Evladıma kıydım ben

Linç yükleniyor lodiinnggg.......

Kimdi o biliyorum sanki çok tanıdık geldi
Yav kocası aldattı, senelerce yok boşandım yok boşanamadım diye bin tane konu açtı. Sonra boşandı çocuklarla sorun yaşamaya başladı, oğlu madde kullanıyordu bir süri tavsiye verildi burada, dinlemedi arabeske bağladı her hafta ayrı konu açıp. İşte o
Oglu uyusturucudan hapse giren miydi o?

Evet.

Konu en son neye bağlandı şimdi en son saat 21 lerde buradaymış konu sahibi

Bu konuya inananlar sürtünerek ilişkiye girdim kızlık zarım gitti mi? Gebe miyim? Konularında dalga geçmesinler artık

Ayyy lütfen ya cidden bak yani yüzeysel birliktelikte nasıl gebe kalınır ki? Pcos hastasıyım tedavi gördüm. Yumurtlama yok ki.
Tamam hadi o ay yumurtladın ve yüzeysel yaşadığın o ilişkide sperm pıtı pıtı pıtı pıtı yumurtaya gitti he mi?
Kürtajdan sonra derin hemde çok derin üzülen sevgilinize söyleyin de hamamda falan sperm bırakmasın da başka bebeleri olmasın. Adamda ki spermeler ne mübarekmiş be pıtı pıtı hemen bulmuş yumurtayı

Gonzalesss

Valla kanunen cinsel birliktelik yaşayan adam baba olmayıda kabul etmiş sayılıyor. Bu sorumluluğu almak istemiyorsa kendi korunacak adam gibi. Ben zaten tek adam suçlu demedim ama hem korunmasız cinsel birliktelik yaşayıp hem baba olmak istemiyorum diyemez hele hele bu konuda kadına kesinlikle baskı yapamaz. Kürtaj adamı ilgilendiren bir konu değil, kadının kendi bedeni kendi kararı, bu konuda hiçbir kadına baskı yapılamaz. Bir kadına bu yönde baskı yapmak en hafif tabirle vicdansızlıktır. Kadın zaten bu tranvayla bir ömür yaşayacak zira bebek onun içindeydi, o hissetti ama o adama olan birşey yok. Sorumluluktan kurtuldu, kadını tranvası ile bırakıp defolur gider artık.

Şimdi elimden düşüremiyorum. Gece tek bir an koynumdan çıkaramıyorum
Kurdalede bağladın mı doğru söyle bak

Demekki o hücre yığınları yaklaşık 20 küsür sene sonra çıkıp bilimsel konuşma yapabiliyorlar .
Dünyanın insanlığın önemsediği konu nedir burada 5-10 saniyelik zevk mi ?
Doğru önüne gelen seks'ini yapsın zevkini alsın gebe kalınca o sadece bir hücre yığını !
Böyle düşünen herkes de tek hücreli canlı amip ozaman .
Konu sahibi size gelince hakkınizda bundan sonra hayırlısı olsun birdaha zevk almak istediginizde bol bol korunun .

Sizin adınıza üzüldüm. Cok uzatmadan size tavsiyem ancak şu olacak; psikolojik destek alın. Bu süreci daha hafif atlatabilesiniz. O adamdan da uzak durun. Adam fiyasko.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…