ev dekorasyonu mevzusu

cok sekersiniz yol gosterici yorumunuz icin tesekkur ederim.

nisanlim genelde arayi cok iyi bulur, hatta bana annesi konusurken bazen sistemi kapatmami, duymamami soyler annesinin farkinda yani. bugun kayinvalide bana soyledigi kirici cumleyi nisanlima soylememis. o da laf arasinda bana biraz sitemli konustu. zaten gunduzden kirgindim, o sekilde agladim. yoksa annesi yuzunden ben kavga cikarmazsam nisanlim cikarmaz hakkini yiyemem. beni hakli bulur yani.

baba konusunda haklisiniz, ben her seyi babam halleder diye dusundugum icin dilime de vuruyor galiba. karsi taraf icin biraz kirici. nisanlim yeniden gelince konusuruz buyuk ihtimalle. cok tesekkur ederim.

Bu konuda para mevzusu değil sorun. Parayı şöminede yakarlar ısınmak için KV tuhaf biri. Para verse de vermese de karışmak isteyecek. Despot biri. Hani bakışlarıyla seni yöneten tipler vardır ya onlardan kadın ahahahha

Ben olsam sanırım böyle tatlı tatlı açıklamaya çalışırım bilmemkim anneciğim (veya kv bireye nasıl hitap ediliyorsa artık ) bu altın varaklı esra erolla evleneceksen gel programinda stüdyoda Neslihan ve talibi birbirini başta görmesin sürpriz olsun diye aralarına konulmuş gibi duran separator gerçekten gözlerimi kamaştırdı çok zevklisiniz ama yasımız gereği ben biraz daha sade minimalist bisey düşünmüştüm ama yani zevkiniz cidden muhtesemmis bilmemkim anneciğim. Ben söyle bisey düşünmüştüm yani en azından iğrenç durmuyor değil mi bilmemkim anneciğim neyse ay sizinle ev döşemek de ne zevkliymis kanser halimle sizi alttan almak büyük zevk. Gibi.

Armağan olarak vereceğin bir şey için kanser tedavisi gören biriyle zıtlaşmak niye ya? Hediye, verilen kişinin zevkine göre seçilmez mi?
Yani kendi evidir kira vermeden oturacaksınızdır o zaman tabi ki sahibi olarak talepleri olabilir derdim de durum böyle değil.
Kaynanalik kaprisi yapasi gelmiş de sevgiliniz de böyle şeylerden huzursuzluk çıkardığı için annesiyle konuşmaliymis size trip atmak yerine tedavi görürken

Anneni kaybettiğin için cici anne rolüne bürünmüş olabilir. Bence de nişanlını ve seni çocuk gibi görüyor ve yönetmek istiyor. Kırmamak için her alttan alışını olumlu yorumlayıp daha fazlasını isteyebilir. İsteklerin konusunda daha net olmanı tavsiye ederim.

seperarörü gugıllayıp geldim
valla sende sabırla defans yapacaksın çünkü şimdi yapmazsan ilerde yine aynı şekilde davranacak bunun düğünü var doğumu var çocuğun yetişmesi var. var da var...
Ben de gugılladımmm harika seks yaparken parca parca görünür

Şimdi bilmemkim anneciğim o jakuziyi oraya koymak istedik çünkü nişanlım gece duş almaya üşeniyor usuyormus eşek sıpası. Ben de titiz biriyimdir. O şekilde pis pis uyusun istemiyorum malum korona var. Gözünün önünde küvet olursa uyumadan önce en azından yıkanır diye düşündüm. Ama yanlış dusunmussem kaldırabilirim tabi ki yerlere su damlamasi konusunda ben de çok hassasım.

kayinvalide ogluyla sevistigimizi kabullenemeyen bi tip neee yikanirken birbirinizi goruyor musunuz falan diyebilir yani aklina gelen en masumca sey odur dermisim hahahajahaja
O derece. Bebegin de Ortacag İngiliz sevismesindeki gibi yapildigini dusunmuyordur umarim.

İşte onu diyorum ya mesele para değil maddi sıkıntı yok.
Hani olsaydı, biz dişimizden tırnağımızdan arttırdık da evladımıza ev yaptık, mutfağa köşe istemişiz çok mu derdi belki.
Valide hanım gestapo gibi birşey madem, dişe diş kana kan! Ben olsam papuç bırakmazdım vallah

Şu an aşırı kıskandım. Arsa üzerine ev yapmalar, kp ben yapayım diyor baba hayır ben yaparım diyor, nişanlısı siz yorulmayın biz yaparız diyor. Allah'ım sana geliyorum.
Ya işte ama buna rağmen kayınvalide yine kayınvalide ,o kadar para da olsa demekki karışacak birşey buluyorlar

S sassyassyy yani bence de sinir bozucu. Sen ben bunu istiyorum dedikten sonra daha da ısrar etmesinin anlamı yok. Evde oturacak olan sensin. Konularından bildiğim kadarıyla birazcık benim dediğim olsun havasında bir kadın. Ufak detaylar da bir kaç onun da gönlünün olacağı şeylere tamam desen ,belki bu konuda ki hırsı söner.

Veya yak gemileri gitsin kız. Portlandden filan pahalı porselen tabaklar al. Gözünün içine baka baka tabaklarla sirtaki yap kır tabakları. Sonra kış bahçesinde uyuşturucu kullanıcaz ipsiz sapsiz arkadaşlarımla de. Oglunla seksi bırak seks ne ki hatta grup seks yapıyoruz de. Yemeğe çağır hamburger ikram et ketçap koy tabağa hamburgeri ketçapa batira batira ye. Sonra da tabağı yala. Kola iç gegir. Gelinliğin altına kirmizi converse giy. Hatta siyah gotik gelinlik sec. Şoka girsin. Hep gelinler mi alttan alacak. Yansın bu dünya.

Nişanlımın annesini nasıl öldürebilirim diye konu açsa harika öneriler olurdu ahahaahahshhsshahsh

bak bu mutfakla ilgili cok kucuk bir detay hakkinda konusmamiz uzerine kac mesaj konusmusuz. ve tesekkurler diyorum daha uzatiyor hddkhddjdh her seyi biz boyle konusacaksak ohooo isimiz var diye dusunuyorum.

aman aman jakuziyi hic duymasin kadin yazik kalpten gitmesin

Vibrator linki atıp aşkım bu nasıl sence de. Kvye. Sonra de ki aaa pardon x teyzecim. Ben yanlışlıkla size atmışım. Nişanlıma atacaktım. Sizinle fikir teatisi yapmaya çok alışmışım da. Ondan dolayı şey oldu. Çok pardon bi daha yazmaz.

ya kahkaha attim shsjdhsjshsjshsh bi de kayinvalideyle kayinpederi bu durumla karsi karsiya kalmis sekilde dusununce daha cok guldum ahsjahsjshs

Ya ben simdi bu mevzular icin kücügüm ama tüm bu dekorasyon muhabbetindeki asıl amaç senin kafanı dağıtmak değil mi? İstersen yatak odasına striptiz direği istersin, kv gönlü olsun diye de altın renginde yaparsın hahahwsxd Yani böyle evin önemli detaylarını sen seçsen o da iste fincan seti, servis tabağı falan alsaymıs daha iyi olurmus.

Hazır burada bos vaktin varken keyifli bir uğrasa dönmesi gereken konu nasıl sinir strese döndü anlamadım. Bu arada seperatör cok sacma daha doğrusu benim zevkime uymuyor. İs yeri gibi gözüküyor evin icinde olunca. Benim striptiz direği fikrim bile daha mantıklı

Ay sizi yicem aşırı tatlısınız. Sassynin sinir bozucu obsesif dominant kayinvalidesini anlattığı konuda bu kadar eğlenmem etik mi ya?

evet kusum normalde olmasi gereken buydu, ben oyle kendi kendimi oyaliyordum. ama benim kayinvalidemin bir seye karistigi anda orada kavga cikarma potansiyeli var.

kiz seperatorlerin cok guzel modelleri de var yaptirincw atarim striptiz diregi benim muhafazakar kayinvalide icin kalp krizi sebebi shsjshsjsh kahkaha attim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…