evde spor günlüğüm

Bence yeter, sonra o plakalardan alıp arttırabilirsin ağırlıklarını tek plakalar da satılıyor ama bu tak sök olanlara çok plaka ekleyince baya kaba oluyor 😁
aynen sonra ekleme yaparım olmadı şimdilik yeterli gibi. maddi durumum biraz düzelsin sipariş vereyim :KK70:

ya bişey sormak istiyorum hala emin değilim bu konuda ben şimdi üst vücudu her gün farklı çalıştırıyorum işte pazartesi ön kol- göğüs mesela salı arka kol- göğüs gibi. haftada 3 gün üst vücut oluyor yani toplam. onun yerine haftada 2 gün üst vücut toplu çalışsam işte pazartesi ön kol- arka kol - göğüs- sırt-omuz yine aynı şekilde perşembe günü de böyle diğer günlerde karın kalça kardiyo bölsem nasıl olur. yoksa böyle ayrı ayrı daha mı verimli senin programın nasıl.

aynen sonra ekleme yaparım olmadı şimdilik yeterli gibi. maddi durumum biraz düzelsin sipariş vereyim :KK70:

ya bişey sormak istiyorum hala emin değilim bu konuda ben şimdi üst vücudu her gün farklı çalıştırıyorum işte pazartesi ön kol- göğüs mesela salı arka kol- göğüs gibi. haftada 3 gün üst vücut oluyor yani toplam. onun yerine haftada 2 gün üst vücut toplu çalışsam işte pazartesi ön kol- arka kol - göğüs- sırt-omuz yine aynı şekilde perşembe günü de böyle diğer günlerde karın kalça kardiyo bölsem nasıl olur. yoksa böyle ayrı ayrı daha mı verimli senin programın nasıl.
Benimki genelde şöyle oluyor

1 gün tüm vücut bacak ağırlıklı
1 gün tüm vücut kol ağırlıklı
1 gün bacak günü
1 gün kollar sırt vs üst vücut + karın egzersizi + kardiyo
1 gün karın ve esneme
1 gün HIIT
1 gün dinlenme

Benimki genelde şöyle oluyor

1 gün tüm vücut bacak ağırlıklı
1 gün tüm vücut kol ağırlıklı
1 gün bacak günü
1 gün kollar sırt vs üst vücut + karın egzersizi + kardiyo
1 gün karın ve esneme
1 gün HIIT
1 gün dinlenme
haftanın 6 gün spor çok geldi ya. ben sıkılırdım yorgun olmuyor musun :KK70: ben yaptığım programa göre gideyim bakalım ne olacak.

haftanın 6 gün spor çok geldi ya. ben sıkılırdım yorgun olmuyor musun :KK70: ben yaptığım programa göre gideyim bakalım ne olacak.
Hep 6 gün yapamıyorum genelde HIIT i pas geçiyorum ama yapsam sıkılmıyorum çünkü bebekle kendime ayırabildiğim tek zaman o olduğu için iple çekiyorum 😁 bir de benimki kısa sürüyor o yüzden belki de aşırı yorulmuyorum

Iron serisi 3. Gün yapıldı. Glute olmasına rağmen bacaklarımda daha çok hissettim, hareketleri doğru yapmadım gibi 😓 Reglin ilk günü, güçsüz ve yorgun hissediyorum. Yarın tüm vücutla devam 💪🏻

günaydınlar

dün göğüs- ön kol-karın- kalça yapıldı. hııt yapmadım zaten dün dışarda öyle bir terledim yürüdüm yoruldum ki hııt yaptım zaten :KK70: çok olay bir antrenmandı ön kol için reyhan oksaydan çalıştım o kadar iyidi ki. kollarım yandı hissettim dambılım artık düşük kalıyor dedim ama hareketler etkili idi. alt karın antrenmanı eylem abacıdan yaptım ilk spora başladığımda başlangıç seviyesi bile beni zorlamıştı ara vermeden yapıyor bir de. dünkü muhteşemdi ileri seviye idi yani. uzun zamandır spor yaparken karnım yanmamıştı. sadece 10 dk idi antrenman etkisi büyük yani. :KK70: çok güzeldi eylem abacıdan devam. kalça da yine eylem abacıdan yaptım kalça şöyleydi hıp dipsler için etkili. kalçamda güzel yandı arada kramp giriyor bacak kalça yaparken o çok kötü oluyor ya. güzel bir spor oldu benim için.

bugün annemle kuzenim geliyor 10-15 gün kalırlar o arada spor yapmaya çalışacağım çok düzenli olmasa da. işten de izin aldım 15 temmuzu birleştirdim perşembe gününe kadar giremeyebilirim artık gelişmeleri gelince yazarım. sporla kalın :)

Merhabalar, ne güzel bir konu olmuş. 😍

Ben de 57 yaşında bir anneanneyim. 🙂
Low carb ve aralıklı oruçla 96 kg'dan 56 kg'a düştüm. Bu beslenme tarzı dışında da bol bol yürüyüşler yaptım. (Açtığım konuda daha detaylı anlattım.)

Artık korumadayim. Büyük bir aksilik olmazsa sabahları 5-6 km'lik yürüyüşümü yaparım. Yine akşamları 20-30 dk kadar eliptik yapmaya gayret ederim. Uzunca bir zaman reformer pilatese devam ettim. Fiyatlar çok yükselince biraktim. Şimdilerde ise evde pilates egzersizleri yapıyorum.

Kendimi bildim bileli uyku sorunum var, onu da gece uyumadan önce 20 dk kadar yoga yaparak kontrol altında tutmaya çalışıyorum.

Benden bu kadar, görüşmek üzere...🥰

Yaşasın spor! 😍

Günaydın ☀️☀️

Geçen hafta 5 gün spor yaptım, cumartesi yüzmeye gittim, pazar günü boş geçti. Ve bu pazartesiden itibaren kendime 6 haftalık bir program yaptım, hem spor hem diyet hem aralıklı oruç yapacağım. Doğumdan bu yana 10 kilo verdim, üzerine 8 kilo daha vermek istiyorum bir yandan da kas kütlemi artırmam lazım tabii ki. 25 ağustosa kadar 3 kilo vermeyi hedefliyorum. Dün kol ağırlıklı tüm vücuttu, bugün bacak ağırlıklı tüm vücutla devam 💪🏻

Dün 20 saat açlık sonrası tek öğün yapmıştım bugün 24 saat açlık deneyeceğim, sabah aç karnına spor yaptım ve performansım aynıydı, normalde kahvaltı yapmam ama spor yapacağım diye yiyordum. Artık mümkün olduğunca kahvaltıyı es geçeceğim. Bugün kol ve karınla devam ☺️💪🏻💪🏻

Selamlar...
Yatılı misafirim vardı, dolayısıyla spor düzenim bozuldu. Sağlık olsun...

Bugün kaldığım yerden yeniden başladım ve ilk öğün öncesi 6 km kadar tempolu yürüyüş yaptım. 💪

Eklentiler

• Screenshot_20240717-122536.jpg
    Screenshot_20240717-122536.jpg
    53,8 KB · Görüntüleme: 19
Selamlar...
Yatılı misafirim vardı, dolayısıyla spor düzenim bozuldu. Sağlık olsun...

Bugün kaldığım yerden yeniden başladım ve ilk öğün öncesi 6 km kadar tempolu yürüyüş yaptım. 💪
Çok erken saatte yürümüşsünüz bravo, ben sıcaktan çıkmak istemiyorum pek, bebiş olunca da o kadar erken saatte mümkün değil. Bugün 5 km yürüdüm ve bittim, çok sıcakk 😅

Çok erken saatte yürümüşsünüz bravo, ben sıcaktan çıkmak istemiyorum pek, bebiş olunca da o kadar erken saatte mümkün değil. Bugün 5 km yürüdüm ve bittim, çok sıcakk 😅
Yürüyüş için belirledigim bir kaç zaman dilimi var, en uygunu bu saat oluyor. 😉 Sıcakta yürümek çok zorluyor.
Akşam 2. öğün sonrasi da eliptik yaparım, yatarken de yoga, günü kaparım. Alışınca vücut spor istiyorum diye haykiriyor. 😍

Bebişini Allah bağışlasın, maşallah...♥️

Yürüyüş için belirledigim bir kaç zaman dilimi var, en uygunu bu saat oluyor. 😉 Sıcakta yürümek çok zorluyor.
Akşam 2. öğün sonrasi da eliptik yaparım, yatarken de yoga, günü kaparım. Alışınca vücut spor istiyorum diye haykiriyor. 😍

Bebişini Allah bağışlasın, maşallah...♥️
Sağolun 😍 gerçekten öyle, bir nedenden spor yapamazsam suçluluk hissediyorum hem de 😁

Eliptik de yapıldı. 💪
Perşembe ve cuma devam, h.sonundan itibaren nasipse kampta olacağız, anca doğa yürüyüşü yapabilirim. 🙂

Eklentiler

• Screenshot_20240717-210008.jpg
    Screenshot_20240717-210008.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 16

Low carb ve aralıklı oruçla 96 kg'dan 56 kg'a düştüm. Bu beslenme tarzı dışında da bol bol yürüyüşler yaptım. (Açtığım konuda daha detaylı anlattım.)

Artık korumadayim. Büyük bir aksilik olmazsa sabahları 5-6 km'lik yürüyüşümü yaparım. Yine akşamları 20-30 dk kadar eliptik yapmaya gayret ederim. Uzunca bir zaman reformer pilatese devam ettim. Fiyatlar çok yükselince biraktim. Şimdilerde ise evde pilates egzersizleri yapıyorum.

Kendimi bildim bileli uyku sorunum var, onu da gece uyumadan önce 20 dk kadar yoga yaparak kontrol altında tutmaya çalışıyorum.

Yaşasın spor! 😍
merhaba hoş geldiniz :KK200: ay ne kadar güzel enerjinize hayran kaldım umarım bizde sizin yaşlarınızda böyle oluruz. sporla kalın :)

günaydınlar özlemişim buraları. :KK70:

misafirlerim vardı gerçi hala varlar spor yapamadım ama yürüyüş yaptım gezdim bol bol sabah çıktık akşam eve döndük. sağlıklı beslenmeye biraz ara verdim. çok dikkatte edemedim yememe günde 2 kez yemek yedim gerçi. (ama kalorili idi biraz yiyecekler) çalışırken günde 3 kere hatta ara öğünde yapıyorum yulaf filan 4 kere yiyordum :KK70: (ama o zaman sağlıklı yiyorum ve kalori hesabı yapıyordum tabi ) kilo almadım sanırım inş diyelim :KK70:
misafirlerim haftaya çarşamba gidiyorlar o zaman kadar çok spor yapamam sanırım yine bende cumartesi günü tatile gidiyorum. :KK70: çarşamba perşembe cuma spor yapacağım ama gitmeden kesinlikle sonra 5 ağustosa kadar spora ara. neyse yine yazarım buraya biraz aksayacak böyle sporum misafir tatil derken. gerçi tatilde sürekli yürüyeceğim. yürümekte spor sonuçta dimi :) (kendimi teselli şeklim :KK70: ) hadi sporla kalın :)

günayddıınnnn, vee ben de yakında aranızdayım, reglim çok fena geçti, düşmüştüm iki ayağımda hasarlıydı şükür o da geçti, bahanem kalmadı sadece aşırı fazla derecede sıcak ama olsundu yapılacaktı bu siippoorr :KK70:

bu arada ben caroline epic serisi yapmış ama yine dönüp dolaşıp p90x e gelmiş biriyim :KK70: neyse ortaya karışık yapcezz bişeyler

Yaşasın spor! 😍
waaoooww harikasınız yaaa demekki kilo vermenin yaşı yokmuşşşş burdan bu çıkıyorrr

Iron serisi 3. Gün yapıldı. Glute olmasına rağmen bacaklarımda daha çok hissettim, hareketleri doğru yapmadım gibi 😓 Reglin ilk günü, güçsüz ve yorgun hissediyorum. Yarın tüm vücutla devam 💪🏻
caroline mı yapıyosunnn

X