simdi sen.Kendin icin zor olani basar. Geceliklerini giy suslen uzun sevisme yap kafandan da at bazi seyleri herkes kendinin doktorudur. Unutma

Ne demek kocan 11 ay iyi dayandi. Cok sert yorumlar var. Toplum olarak cinsellige kapali yetistirildik. En buyuk problem bu. Bunu cogu insan yasiyor.cevremdede var yani 2.5 yil sonra iliski yasayan. Konu sahibi çozum aramis. Yani hersey cinsellikmi yahu destek olun. Oda olayin farkinda. Psikolojik tamamen durumu. Pilavi bosver canm simdi sen.Kendin icin zor olani basar. Geceliklerini giy suslen uzun sevisme yap kafandan da at bazi seyleri herkes kendinin doktorudur. Unutma
Gerçekten çok tesekkür ederim yaa♥️ Umarım olur başarırırm

X