Evladıma kıydım ben

Ne kadar şanslıymışsınız ki yüzeysel dediğiniz bir ilişkide Rabbim size mucizevi bir melek nasip etmiş. Demek ki, nasipte varsa yüzeysel de olsa oluyormuş.
Her gün dua ediyorum, Allah'ım bari eşimin bu merhametinin, onun güzel kalbinin yüzü suyu hürmetine bize bir evlat nasip et diye...
Ben 11 aydır bebiş bekleyen ve bu süreçte çok üzülen, ilaçlar iğneler kullanırken maddi manevi yorulan bir kadın olarak yaşadığın bu duruma çok üzüldüm. Keşke böyle olmasaydı

Korunmasız ilişki yaşayıp, bu nasıl bizim başımıza geldi diye ağladınız mi cidden? Bir gülme geldi bana orayı okuyunca.

Evli insanlar olarak hamilelik olmasın diye çift yöntemle korunuyoruz çünkü gerizekalıyız. Bazıları da böyle fütursuz yaşasın herşeyi.
Olayı bu kadar dramatize etmeniz de ayrı saçmalık.

Sevgilinizi suçlayanları hiç anlamadım. Hamilelik, kürtaj birinci derecede kadınları ilgilendiren konular, bir zahmet korunmaya iki kat dikkat edecekler. İlaç yoksa kondom var. Onu kabul etmeyen biriyle de ilişki yaşamayı bir zahmet.

Evet inandim.. yuzeysel
Olmadigina kanaat getirdim.. ama millet kizar diye oyle soyledi bence.. neden fake
Olsun? Ayrica ya gercek ise? Dalga gecince ne oluyor? Kadin bi hata yapmis belliki.. yaziktir gunahtir
Gerçekse neden yalan söylüyor. Eski konular çarşaf gibi meydanda? Şimdi hangisine inanayım? Banane ister yüzeysel olur ister olmaz. Her koyun kendi bacağından asılır demişler.
Yani ilişkiye girip gebe kalsaydı üyelerden daha mı az utanacaktı? Mantık nerede? Yüzeyselden kim gebe kalmışta konu sahibi kalsın allasen?
saçma, ultra saçma hemde.
Ayrıca O destanlar yazarken Oyuncakları karnıma bağladım derken günah değilde?? Ben inanmayınca mi günah?
1 kaybım Benimde var üzerinden 3 sene geçti. Hala aklımda mesela doğsa nasıl olurdu cinsiyeti neydi gibi? Ama hatıra kalsın diye oyuncak almadım? Karnıma bağlamadım? Evet ağladım çok ağladım ama sadece ağladım. Bence fake konu.

Psikolojik bi destek almanizi oneririm. Allah yardimciniz olsun

Yüzeysel ilişki nasıl oluyor biri açıklasın lütfen bir buçuk senedir amuda kalkıyorum olmuyor bu çocuk bide öyle denicem
Bugün bir doktorun paylaşımına denk geldim.
Biri şöyle bir soru sormuştu, hocam vajinusmus hastası gebe kalabilir mi diye?
Doktor da, " Vajinusmus hastalarında cinsel birleşme sağlanamadığı için, ancak vajina üzerine boşalma ile gebelik oluşabilir" diye cevap vermişti.

Dediğin gibi bende 11 aydır bekliyorum evlat sahibi olabilmek için.
Kürler, ilaçlar, iğneler, pozisyonlar, ovulasyon testleri vs vs ama olmayınca olmuyor işte

Konunun gerçekliği önceki sayfalarda zaten irdelenmiş, ben de arada kaldım açıkcası. Doğruysa çok üzüldüm, inanılmaz kötü bir durum, yardım almalısınız.

Benim anlamadığım, konu sahtemi diye düşündüren kısım ise yüzeysel ilişkide nasıl hamile kalındığı. Ben mi cahilim? Tam üzerine sperm gelse de hamile kalma ihtimali çok düşük değil mi?

Yuzeysel deyince ben sunu anliyorum: sadece penis girmemis ama vajina girisine bosalmis olabilir.. eger oyle olursa gebelik mumkun.. evet cok basa gelmesede mumkunmus iste..ha konu sahibi neden yuzeysel iliski yasasin, buna sebep yok zaten gayet guzel cinsellik yasiyormus oncesinde.

Senin inanmaman gunah degilde eger gercekse bu kadinin durumu evet bu kadar dalga gecmek gunah bile olabilir. Buyuk
Konusmaya gelmez bu isler cocuklarimiz var baslarina ne gelecegi belli degil mesela. Allah korusun.. duyarci gibi gozukmek istemiyorum
Ama cidden uzuldum kadinin haline

Sizi anlamaya çalışıyorum. Yaşadığınız şey kolay değil ve belli ki çok yaralanmışsınız. Size şu 31 yıllık hayatımda edindiğim tecrübelerimle şunu söylemek isterim. Bir kere siz sevgilinizi gözünüzde öyle bir yere koymuşsunuz ki Aman Allah'ım nasıl mükemmel birisi o. İnanın değil. Sizi kırmak istemiyorum, sözlerimi her ne kadar cımbızla seçmeye çalışsam da umarım sizi kırmamış olurum. Hemen bırakın o adamı. Kendi bakmakla yükümlü olduğu kişileri bahane ederek sizin vicdanınızı rahatlatmaya çalışsa da sizi bir ömür boyu kocaman bir boşlukla bırakmış. İleride evlenseniz ve çocuğunuz olsa dahi sizin bu olayı kesinlikle unutamayacağınızı biliyorum. Ben 3 ay önce düşük yaptım, kalp atışı olmayan ve kese yapısı bozuk bir bebeğin arkasından hala acı çekiyorken sizi böylesine zor bir duruma sokan adamı silin hayatınızdan.

Gerçekten de kafam allak bullak olmaya başladı çamaşır uzerinden pantolon üzerinden derken yüzeysel sevişme ile gebe kalınıyorsa egee bu konunun gerçekliğine guvenerekten.yarindan itibaren yuzeyselde sevişelim belki bı sekilde gebelik elde ederiz

Dogru karar vermişsiniz,
uzulmussubuz, normaldir. Cok kotuyseniz destek de isteyin muhakkak elbette.

Ama simdi kac kisi su koşullarda o bebegi dogurabilirdi ki zaten, dogursa bile kacimiz ona mutlu bir hayat sunabilirdi.
Yerinizde olsam dersimi alırdım ama daha fazla da kendimi hırpalamazdim. Dogurmak su koşullarda daha dogru bir karar gibi görünmüyor.

İnsanların yatak odası beni ilgilendirmez ama yüzeysel bir şeyler yaşayıp oraya da öyle bir işlem olmaz. Erkek kişisi ya da hanım kardeşimiz önlem alır zaten hani yüzeysel ya.
Evet bir kızım var büyük konuşmadım zaten kimsenin başına gelsin istemem.
Buraya konu açılıyorsa ya gerçeği yazacak ya da konu açmayacak. Eğer konu gerçekse (ki bence değil) kürtaja iten de sevgili kişisi hastane odasında kafa kafaya verip ağlamak falan. Ne bileyim
Midem kalktı gecenin bu saati kim nereye ne yaptıysa yaptı.

Ben yüzeysel iliski deyince, disariya bosalmali normal birliktelik diye anladim açıkçası.
O şekilde hamile kalan cok.
Hatta genelde kk ya korunarak hamile kaldim diye konu açanların cogu bu şekilde hamile kalmis oluyor...

Ben yüzeysel iliski deyince, disariya bosalmali normal birliktelik diye anladim açıkçası.
O şekilde hamile kalan cok.
Hatta genelde kk ya korunarak hamile kaldim diye konu açanların cogu bu şekilde hamile kalmis oluyor...
Geri çekilme yöntemi ?

Bende yüzeysel deyince ön sevişme yapılıp sadece penisin içeriye girmemesi diye biliyorum

Yüzeysel ilişki nasıl oluyor biri açıklasın lütfen bir buçuk senedir amuda kalkıyorum olmuyor bu çocuk bide öyle denicem
birseyler ogrenirsen banada haber ver ama once gebeligimi engelleyen su amelytlari olayim ayh gercı rezervım baya dusuk benım caremm tup bebek ... of gıdıp bır aglayayım .
ulan konu sahıbını tesellı etmeye gelmıstım su dakıka ben tesellı edılecek vazıyetteyım

Ulkemiz cinsellik konusunda avrupayla yarisiyor ancak is ailenin karsisina cikmaya gelince gelsin diktirmeler, kurtajlar. Ailesinden bu kadar korkan insan 3. Ayinda nasil cinsel iliskiye girer. Bu cesarette olan 25 yasindaki calisan bir kadin nasil ailesinden bu kadar korkar.
Komple tutarsizliklar zinciri.

Aynen. Buna katılıyorum bende burada ilişki yaşayıp zar diktirmek isteyen hamile miyim diye konu açan test bile yapmaktan korkan kadinlarin %90 bu durumda hepsi ailesinden çekiniyor korkuyor ama yapıyorlar kimseyi yargılamak haddim değil ama böyle malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…